PDA

Zobacz pełną wersję : [WAKACJE] Hotele, hostele, motele, noclegi, schroniska

tomasz rakoczy
13-05-06, 10:43
W ostatnim czasie byłem w Warszawie.

Może to nie idealne miejsce na wakacje, ale spędziłem tam miły weekend, poznając stolicę.

Zatrzymałem się w Hostelu Kanonia. Miejsce położone na Starym Mieście, bardzo urokliwie.

Pokoje bez łazienek. Łazienka i wc wspóle. Miła, sympatyczna i młoda ekipa zarządzająca. Wejście do obiektu całą dobę monitorowane przez recepcjonistę. Wspólna, duża kuchnia ze wszystkim co potrzebne.

Pokoje odnowione, czysto.

Ceny rozsądne.
Było nam tam bardzo dobrze, miło i sympatycznie.
Gdybym miał znowu się gdzieś zatrzymać w Warszawie - wybrałbym ponownie Kanonię.

POLECAM!

Hostel "Kanonia".
ul. Jezuicka 2
00-281 Warszawa
hostel[ad]kanonia.pl
tel. +48 (22) 635 06 76 lub +48 (22) 887 65 60

Alarmus
13-05-06, 10:58
Nawet nie wiedziałem, że jest tam taki mały hotelik... i to 10 minut na piechotę ode mnie. (2 KM) :)
W pobliżu płynie jakże czysta królowa naszych rzek. :)
Widzę, że mają wypożyczalnię rowerów, czasami robię wypad rowerowy na starówkę, z tej perspektywy można zaliczyć wszystkie uliczki. (piesze spacery mnie nie rajcują).

Alkaaa1
18-03-11, 08:32
Była świetnie ! a najważniejsze ze blisko do jeziora, cieplutko, ludzie mili, kuchnia regionalna jest super!
Szkoda ze nie moge pojechać tam na week majowy :(

majkawazka
18-03-11, 10:18
Może jestem wygodnicka, ale ja zawsze wybieram pokoje z łazienkami. Byłam raz w Krakowie, gdzie była 1 łazienka na 3 pokoje. Więcej tego nie popełnię. 1 pokój był pusty, w drugim były 2 panie. Masakra. 1 czekała na korytarzu jak wydę z łazienki żeby się zapytać jak dotrzeć w dane miejcse. Pełno włosów na umywalce. Użyte, położone nie spłukane nawet. A do domu wróciłam z infekcją :zlosnik:

login
26-01-12, 19:47
Może przyda się komuś aplikacja na iPada "About Polska"? To przewodnik po Polsce dla obcokrajowców. Jest za free.

Witka
12-10-12, 20:00
Ja też należę raczej do wygodnickich, ale łazienka w pokoju nie jest dla mnie super mega niezbędna, jak miejsce fajne i w ciekawym mieście, to się obejdę. We Wrocku ostatnio zaliczyłam przyzwoity hostel centrum - bez łazienki akurat, ale byłam na imprezie więc mi nie robiło:)

celinaaa
24-10-12, 10:14
A ja właśnie piszę do was z hotelu STOK w Wiśle i to jest naprawdę przyjemne miejsce. Polecam! Miła, profesjonalna obsługa, czysto i wszystko jest odnowione. Ponadto różne atrakcje, jak SPA albo grill - czuje się tu wspaniale, hotel utrzymuje wysoki standard - czyż to nie ważne dla wszystkich ludzi odwiedzających takie miejsca?

Jeszcze dla osób mniej wymagających i kochających Bieszczady polecam noclegi na Piotrowej Polanie w Wetlinie. Właściciel jest nietuzinkowym człowiekiem, który dba o dobrą atmosferę. Są tak naprawdę 2 opcje do wyboru - albo pole namiotowe (na zimę to nie bardzo :P), albo domki albo hotel. Co prawda w hotelu nie spałam, ale korzystając z innych atrakcji Piotrowej Polany mogę zaręczyć, że na 100% jest po co tam jechać :))))

Tomek87
17-01-13, 21:41
Cześć Kochani:)

planuje już wyjazd na wakacje 2013. Po zastanowieniu padło na Zakopane. Przez kilka godzin szukałem noclegów i udało się mi je znaleźć na dobrej stronie którą mogę polecić wszystkim którzy wybierają się do Zakopanego ta strona to:

(spam)

Polecam Tomek

A teraz to już się zastanawiam co będzie w 2 tygodniu wakacji ? co wybrać? Czy tez góry?

czekam na jakieś fajne propozycje myślałem o Alpach?

