PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Gericom - tvout

sareneczka
18-10-05, 22:19
Posiadam od wczoraj :) GERICOM BELLAGIO 1720e. Postawiłam ¶wieży system (xp), sterowniki ze strony producenta. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie jeden problem. Miałam zamiar wykorzystac nowy nabytek do kina domowego (podł±czyć projektor). Tvout działa, widzę wszystko, co na monitorze prócz tego, co w oknie playera (wykluczam problem playera, testuje na allplayer, ale na innych to samo).

Ja stawiam na złe sterowniki, ale sama nie wiem sk±d wzi±ć lepsze. Dodam, że szukam odp. na moje pytania na przeróżnych faq bez rezultatu. Zalecane w podobnych przypadkach oprogramowanie tvtool dedykowane jest nie pod moj± karte. W ustawieniach karty nie widzę możliwo¶ci wyboru ilo¶ci czy priorytetu monitorów (przypominam sobie istnienie podobnych ustawień przy zabawie ati z tvout na pc). Proszę o pomoc..

Podst. dane o moim maleństwie:

Komputer:
System operacyjny Microsoft Windows XP pro
Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek S P 2
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna:
Typ procesora Intel Celeron, 1700 MHz (17 x 100)
Nazwa płyty głównej Gericom N34AS1
Mikroukład płyty głównej SiS 650
Pamięć fizyczna 224 MB (PC2100 DDR SDRAM)
Typ BIOS'u AMI (07/05/02)

Ekran:
Karta wideo SiS 650 (32 MB)
Akcelerator 3D SiS 315 Integrated

tomasz rakoczy
19-10-05, 05:29
Witaj.

Skontaktuj się z firmą S plus S Poland Sp. z o.o. (http://www.euronotebook.pl/index.php?page=article&a_id=3), która jest polskim dystrybutorem tej marki. Przedstaw im problem, być może problem jest znany i szybko uda znaleźć się właściwe rozwiązanie.

sareneczka
23-10-05, 22:08
Dziękuje za link, tak też uczynię i dam znać ... co dalej