PDA

Zobacz pełną wersję : Znasz PHP?? Masz troszkę wolnego czasu??Lubisz browara??

Morfeusz
07-01-06, 04:42
Hej!!

Proszę o pomoc ludzi znających PHP. Muszę zrobić BARDZO PROSTY sklep internetowy i już coś mam, tylko szczegóły trzeba dograć. Podobno nie są one zbytnio trudne. Gdyby ktośdysponował wolną chwilą bardzo proszę o pomoc, dzięki:)

ps: w nagrodę mogę się oddzwięczyć browarem :)

Anonymous
07-01-06, 08:03
Znam PHP, nie mam czasu, nie lubię piwa.

Ale jak znajdę, to dam znać ;-)

Morfeusz
07-01-06, 08:38
---------- 10:37 07.01.2006 ----------

Ale jak znajdę, to dam znać

to max musze mieć zrobione na nadziele:)

---------- 10:38 ----------

ps: Ewentualnie dobry masaż oferuje :)

(S!C)
07-01-06, 10:55
Nie trzeba uczyć sie PHP żeby założyć sklep internetowy :wink:
TUTAJ (http://www.hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i-komponenty/Sklepy/OsCommerce) masz gotowe skrypty i komponenty , wystarczy pobrać , zainstalować , zarządzać. Oczywiscie wszystko za FREE !

Morfeusz
07-01-06, 23:18
no właśnie... ja nie potrzebuje gotowego skryptu, to ma być naprawdę bardzo prosty sklep, jakiś formularz i admin, na zaliczenie :/

r-mi
12-01-06, 17:25
Jasne że to nie trudne, raczej praco/czasochłonne. Jakiś samouczek do php i mysql, smarty albo inny engine do szablonów (w ostateczności str_replace) i gwarantuję, że do niedzieli nie będziesz się nudził.

W ogołe to nie wiem jak to zaliczenie ma wyglądać, ale sklep musi mieć koszyk, robić miniaturki, mailować, potwierdzać zamówienia, jakoś wyglądać, mieć menu, obsługiwać kategorie i dodawanie towarów, itp. Może napisz czego potrzebujesz to ktoś się znajdzie. Winamp 2 też jest prosty a z 8 lat go pisali.

A tak BTW: Jakiego piwa i ile?