PDA

Zobacz pełną wersję : Cytaty

Krzysiek
25-02-04, 08:45
Ostatnio natrafiłem na ciekawą wypowiedź ;)

"Anytime Microsoft comes to talk to you, make sure you have a penguin on your desk."
James Governor, tech analyst at research firm RedMonk [www.technewsworld.com]

Zapraszam do dzielenia się swoimi "znaleziskami"

Nimitz
03-03-04, 12:15
Może odbiegam od tematu, ale ciekawą koszulkę widziałem....
"I`m a bomb technican. If U see me running try to keep up!"

konkordpl
03-03-04, 16:24
Skoro odbieglismy od tematu na koszulce mam:

"Chodź nie jestem detektywem zawsze znajde budke z piwem"

NO SCHOOL
NO JOB
NO PROBLEM!

[rysunek kosmity z lisciem maryski w "rece" a za nim marysiowe choinki]
What do you think, why we are comming here?!

Robocop
04-11-10, 12:18
"Życie ludzkie dzieje się tylko raz i dlatego nigdy nie będziemy mogli stwierdzić, która z naszych decyzji była słuszna, a która zła, ponieważ w danej sytuacji mogliśmy decydować tylko jeden raz. Nie dano nam żadnego drugiego, trzeciego, czwartego życia, abyśmy mogli porównać konsekwencje różnych decyzji."

login
26-01-12, 19:40
Ja znalazłam taki cytat podczas lektury Poszukiwanego żywego lub martwego Toma Clancy:
„Taka już występuje dziwna prawidłowość: każde zwiększenie obciążeń fiskalnych skutkuje zmniejszeniem wpływów do skarbu państwa, gdy tylko księgowi wezmą się do obróbki nowej ustawy”.
Wszyscy zdają się to wiedzie tylko nie rządzący....

norton
11-04-12, 08:49
Jeden cytat wpadł mi w oko,nawet dosyć fajny ..... Jeśli u kobiet szanse chcesz mieć, nie pleć,że słabsza jest słaba płeć.....lub ...w dzielnicy ślepych,nie sprzedaje się luster...

norton
14-05-12, 15:24
Słyszy się stale,że wielu speców mierzy wciąż talent wielkością pleców.....Kiedyś na pogrzebie usłyszałam bardzo mądre stwierdzenie,jakby powiedział umarły do żałobników,gdyby miał możliwość wypowiedzernia się.....jesteście tym kim kiedyś byłem, a niebawem będziecie tym,czym teraz jestem....Mądre i dające dużo do myślenia.Podobnie jak podczas potopu,kiedy wszystkie zwierzęta i ludzie uciekali przed wodą...nawet żółw zdążył do Arki Noego....

Werona
05-06-12, 11:49
"Kiedy myślisz o sobie masz same problemy, a kiedy o innych - zadania do wykonania" -jednym słowem różnica między altruistą a egoistą :)

Bler
02-12-12, 18:29
"Na pytanie brzmiące, czy napiłbyś się piwa, czy win, należy zawsze odpowiadać: i gorzałki"
Ja, Inkwizytor: Wieże do Nieba - Jacek Piekara (Opowiadanie "Dziewczyny Rzeźnika")

PaulaNR
17-02-13, 13:18
Mi ostatnio utkwił w głowie cytat z filmu "Wszystko gra" :)
"Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia.
To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli.
Są chwile w czasie meczu, kiedy piłka uderza w górę siatki
i przez ułamek sekundy może przelecieć dalej lub cofnąć się.
Z odrobiną szczęścia leci dalej i wygrywasz,
albo nie i przegrywasz..."

qca
20-02-13, 00:42
Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.

madeja
19-12-13, 17:13
Mój ulubiony cytat:

"Jeśli plan A zawiedzie, pamiętaj, że masz jeszcze 25 liter alfabetu" -Chris Guillebeau

marta5
19-12-13, 17:51
There will always be a reason why you meet people. Either you need them to change your life or you’re the one that will change theirs.
- Angel Flonis Harefa

pawelek3D
20-01-14, 11:20
„Uśmiech miał tak ufny i ciepły, że mógłby stopić lodowiec”
„Gdyby zrobiła krok do tyłu, wtopiła by się w ścianę”
„Bo ziemia nie po to z takim trudem krąży wokół słońca, by ludzie beztrosko się na niej bawili”

- HARUKI MURAKAMI

darus34
11-06-14, 09:40
Mój ulubiony:

"Człowiek upada tylko po to, aby móc się podnieść"

rouman
02-07-14, 10:09
jeden z ulubionych cytatów, w sumie nie niesie za sobą jakieś przesłania życiowego ani mądrości, po prostu podoba mi się sformułowanie :)

'niesiony na skrzydłach pierwszej porannej kawy, tego niczym nieskrępowanego optymizmu w stanie płynnym' ~ Zafón (książka 'Więzień Nieba')

jataman
03-09-14, 08:56
Ostatnio staram się skupić na tym: "Zmień swoje słownictwo, a zmienisz swoje życie" - Jacek Walkiewicz

majeczka
27-11-14, 12:04
mój ulubiony cytat to "żaden wiatr nie jest pomyślny, kiedy nie wiesz do jakiego portu płyniesz" to chyba z jakiegoś starożytnego filozofa, chyba Cyceron albo Seneka