PDA

Zobacz pełną wersję : Uroda!!!

wox
24-10-21, 19:52
Poprawiacie jakoś swoją urodę, czy raczej wolicie, by wszystko zostało naturalne?

maur
25-10-21, 12:19
Ja poprawiałam usta, bo były bardzo nierówne. Moja górna warga była z jednej strony większa, a z drugiej mniejsza i chciałam to wyrównać w końcu, bo ile można domalowywać coś takiego. Na zabiegu byłam u chirurga Michała Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. On bardzo precyzyjnie wykonał swoja prace, efekt nie jest przesadzony, jest idealnie, w końcu moje usta wyglądają normalnie. Lekarz spisał się bardzo dobrze, nie mam mu nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie mogę go zdecydowanie polecić.

tosk
25-10-21, 15:55
Ja też miałam zabieg na usta, ale powiększałam je własnym tłuszczem. To bardzo fajna opcja, bo jednak dzięki niej trochę tłuszczu ubyło mi z innej partii ciała :). Oba zabiegi w jednym przeprowadził u mnie chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Usta są pełniejsze, powiększenie jest widoczne, ale wciąż wygląda to dość naturalnie, wcale nie przesadziłam. Co do lekarza, to jest całkowicie rzetelny, kompetentny, na konsultacji mi wszystko wytłumaczył i opisał, a zabieg się udał, wiec mogę go szczerze polecić.

misha
27-10-21, 22:35
Urodę to też można sobie podkręcić, nieprawdaż? Ja przykładowo uwielbiam makijaż, ale i również takie https://remy-hair.pl/wlosy-europejskie dopinki. Dzięki nim czuje się bardziej atrakcyjna i mogę praktycznie każdą fryzurkę sobie wykonać.

nikita
28-10-21, 21:27
Trudno się nie zgodzić z tym co piszecie.