PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Odtwarzaczem MP3

junior326
23-12-05, 15:56
Witam,

Niedawno kupiłem Odtwarzacz MP3 i po kilku dniach mam z nim problem.
Chodzi o to , że mp3 po załączeniu po kilku sekundach sie wyłącza tak jak by był wciśniętny przycisk wyłacz ( ale tak nie jest ). Nie wiem co z tym zrobić. Zdarza się także że odtwarzacz się sam włącza.

Może ktoś ma jakiś pomysl. Przed chwilą go sformatowałem i też nic. To nie jest wina baterii bo specjalnie kupiłem nowe i nic.

Czy jest możliwość aby wgrać ponownie oprogramowania ( czy to wogóle wina oprogramowania ) , może jakiś plik się wykasował. Nie ma tutaj możliwości aby ustawić na wyłączanie po kilku chwilach.

Pomóżcie bo nie wiem co robić. !!

Nimitz
23-12-05, 16:16
Gdzie go kupiłeś, jaka jest jego firma? Jeśli to No_name z alledrogo to możesz go przez okno wywalić bo raczej nikt Ci gwarancji teraz nie wystawi ;-)

Egghead
02-01-06, 23:45
Niedawno kupiłem Odtwarzacz MP3 i po kilku dniach mam z nim problem. Chodzi o to , że mp3 po załączeniu po kilku sekundach sie wyłącza tak jak by był wciśniętny przycisk wyłacz ( ale tak nie jest ). Nie wiem co z tym zrobić. Zdarza się także że odtwarzacz się sam włącza.

Może ma zwarcie gdzieś w okolicy włącznika, skoro nie ma gwarancji rozkręć go i sprawdź miernikiem; być może tylko się zawilgocił.