możecie cos polecić

Dziękuje

Misia
13-02-13, 20:11
Ja wakacje spędziłam trochę dalej. Przeczytałam wiele fajnych informacji o Tunezji: http://www.etunezja.pl i dlatego postanowiłam tam pojechać. Naprawdę świetnie spędziłam czas. Opaliłam się, odpoczęłam, czego chcieć więcej :)

jungtupi
21-04-13, 22:32
polecam ciekawa strone z ofertami last minute wiec szybko i tanio znajdziecie sie tam gdzie chcecie

masterchef
07-05-13, 10:32
ja zawsze szukam hostelów na hostelsclub.com mają tam całkiem niezłą bazę ;)

kolega1975
13-05-13, 13:30
Ja uwielbiam góry. Z Wrocławia do Karpacza mam niedaleko. Polecam pensjonat Polana

grzanka
15-05-13, 08:24
W Karpaczu polecam Pensjonat Halicz!

marysia
10-12-13, 22:02
Najwygodniej jest korzystać ze stron, które umozliwiają rezerwację wielu hoteli. Wtedy nie trzeba tracić czasu na porównywanie poszczególnych ofert.
Ja zawsze tak robię i zawsze uda mi się znaleźć coś w fajnej cenie.

JustynaD
30-12-13, 14:58
Polecam zobaczyć (spam) . Fajne ceny i apartamenty ładne :) strona jest nowa więc podzielcie się wrażeniami!

Kaja Metrowska
04-07-14, 08:15
Ja zawsze gdy wybieram się na wczasy zagraniczne wolę jednak skorzystać z usług biura podróży gdzie jednak można liczyć na nocleg plus all inclusive. Dzięki temu możemy skupić się na zwiedzaniu i nie martwić się o tak przyziemne obowiązki.
Jeśli ktoś z Was planuje podróż do Turcji warto jest skorzystać z tego miejsca: http://wakacyjnaturcja.pl/ - znajduje się tam dobra wyszukiwarka, która powinna przeszukać dla Was praktycznie wszystkie oferty wczasów w tym rejonie. Obecnie wiele biur podróży ma ten region w swojej ofercie tak wiec można znaleźć coś ciekawego w dobrym hotelu już od 1000 zł.

Junix852
04-07-14, 10:32
To prawda, takie rozwiązanie jest bardzo fajne. Poza tym zawsze ma się pewność, że będzie bez większych niespodzianek.

Julia Mroczek
07-07-14, 10:53
Jeżeli chodzi o Warszawę to dobre warunki w przystępnej cenie spotkać można w BW Portos na Mokotowie. Jest to 3-gwiazdkowy hotel położony przy ulicy Mangalia 3a. Hotel dysponuje ponad 220 pokojami w standardzie Lux, Premium Lux oraz Studio.
Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telefon, telewizor LCD, suszarkę do włosów czy dostęp do internetu. Generalnie hotele spod znaku Best Western to gwarancja przyzwoitej jakości. To jest ich strona internetowa (link) na której znajdziecie więcej szczegółów.

Rafinek
08-07-14, 11:39
Hotel jest znany i również bardzo przypadł mi do gustu. Serdecznie polecam

mezo
18-07-14, 05:48
Ja jakiś czas temu miałem przyjemność bawić się ze znajomymi nad Jeziorem Zegrzyńskim. Jest to zalew pod Warszawa. Gościliśmy tam w centrum rekreacyjnym Promenada, Naprawdę świetne miejsce, bardzo wiele atrakcji, szczególnie sportowych. Smaczna kuchnia, szczególnie burgery z wołowiną w restauracji w stylu country.
A także ładna plaża z barem tuż obok, w którym można w niewysokich cenach zamówić sobie drinka.
Miejsce świetne, polecam szczególnie na ciepłą pogodę ! Kiedy szkoda siedzieć w mieście.

keke
13-08-14, 09:43
Witajcie, Ja w tym roku znalazłem fajny nocleg na tej stronie Travelysta.pl , na pewno jeszcze skorzystam z tej strony, ponieważ wszystko załatwiłem korzystając jedynie ze wstępnej rezerwacji.

Pozdrawiam
keke

Witka
25-08-14, 09:17
U nas różnie z tymi noclegami bywa, czasem trafi sie coś w super cenie - to gdy zaplanujemy urlop od A do Z i np wcześniej na jakiejś stronie z tanimi noclegami zaklepie się coś w extra cenie, a czasem jedziemy na zywioł i wtedy na ostatnią chwilę po prostu na miejscu szukamy spania. I wtedy bywa " z przygodami":D

marysia
25-09-14, 22:20
W Warszawie polecam ten hotel: (spam). Fajne, przytulne pokoje. Na dole restauracja z dobrym jedzeniem, a to też dla mnie ważne. No i blisko Łazienek - mnie nie trzeba nic więcej ;)