PDA

Zobacz pełną wersję : Dezodorant Antyperspiracyjny - ktory najlepszy ?

Centauris
20-09-05, 10:56
Panowie - jaki wg was jest najlepszy dezodorant antyperspiracyjny ktory NIE niszczy ubran? Uzywalem Rexona for Men (mineral) ale zostawia wielkie biale plamy - tak smao jak i Oriflame ;/

Czy zna ktos mzoe tkai ktory nie zostawia sladow na ubraniu i jest dobry ?:O

Piotrek
20-09-05, 11:11
Ja uzywam Rexona for Men, Cobalt w sztyfcie (pod pachy) i zostawia naprawde minimalne slady, ale to po wewnetrznej stronie. Juz cienka warstwa wystarczy wiec im mniej posmarujesz, tym mniejsze beda slady na ubraniu.

Poza tym antyperspirantow uzywa się do ciala, chyba nie psikasz albo nie smarujesz ubran? ;)

Piotrek
11-12-06, 08:37
Czasy się zmienily i uzywam NIVEA Dry w sztyfcie, duźo lepszy od Rexony :)

Krzysiek
11-12-06, 08:43
Gillette w sztyfcie, starcza na cały dzień, godzinę i 2 minuty ;-)

zweibierbitte
11-12-06, 10:09
A myć się to juź nie łaska :D
A propos:
najlepszy jest niebieski Ralph Lauren.

Piotrek
11-12-06, 10:21
A myć się to juź nie łaska :D
A propos:
najlepszy jest niebieski Ralph Lauren.

Antyperspirant? :)

Jurgi
11-12-06, 10:46
A fe. Antyperspiranty blokują gruczoły potowe, co jest mocno niezdrowe. Poza tym zawierają związki aluminium, które dostają się do organizmu i już tam pozostają na wieki.
Ktoś się nabijał, że wszystkie gospodynie domowe w USA powyrzucały wiele lat temu garnki z aluminium - bo szkodliwe i zaraz z marszu zaczęły używać antyperspirantów, ktore właśnie wynaleziono, a które są milion razy bardziej szkodliwe od tych nieszczęsnych garnków. :P

Nie ma to jak gorąca woda, najlepiej w dużej ilości i często, plus ew. szare mydło.

zweibierbitte
11-12-06, 13:40
Antyperspirant? :)

Oczywiście, źe nie, a szkoda bardzo.

Z antyperspirantłw to najlepsze te co w prezencie się od bliskich dostaje :D
Teraz będzie okazja fajna.
Żeby dawać teź zresztą :D

Cryan
14-12-06, 19:28
ja korzystam z Czerwonego Lacoste w Sztyfcie i musze powiedziec ze jest najlepszy z tych ktorych uzywalem a bylo ich troche , Nivea w rolce : zostawiala plamy, Gillete wyciskane zielone mialem wrazenie ze mam ciagle mokra pache, a ten lacoste, super pachnie, redukuje pocenie prawie do 0... i ładnie na płłce wygląda :)

Verena
14-12-06, 19:47
Polecam Antidral
Do kupienia tylko w aptece, bez zapachu, super skuteczny
Tylko ten, no... aluminium ma pewnie więcej ;)

Piotrek
14-12-06, 20:03
Jeźeli ktoś NAPRAWDĘ ma problem z nadmierną potliwością i chce się pozbyć potu POD PACHAMI, na STOPACH czy RĘKACH, polecam przetestowany przeze mnie pod pachami - ETIAXIL. Moźna chyba w aptekach kupić ten preparat w kulce (w kremie do stłp i rąk).

Nakłada się cienką warstwę na noc, max 2 razy w tygodniu (po dokładnym umyciu i wysuszeniu pach - niestety trochę piecze i moze utrudnic zasypianie). U mnie wystarczylo nalozyc raz i mialem spokoj na 3 tygodnie ... i po tym - ZERO POTU pod pachą, doslownie nic w kazdych warunkach.

To środek ktory blokuje pracę gruczołłw potowych, stosowany w mniejszych ilosciach (rzadziej), skutecznie reguluje ilość wydzielania potu.

Jeźeli macie taką pracę, ktłra wymaga od Was eleganckiego stroju, oficjalnych wizyt wymagających bliskiego kontaktu, np. z kontrahentami lub teź jeźeli jesteście uczniami czy studentami i nie chcecie utrudniać kolegom nauki..., przy czym macie problem z nadmierną potliwością, ten środek to po prostu ulga.

