PDA

Zobacz pełną wersję : Szkoła Hakerów...

smalu
20-04-06, 20:08
http://szkolahakerow.pl/

Zostań uczniem szkoły Hakerów !

Z przyjemnością oddajemy do Twoich rąk niniejszy zestaw edukacyjny – jedyny w swoim rodzaju Podręcznik Szkoły Hakerów. Stanowi on podstawę wiedzy w zakresie bezpieczeństwa systemów komputerowych i sieci. Podstawę, która znana jest każdemu, szanującemu się hakerowi.

Koszt Interaktywnego zestawu edukacyjnego Szkoły Hakerów to jedynie 87 zł. Zamawiając zestaw stajesz się posiadaczem Podręcznika Szkoły Hakerów, jak również zestawu dwudziestu filmów instruktażowych na DVD, których czas trwania wynosi prawie cztery godziny. Dodatkowo, otrzymasz szkoleniowy system operacyjny, który w 2 minuty przekształci Twój komputer w centrum treningowe, abyś mógł przećwiczyć i w pełni zrozumieć każdy z rozdziałów podręcznika.
OMG WTF ?
Ciekawa jest legalność tej strony...
Dobra czekamy kiedy prawdziwi hakerzy zaatakują tą stronę...

babcia_samo_zło
20-04-06, 20:38
Ja wiem kto skonczyl ta szkole ;)

Historia rozpoczyna si (w duym skrcie) w momencie, gdy pewien [ocenzurowano] obraa wszystkich na pewnym kanale IRC. Wikszo ludzi uwaaa to nawet za do zabawne, ale zabawa mia si dopiero zacz... Tytuem wstpu: Niebiezpieczny haker o ksywie bitchhecker postanowi zaatakowa autora tej historyjki i komentarzy, znanego jako Elch. 127.0.0.1 to zawsze adres IP komputera, ktrego uywasz. Jakiekolwiek komendy skierowane pod ten adres wrc do komputera, ktry te komendy wysya. Trzecia sprawa: DST to daylight saving time czyli zmiana czasu na zimowy i letni.

CYTAT
* bitchchecker (~java@euirc-a97f9137.dip.t-dialin.net) Quit (Ping timeout#)
* bitchchecker (~java@euirc-61a2169c.dip.t-dialin.net) has joined #stopHipHop
{bitchchecker} czemy mnie wykopalicie
{bitchchecker} nie potraficie normalnie rozmawia
{bitchchecker} odpowiedzcie!
{Elch} nie wykopalimy ci
{Elch} miae ping timeout: * bitchchecker (~java@euirc-a97f9137.dip.t-dialin.net) Quit (Ping timeout#)
{bitchchecker} jaki ping czowieku
{bitchchecker} timing mojego pc jest prawidowy
{bitchchecker} man nawet dst
{bitchchecker} zabanowae mnie
{bitchchecker} przyznaj to sukinsynu
{HopperHunter|afk} LOL
{HopperHunter|afk} kurde, ale jeste gupi, DST^^
{bitchchecker} zamknij si MAMY DST!
{bitchchecker} ju od dwch tygodni
{bitchchecker} jak wczasz kompa topokazuje si komunikat od windowsow ze zastosowano DST
{Elch} Jeste prawdziwym ekspertem do komputerw
{bitchchecker} zamknij si bo cie zhakuje
{Elch} ok, ju jestem cicho, tylko nie pokazuj nam jakim jeste dobrym hackerem ^^
{bitchchecker} podaj mi swoj numer sieciowy chlopie i jestes martwy
{Elch} to chyba 129.0.0.1
{Elch} albo moe 127.0.0.1
{Elch} tak, wanie: 127.0.0.1 Czekam na twj wielki atak
{bitchchecker} za piec minut wykasuje ci twardziela
{Elch} Zaczynam sie bac...
{bitchchecker} zamknij sie, juz cie nie ma
{bitchchecker} mam taki program gdzie wprowadze twoj IP i lezysz
{bitchchecker} pozegnaj sie
{Elch} z kim?
{bitchchecker} z samym sob kole
{bitchchecker} buy buy
{Elch} Cay dr na myl co taki wielki Hack0rs moe mi zrobi
* bitchchecker (~java@euirc-61a2169c.dip.t-dialin.net) Quit (Ping timeout#)

To co si stao byo oczywiste: gociu wprowadzi wasny adres IP do swojego Wielkiego Programu Hakujcego i doprowadzi do padu wasnego systemu. Troch mu ten atak nie wyszed. Mylaem, e mam z nim spokj, ale dobry haker nigdy si nie poddaje. Po dwch minutach wrci...

