PDA

Zobacz pełną wersję : Epson stylus color 580-problem z drukowaniem

Verena
06-02-06, 10:18
A właściwei problem z tuszem.
Drukarkę mam "z odzysku", tj dostałam ją po prostu od kogoś. No i teraz mam mały problem.
Otóż ta drukarka ma dwa "naboje" - kolorowy i czarny. Dostałam ja z resztką obu. Czarny już wymieniłam i wsio było ok. Ale teraz skończył mi się tusz kolorowy ale myślałam, że drukarka będzie działała mimo to, bo czarny przecież jest. Niestety, drukowac nie chce.
Czy jest jakakolwiek możliwość uruchomienia drukowania bez tuszu kolorowego?
W ustawieniach mam zaznaczone, żeby drukowało "black", ale to nic nie daje, a ja nie mam pojęcia gdzie coś jeszcze można włączyć/wyłączyć/przełączyć.

Szukam w necie rozwiązania, ale coś mi nie wychodzi :|
Będę bardzo wdzęczna za pomoc albo jednoznaczne uświadomienie, że takiej możliwości nie ma i trza kupić tusz po prostu.

No dobra, się pospieszyłam... Jednak coś tam znalazłam i wynika, że tusz kolorowy musi być, bleh.... wrrr... :evil:

Nimitz
06-02-06, 10:25
Miałem kiedyś podobny problem z Epsonem, skończyło się u mnie na kupnie nowej drukarki HP bo nie mogłem sobie z tym poradzić. Wkurzyłem się, drukarke wrzuciłem do garażu i niech sobie leży wrednota jedna tam ;-)

Verena
06-02-06, 12:59
Ha! Dla chcącego (znaczy dla Wiedźmy, która musi pilnie coś wydrukować) nic trudnego, jak się okazuje :mrgreen:
A więc wyczytałam, ze bez kolorowego tuszu nie będzie drukować, bo coś tam. No to zapoczątkowałam procedurę wymiany tuszu, wyjęłam kolorowy "nabój" i włozyłam go spowrotem jako nowy. Przeklikałam całą procedurę instalacji i... poszło :twisted: Znaczy się czarny tusz działa tirarira :mrgreen:

Szkoda, ze sama sobie nie mogę dac "pomógł" :roll: :twisted:

Nimitz
06-02-06, 13:46
Widać u mnie było coś więcej niż tusz, bo tego tez próbowałem. Fajnie, że rozwiązałaś problem samodzielnie. Wiedźmy też potrafią! :D

Verena
06-02-06, 14:25
Zwłaszcza Wiedźmy - one po prostu WIEDZĄ, choć nie od razu wiedzą, ze wiedzą :twisted:

Siriah
06-02-06, 21:23
he he...
tak zwana "wiedza nieświadoma"... U wiedźmatych wiedza występuje tylko w dwóch stadiach. W pierwszym - "niewiedza nieświadoma" i w drugim (dla normalnego człowieka czwartym) "wiedza nieświadoma"..
Cwaniary przeskakują przez jakże bolesne etapy niewiedzy świadomej i wiedzy świadomej...

Verena
06-02-06, 21:28
Mrrr.... jak zwykle trafnie to ująłeś, kochanie :twisted:

[cholera, czemu wy tak daleko mieszkacie?????? stęskniłam się....]

Nimitz
06-02-06, 22:07
Ludki, ja byłbym za spotkaniem w większym gronie, może przeniesiemy dyskusję gdzie indziej, żeby tu nie robić off`a? Takie wakacyjne spotkanko? Ktoś reflektuje?

Verena
06-02-06, 22:14
eeee... tam - fajnie - pogadamy o spotkanku pod moją drukarką - czemu ni? :twisted:

Jurgi
06-02-06, 22:24
A nie masz jakiś problemów z np. aparaturą do destylacji? Zawszeć przyjemniej testować niż jakieś drukarki. 8)

Verena
06-02-06, 22:26
Hehe... aparatura do destylacji to hobbystycznie para się mój rodzic. I zdecydowanie nie potrzebuje pomocy w tym zakresie :twisted:

Jurgi
06-02-06, 22:31
No to byśmy jakie korepetycje wzięli… :?: :oops:

Verena
06-02-06, 22:32
hahahhaha... dobra riposta, normalnie się roześmiałam sama do sie :lol: