PDA

Zobacz pełną wersję : Jak często chorujecie?

epowinska
15-04-16, 07:52
Mogę pochwalić się, że od kilku lat nie byłem przeziębiony. Jakoś grypa i przeziębienie mnie się nie trzyma. A jak to jest u Was? Często chorujecie?

barso
20-07-16, 11:22
Ja niestety często choruję :/, ostatnio ciągle coś mi się z zatokami dzieje, przez klimę można oszaleć bo zaraz potem dziwny ucisk w zatokach czuje, ostatniio leciałem samolotem i podobnie mi się zrobiło i tak mi trzyma już kilka dni, czy to może być jakieś zapalenie zatok?

klakowsk1
10-05-17, 11:53
Ja ostatnio byłem przeziębiony ale to jakoś wyjątkowo, poza tym choruję psychicznie. Ważne, że zdrowie na tyle dopisuje, że mozna pracować. Nie wyobrażam sobie życia bez pracy.

DobryOn
17-05-17, 10:00
Odkąd piję 4-6 gramów wit C dziennie, praktycznie nie choruje od 2 lat. A przedtem w sezonie jesienno-zimowym potrafiłem chorować po kilka razy.

koraf
21-06-17, 12:23
Polecam spacery z psem. Odkąd mam pupila to nie choruje na nic. Z psem muszę wyjść w upale i w mrozie !

Kamil_Lic
16-11-17, 12:58
Choruję bardzo rzadko, najczęściej lekki katarek. Mój sposób to ciepły ubiór i witaminy.

kogalia
05-02-18, 11:59
Prawie w ogóle :) Mój sposób - dużo ruchy, nawet wtedy, gdy jest zimno na dworze. Tylko tak można zahartowac organizm.