CYTAT
* bitchchecker (~java@euirc-b5cd558e.dip.t-dialin.net) has joined #stopHipHop
{bitchchecker} koles masz szczescie ze moj komp padl bo byloby po tobie
{Metanot} lol
{Elch} bitchchecker: Wic sprbuj znowu... Mam nadal ten sam IP: 127.0.0.1
{bitchchecker} ales ty glupi
{bitchchecker} powiedz buy buy
{Metanot} ach, [cenzura] si
{bitchchecker} buy buy elch
* bitchchecker (~java@euirc-b5cd558e.dip.t-dialin.net) Quit (Ping timeout#)

Napicie roso... Czy po tych dwch wpadkach bdzie potrafi doprowadzi do padu MJ komputer? Czekaem lecz nic si nie dziao. Poczuem ulg... Mino cae sze minut zanim przygotowa nastpny atak. By Hackerem amicym zabezpieczenia najwikszych baz danych, wic tym razem ju wiedzia, co si stao.

CYTAT
* bitchchecker (~java@euirc-9ff3c180.dip.t-dialin.net) has joined #stopHipHop
{bitchchecker} elch ty sukinsynu
{Metanot} bitchchecker ile masz lat?
{Elch} co jest bitchchecker?
{bitchchecker} masz frie wal
{bitchchecker} fire wall
{Elch} moe, nie wiem
{bitchchecker} mam 26
{Metanot} takie zachowanie w wieku 26 lat?
{Elch} jak si dowiedziae o tym firewallu?
{bitchchecker} bo twoj pedalski fire wall przekierowal moj sygnal do mnie
{bitchchecker} badz facetem, wylacz to gowno
{Elch} fajne, nie wiedzialem, ze to mozliwe.
{bitchchecker} wtdy moj wirus zniszczy twojego pcta koles
{Metanot} hakujecie sie chlopaki?
{Elch} tak bitchchecker probuje mnie zhakowac
{Metanot} ej bitchchecker jesli jestes hakerem to musisz obejsc firewallanawet ja wiem jak to zrobic
{bitchchecker} tak koles, hakuje elcha ale ten cienias ma firewalla
{Metanot} jakiega masz firewalla?
{bitchchecker} jak dziewczynka
{Metanot} firewall to norma i prawdziwy haker musi umiec sobie z nim poradzic... dziewczynkol^^
{He} Bitch daj se jacksona (przypis tumacza: ???) i wyluzuj. pozwalasz sie sprowokowac i dajesz tym dziecaczkom nowe powody do smiechu
{bitchchecker} wylacz firewallato wysle ci wirusa [ocenzurowano]
{Elch} Nieee
{Metanot} ej bitchchecker czemu on ma wycza, ty powinienes to zrobic
{bitchchecker} boisz sie
{bitchchecker} nie bede hakowal jak on sie chowa jak dziwczynka za firewalleml
{bitchchecker} elch wycz twoj @!#$ wall!
{Metanot} chcialbym tu cos powiedziec, czy znasz definicje hackingu??? jak on wylaczy firewallato bedzie jak zaproszenie i to nie ma nic wspolnego z hackingiem
{bitchchecker} siedz cicho
{Metanot} lol
{bitchchecker} moja babcia uzywa fire walla
{bitchchecker} a ty cienisie myslisz ze jestes cool ale nie masz odwagi lazic po sieci bez fire walla

Nazywa mnie dziewczynk i mwi, e tylko jego babcia uywa firewalla. Wiem, e starsi ludzie s o wiele inteligentniejsi od modych ale nie mogem tego tak zostawi. Aby sprawdzi jego umiejtnoci postanowiem go okama. Nie mam firewalla, tylko router. Zostawiem wszystko tak jak jest...