Bardzo polecam stosowanie, ...oczywiscie zgodnie z ulotką lub wskazaniami lekarza. Ja zalecam uzywać tego z głową i w naprawdę niezbędnych sytuacjach.... mnie na bardzo stresujący egzamin - obronę pracy - wystarczyla Nivea Dry :)

Verena
14-12-06, 20:23
Tańszą wersją tego o czym pisze Piotrek jest polecany przeze mnie Antidral. Kosztuje około 12 zł chyba, jest preparatem w kulce i teź stosuje się go co drugi dzień albo rzadziej, najlepiej na noc.

yops
19-12-06, 00:55
Kiedys uzywalem Old Spice... hiih ale niestety konkurencja wykosila go z rynku.. Niezawodna jest Nibea (chyba sie powtarzam) no i kulka lub spray "dla pradziwego mezczyzny" lodowego Mexx. Do stop.. polecam odswiezacze w spray z talkiem (czesto podrozuje- wyprobowane!)

asia218
06-02-07, 21:02
Rexona nie zmieniaj mowie ci to jako kobieta :);)

magda m.
26-03-07, 10:49
Ostatnio wypróbowałam ANTIPERSP R z laboratorium DERMEDIC, jak na razie działa.

RRybak
26-03-07, 21:46
A ja tam nie narzekam na Rexone. Niczego nie brudzi, tylko podkoszulki trochę twardnieją po całym dniu ;)

Ostatnio zachciało mi się eksperymentu z Gillete Gel, ale szczerze - to jedna wielka tragedia - mimo napisu 24h nie trzyma nawet 15 minut, nie pachnie i tak naprawdę nic nie daje...

Swoją drogą wymieniacie jakieś dziwne nazwy w tym wątku - skupiamy się na dezodorantach (antyperspirant), czy to już jakieś zaawansowane środki redukujące pocenie? Co dwa dni? Jak to niby działa? :?

wisiorek
11-11-11, 12:45
skuteczne (ale dopiero po jakimś czasie stosowania) są takie minerały, które moczy się i smaruje pod pachami. Początkowo, po przejściu z tradycyjnego antyperspirantu w sztyfcie wydaje się, że nie działa, ale po ok 1-2 tyg. naprawdę widać różnicę. No i przede wszystkim - nie zatyka :)

ola_25
22-06-12, 09:40
Jak dla mniej najlepszy jest dezodorant Vichy, wcześniej testowałam przeróżne i ten jest naprawdę najlepszy jestem mu już wierna od lat:)

Blue_Sky
06-09-12, 10:28
a może lepiej skorzystać z blokera? np z ziaji albo inny dostępny w aptece?

czarne
26-03-13, 10:11
Polecam Vichy antyperspirant 48h, z zieloną nakrętką, dostępny jedynie w aptekach, jednak warto go mieć!

Atrick
07-05-13, 21:47
Rexona For Men jest dla mnie najlepszy.

ciazosfera
10-05-13, 20:37
Ja polecam Etiaxil - jest uniwersalny for men/women ;)

Stosuje się go na noc - po paru użyciach eliminuje problem pocenia się... testowałam na sobie, nawet w upalne dni musze chodzić w marynarce i rajstopach i tylko to mi pomogło...

wielkibrat
04-04-14, 11:09
Silver Roll on - Dezodorant Hb działa znakomicie - może to kwestia tego że kosmetyk jest naturalny? Nie wiem, ale na pewno ma to jakiś wpływ. Generalnie zmniejszyła się potliwość, udaje się również utrzymywać odpowiedni zapach, a głównie o to w tym wszystkim chodzi.

opinie o lekach
05-05-14, 17:07
Nivea Roll 0n - skład: woda, aluminiumi chlorohydrate, ... - najzwyklejszy bloker. Powoduje tylko tyle, że zablokowane są potówki i organizm wydziela większą ilość potu w innych dostępnych miejscach.

majeczka
24-09-15, 10:03
Jako kobieta polecam (wycięta nieopłacona seo-reklama do sklepu internetowego). Cenię sobie kosmetyki bo są naturalne, w przystępnych cenach, a ten ma fajny zapach zielonej herbaty i faktycznie działa 24h. W lady speed stick czy rexonie denerwują mnie męczące zapachy. No i ten nie zawiera parabenów, barwników i alkoholu.