PDA

Zobacz pełną wersję : paznokcie

kinia25
14-11-16, 20:25
Dziewczyny co stosujecie na swoje paznokcie, aby się nie rozdwajały i były mocniejsze? Macie na to jakieś swoje sposoby?

Klaafyi
29-12-16, 20:26
Warto moczyć paznokcie co jakiś czas w olejku arganowym, a także w soku cytrynowym z oliwą.

MilkyStar
10-02-17, 21:32
Pierwsza rzecz to ich nie obciążać niepotrzebnie hybrydami czy nie daj Boże tipsami. Jak wiadomo, Polak mądry po szkodzie, więc sama te błędy popełniałam ;) Przy najgorszym stanie korzystałam z podkładu jako odżywki, bardzo ładnie odbudował paznokcie i je wzmocnił. Teraz i tak staram się traktować je delikatnie, a nawet jak maluje sama, to kładę podkład. Paznokcie to niby drobiazg, ale jednak kobieta z zadbanymi dłoniami od razu inaczej się prezentuje :)

karina
14-02-17, 13:12
też mam okropny problem z paznokciami, jak tylko trochę podrosną to zaraz któryś mi się złamie, już od jakikoś czasu stosuje odżywkę do paznokci ale skutki są marne, fakt że są mniej łamliwe ale plamki nadal się pojawiają

aszczerbik
27-04-17, 14:20
Ja robię hybrydy od 3 lat i szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby były w gorszej kondycji niż wcześniej.

MilkyStar
29-04-17, 13:40
Ja robię hybrydy od 3 lat i szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby były w gorszej kondycji niż wcześniej.

Pewno zależy też od osoby, ale chyba niewiele jest szczęściar mających tak naturalnie silne pazury ;)

aszczerbik
09-05-17, 14:54
Pewno zależy też od osoby, ale chyba niewiele jest szczęściar mających tak naturalnie silne pazury ;)

Dokładnie, wszystko zależy od dobrej kosmetyczki :) Moja koleżanka poszła kiedyś do niesprawdzonej osoby, która tak jej zdarła płytkę, że miała wrażenie jakby paliły się jej palce..

kurkuma
30-08-17, 19:34
To wiele zależy od tego, jak hybryda jest ściągana i nakładana. Co do odżywiania - olej rycynowy na noc.

aneta.olao
23-09-19, 11:22
sprbuj odżywki z evelina 8 w 1 bardzo pomaga i paznokcie długie i nie łamiące się tylko dobrze trzeba stosować się z zaleceniami