CYTAT
{Elch} bitchchecker, kolega pokaza mi jak wyczy firewalla. Moesz zaczyna
{Metanot} bitchhacker can't hack
{Black{TdV}} adna gra sw ^^
{bitchchecker} czekaj kole
{Elch} bitchchecker: czekam na twoj atak!
{Metanot} mowie wam ze to nie haker
{bitchchecker} koles chcesz wirusa?
{bitchchecker} podaj mi twoj IP to wykasuje cie twrdziela
{Metanot} lol daj se siana sam jestem hakerem i wiem jak sie zachowuja hakerzy a ty na 100.00% nie jestes hakerem.^^
{Elch} 127.0.0.1
{Elch} atwizna
{bitchchecker} lolololol ty glupku, zaraz cie zalatwie
{bitchchecker} i juz pierwsze pliki znikajabeing deleted
{Elch} mamuniu...
{Elch} sprawdze

W panice odpaliem Explorera, serce walio mi jak mot. Czybym go nie docenia?

CYTAT
{bitchchecker} nie ma ju ratunku sukinsynu
{Elch} oj niedobrze
{bitchchecker} elch ty durniu, twojego dysku g: juz nie ma
{Elch} tak, nic na to nie mog poradzi
{bitchchecker} a za 20 sekund zniknie f:

Tak. To bya prawda. Nie miaem dyskw G: and F:. Czy w ogle kiedykolwiek miaem takie dyski? Niewane, nie miaem czasu na mylenie. Byem przeraony a bitchchecker was uspokaja mnie odniesieniami do muzyki:

CYTAT
{bitchchecker} tupac rules
{bitchchecker} elch sukinsynu f: juz nie masz i e: tez

Dysk E:? O mj Boze... Tam byy wszystkie gry. I zdjcia z wakacji. Sprawdmy... No wszystko jest. Ale haker mwi, e to wymaza...

A moe to si nie dzieje na moim komputerze?

CYTAT
{bitchchecker} d: wykasowany w 45% idioto lolololol
{He} czemu meta nic nie mowi
{Elch} prawdopodobnie tarza sie po podlodze ze smiechu
{Black{TdV}} ^^
{bitchchecker} nie masz ju d:
{He} dalej CWELU

Go jest niezy: Przypuszczalnie wykasowa mi CD-ROM! Zamieni mojego starego CDka na nagrywark!! Ale jak tego dokona? Musz go zapyta. Troch go osmieli. Sam udziela mi porad jak unikn takich katastrof na twardych dyskach.

CYTAT
{bitchchecker} elch chlopie ales ty glupi, nigdy nie dawaj twojego ip nikomu w internecie
{bitchchecker} dysk c: 30 percent

Czy powinienem mu powiedzie, ze to nie mj komputer atakuje?

CYTAT
* bitchchecker (~java@euirc-9ff3c180.dip.t-dialin.net) Quit (Ping timeout#)

Za pno... Bya 20:22 gdy zobaczylimy ostatni wpis hakera o imieniu "bitchchecker". Widzimy e mia "Ping timeout". Od tamtej pory go nie widziano... pewnie to przez zmian czasu na letni....

benq
20-04-06, 20:57
babcia_samo_zło to mnie rozwaliło na cały wieczór a może i tydzien :brawo: :brawo:

smalu
20-04-06, 21:22
kiedyś to czytałem...Popłakałem się prawie :). Dzieci naoglądają się filmów o hakerach co włamują się na serwery Pentagonu i potem cwaniakują. Takie lamery :)

Jurgi
20-04-06, 21:37
{bitchchecker} powiedz buy buy
…chyba nawet angielskiego nie znał… :roll: Też to kiedyś czytałem, ale to klasyka…

bodo31415
20-04-06, 22:31
Ja wiem kto skonczyl ta szkoledobre :lol: :lol:
http://forum.di.com.pl/viewtopic.php?t=1764 tu konkordpl coś podobnego przedstawiał

Major Frankel
20-04-06, 22:41
Ta szkola to niezly pomysl - na zbicie kaski i dorobienie. Nie mowie o kokosach jesli zaraz ynteligent jakis napisze ze coz to za zbicie kasy.

Tworca to cwaniaczek a oczekuje na frajerow, głupoli i dzieciaków - i zarobi na nich...poprostu zimitował wielkie firmy...które z pozoru nie wciskają nam gówna...on to robi bezpośrednio...a wielkie firmy skrycie...bo wpajają nam że potrzebujemy jakiegoś produktu i to ludzie kupują dając im na nowe maybachy i wille. I nie jest tak ze on nie wciska niepotrzebnych rzeczy...robi to...bo zawartosc tego co od niego kupią to wielkie łajno pozbierane z sieci które mozna za free wydobyć z google.

Szydze z ludzi którzy nabierają sie na tanie chwyty...są dla mnie też tani i gówno warci. Ciemna masa konsumencka.

Ajmen.

smalu
20-04-06, 22:54
Nielegalnie z resztą ...
Interpatrol może coś pomóc ?
Hakowanie jest nielegalne ?

bodo31415
20-04-06, 23:00
Szydze z ludzi którzy nabierają sie na tanie chwyty do tego zdania to masz rację. Ale każdy konsument jest inny i każdego da się nabrać. Kwestia odpowiedniego podejścia i wartości transakcji. Inaczej bowiem kupuje się samochód czy mieszkanie, a inaczej np. płytę CD.
Poza tym jakże łatwo wytyka się błędy innym.

Major Frankel
21-04-06, 00:36
Szydze z ludzi którzy nabierają sie na tanie chwyty do tego zdania to masz rację. Ale każdy konsument jest inny i każdego da się nabrać. Kwestia odpowiedniego podejścia i wartości transakcji. Inaczej bowiem kupuje się samochód czy mieszkanie, a inaczej np. płytę CD.
Poza tym jakże łatwo wytyka się błędy innym.

No jasne że łatwo...ale wytykam i wytykal bede chyba ze zaczne popelniac te ktore wytykam. A nie popelniam...moze kosztem neurotycznosci ale nie popelniam. i jeszcze raz .

Nimitz
21-04-06, 01:12
smalu nie znam zawartości tego kursu, ale hackerem może zostać każdy - jak napisano na tej stronie możesz poznać metody włamań, żeby lepiej chronić swój komputer. Dla mnie to nie spraw dla IP a jak już to dla policji i prokuratora (jeśli jurs byłby stekiem bzdur) bo to oszustwo!

krYsti
21-04-06, 10:51
jeśli jurs byłby stekiem bzdur
Ten kurs nie jest stekiem bzdur i nie do końca jest oszustwem.
To zbieranina różnych programów, filmów i manuali, które, jak wyżej zostało napisane, ktoś ściągnął z googli.
Nie wiem tylko jak się ma prawo do udostępniania materiałów hackerskich i podręczników włamań. Ale strona wisi w sieci już sporo czasu i jak do tej pory nikt się nią nie zainteresował. Reklamę swoimi czasy miała bardzo dobrą i na pewno policja miała dostęp do tego adresu.

pyrion
21-04-06, 15:38
Nie wiem jakie materiały są tam pozbierane ale ewentualnie można by było je sprawdzić pod względem praw autorskich.

Hakowanie jest nielegalne ?
Przestępstwa tego typu ścigane są na wniosek poszkodowanego.
Jeśli włamujesz się na własny serwer postawiony w pokoju to wszystko jest zgodne z prawem.

Nie wiem tylko jak się ma prawo do udostępniania materiałów hackerskich i podręczników włamań.
Jest to legalne. Widziałem nawet książkę uczącą pisać wirusy.

smalu
21-04-06, 16:42
tak jak jest z narkotykami - nasionka możesz mieć a jak wykiełkuje to ...

benq
21-04-06, 18:35
...możesz je spalić :D
Kiedyś ktoś mi powiedział że skoro mam linuxa to jestem hakerem i mnie już nie lubi :D

Piotrek
21-04-06, 19:11
Ta książka to prawdziwy SEZAM…

Wole orzeszki ziemne, SEZAM zawsze wchodził mi miedzy zeby :x

konkordpl
17-06-06, 14:51
---------- 13:42 17.06.2006 ----------

http://komputery.wp.pl/kat,12773,wid,8353615,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=1&ticaid=11cd6 :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu:

---------- 13:46 ----------

http://forum.hack.edu.pl/

Zabierzcie mi komputer, bo sie zeszczam :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu:

---------- 13:51 ----------

http://www.pcworld.pl/news/94701_2.html
Jesteście gÓpie gÓpki! Ta ksiazka jest przeciez wyrąbana, mozna hakować hasla GG! Czyli komentarze :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu: :pekl_ze_smiechu:

Nimitz
17-06-06, 15:20
Mamo, mamo bendem hakjerem! :lol:

smalu
17-06-06, 15:25
IRC #mamo_mamo_jestem_chakerem

civer
17-06-06, 19:13
jakies 4 lata temu pewna dziewczyna/kobieta (15lat-16lat) zapytala mnie co ma zrobic zeby sostac hackerem - odpowiedz byla prosta i zdecydowana - NIE WARTO. Dlaczego - za duza odpowiedzialnosc i jeszcze mozna skreslic cale zycie. Obecne ta Pani jest w posiadaniu 3 firm zajmujacych sie bezpieczenstwem w krajach poludniowej ameryki.

Mlodzi ludzie potrzebuja wzorow i kogos kto cos osiagnol. A hacking mozna porownywac do cyber kultury (ci dobrzy co pomagaja i ci zli co zdobywaja i wykozystuja niezgodnie z prawem).

Mialem okazje widziec te ksiazke wiec moge stwierdzic ze do hackowania to jeszcze daleko (tego prawdziwego mowie o korporacjach i firmach). Juz lepsze wydanie bylo w roku 2001 o budowaniu zapor i dostepu do internetu (nie pamietam dokladnej nazwy) i tam bylo pokazana co i jak i jak przeciwdzialac - poczatkujacy zawsze bedzie mial trudnosc dopuki nie przetrawi informacji...

Co prawda 85% zabezpieczen w sieci komputerowej to sprzet (raczej niezawodny) reszta to ludzkie bledy (oprogramowanie, konfiguracja, hasla) i praktycznie to jest kluczem do wejscia w posiadanie poufnych informacji.

(za wszeklkie niedoskonalosci w j.polskim przepraszam -nie jestem z polskoscia na codzien)

pozdrawiam uzytkownikow i niech kazdy lepiej pracuje nad nowymi formami przeciwdzialania niz nad formami destrukcji

CiVer

tomasz rakoczy
17-06-06, 20:09
Popracuj nad swoim destruktywnie działającym na innych, językiem polskim, bo się tego czytać nie da.

Wcześniej nie widziałem wyjaśnień kolegi odnośnie j. polskiego. Myślę, że mi to wybaczy :-)

konkordpl
17-06-06, 20:58
I znowu mylimy pojecia, hakera z crackerem i script-kiddies... Smutne...

napoa90
21-08-06, 11:33
---------- 11:31 21.08.2006 ----------

Ta szkoła hakerów to jest wielka ściema! Gwarancja satysfakcji? Oddałam im ten ich "bezcenny" produkt i... czekam już miesiąc na pieniądze... Ni widu, ni słychu... Fajne są z nich chłopaki, co?

---------- 11:33 ----------

Nie kupujcie tego! Mam lepszy pomysł. Kto jest zainteresowany, niech pisze

krYsti
21-08-06, 14:25
A hacking.pl ostatnio reklamował jako doskonały materiał dla początkujących hackerów. Widać przestało im zależeć na opinii dobrego serwisu, skoro w ten sposób podchodzą do takiego chłamu i tak go wychwalają.

smalu
21-08-06, 14:40
A hacking.pl ostatnio reklamował jako doskonały materiał dla początkujących hackerów. Widać przestało im zależeć na opinii dobrego serwisu, skoro w ten sposób podchodzą do takiego chłamu i tak go wychwalają.

Przed kilkoma miesiącami pojawiła się w internecie witryna oferująca zestaw "Szkoła Hakerów" - interaktywny kurs hackingu. Nie przeszło to niezauważone wśród internautów, społeczność podzieliła się na zwolenników i przeciwników nauki hackingu. Rozpętała się dyskusja na temat zestawu, padały różne argumenty - jednak mało kto (nikt?) spośród dyskutujących widział sam zestaw. My widzieliśmy
http://hacking.pl/6185

osiaq
21-08-06, 16:51
---------- 16:48 21.08.2006 ----------

Haker Jan Lwowski ostrzega: "Środowisko nas zabije. Dużo ryzykujemy, dając Ci tę wiedzę. (...) Tak, to tylko kwestia dni zanim nas wyłączą." Zestaw wart jest 689 zł, nam udało się trafić na moment promocji, zapłaciliśmy 92 zł. Teraz kosztuje "zaledwie" 137 zł, wygląda zatem na to, że jest na niego popyt - starą cenę da się wyśledzić tylko w niektórych wzmiankach na stronie (cyt. "Zamawiam zestaw za 137 zł, warty co najmniej 689 zł, oszczędzam zatem co najmniej 592 zł!" -- 689-592 = 97 zł)

Nimitz
22-08-06, 12:14
hacking.pl pisze, źe zestaw jest ok, bo mają umowę na mocy ktłrej jedni reklamują zestaw i dają mu rekomendację (+10% upustu) a drudzy im za to płacą. smalu, nie wierz we wszystko co piszą i młwią inni ludzie - najwaźniejszy jest Twłj młzg!

Haker Jan Lwowski ostrzega: "Środowisko nas zabije. Duźo ryzykujemy, dając Ci tę wiedzę. (...) Tak, to tylko kwestia dni zanim nas wyłączą." :lol:

konkordpl
22-08-06, 12:27
Hacking nigdy sobią wiele nie reprezentowal poza przeklejaniem newsłw z innych serwisłw i jakimiś swoimi od czasu do czasu reportaźami.

Tym razem jednak sięgnął dna.

Diegorrr
11-02-09, 21:12
jakies 4 lata temu pewna dziewczyna/kobieta (15lat-16lat) zapytala mnie co ma zrobic zeby sostac hackerem - odpowiedz byla prosta i zdecydowana - NIE WARTO. Dlaczego - za duza odpowiedzialnosc i jeszcze mozna skreslic cale zycie. Obecne ta Pani jest w posiadaniu 3 firm zajmujacych sie bezpieczenstwem w krajach poludniowej ameryki.

Mlodzi ludzie potrzebuja wzorow i kogos kto cos osiagnol. A hacking mozna porownywac do cyber kultury (ci dobrzy co pomagaja i ci zli co zdobywaja i wykozystuja niezgodnie z prawem).

Mialem okazje widziec te ksiazke wiec moge stwierdzic ze do hackowania to jeszcze daleko (tego prawdziwego mowie o korporacjach i firmach). Juz lepsze wydanie bylo w roku 2001 o budowaniu zapor i dostepu do internetu (nie pamietam dokladnej nazwy) i tam bylo pokazana co i jak i jak przeciwdzialac - poczatkujacy zawsze bedzie mial trudnosc dopuki nie przetrawi informacji...

Co prawda 85% zabezpieczen w sieci komputerowej to sprzet (raczej niezawodny) reszta to ludzkie bledy (oprogramowanie, konfiguracja, hasla) i praktycznie to jest kluczem do wejscia w posiadanie poufnych informacji.

(za wszeklkie niedoskonalosci w j.polskim przepraszam -nie jestem z polskoscia na codzien)

pozdrawiam uzytkownikow i niech kazdy lepiej pracuje nad nowymi formami przeciwdzialania niz nad formami destrukcji

CiVer

A ty masz najwięcej do gadania pisząc "Osiągnol" "dopuki" i tp. Hackerzy to są ludzie mający wielką chęć poznawczą. Chcą poznawać technologię, zgłębiać jej tajniki. Osoby wykorzystujące swoje możliwości do nielegalnych zarobków to są dla waszej zatumanionej wiadomości Crackerzy, tak kur wa zaskoczyłem was. Nie warto zostawać Hakerem? A dlaczego? Bo wtedy będzie ktoś wiedział więcej niż ty? Czy przez wasze mylne wyobrażenia na temat Hakerów? Pomyślcie nad tym co tu wypisujecie. Jak śmiesznie to wygląda dla inteligentnego człowieka, o tym pomyśleć powinniście. Dyskusją zaczęła się od posta mający na celu wyśmianie idioty. A rozwinęło się bezmyślnym pierdzeniem o głupotach. A jeśli chodzi o tego Bitch'a, tak idiotą jest ;) Jeśli chodzi o szkołę hakerów, przydatne w tym jest tylko ich system operacyjny który dają w zestawie. A jeśli chodzi o ścisłość to przydatne są te konsole które nie trzeba ręcznie odpalać. Tyle.

Pozdrawiam
Diegorrr

PS. Haking sięgnął dna bo nic o nim nie słyszycie, nic o nim nie wiecie. Siedzicie w swoich pokojach komentując wszystko na świecie o czym nic nie wiecie. Pomyślcie jeśli potraficie. Proponuję na początek zastanowienie się kim jest Programista. Potem odpowiedzenie kim jest PRAWDZIWY Haker.