PDA

Zobacz pełną wersję : Zarabianie przez internet!

Davidus
11-07-06, 10:07
Jeżeli nie masz pomysłu na pracę w wakacje, a chcesz podreperować swój budżet to propozycja ta jest właśnie dla Ciebie. Wymagany jest tylko dostęp do internetu i skrzynka e-mail. Praca polega nawypełnianiu ankiet i promowaniu portalu LogoMedia innym użytkownikom internetu. Jeżeli jesteś zainteresowany wejdź na stronę logomedia.pl i kliknij "zapisuj się". Proszę również przy rejestracji podać mój nr ID 440897. Pozdrawiam

Alarmus
11-07-06, 13:15
Powiedz, że słońce Ci zaszkodziło.
W to akurat uwierzymy.

Davidus
11-07-06, 15:41
Skąd ten pesymizm? Nie wszyscy są oszustami i kombinatorami...

Alarmus
11-07-06, 20:45
Pesymizm? To był głośny śmiech, myślałem że wyginęli już naiwni wierzący w klikaczozłotówki i inne badziewia zmuszające ofiarę na bieganie po forach i zakładanie tego typu rozpaczliwych tematów wyjących o kasę.

konkordpl
12-07-06, 06:38
Rotfl :lol:

shrew
17-07-06, 23:28
Kocham takie mega, super oferty. Nawet artykuł o tym napisałam, bo nie mogłam znieść jakie ludzie głupoty gadają na temat zarabiania w sieci. Na potrzeby tekstu klikałam dokładnie rok (!!) w trzech firmach i zarobiłam 30 zł, 5 zł i 15 zł. Przy czym tylko jedna firma mi wypłaciła (te 15 zł). Udowodniłam swoją tezę, że to jedna wielka ściema i jestem zadowolona z siebie :)

krYsti
18-07-06, 07:56
Zarobiłem kiedyś parę groszy w LogoMedia. Dosłownie parę groszy. Chyba ich 9 wyszło. Przestałem zarabiać jak mi rachunek za korzystanie z modemu przyszedł :D
Z kumplem mieliśmy też kiedyś na komputerach zainstalowane programy, które wyświetlały reklamy podczas pracy. Też można było zarobić. Zarobiliśmy, a jak - we dwójkę 35 centów przez miesiąc. :pekl_ze_smiechu:

WebLion
31-07-06, 16:25
Postanowiem przenie ten wtek z Dziau "OGOSZENIA" do tego subForum, gdy uznaem, e stanowi moe pewnego rodzaju ostrzeenie dla wszystkich potencjalnych klikaczy i e-mail'owych biznesmenw...

Nawet artyku o tym napisaamPatrycja, jeeli moesz to wrzu swj tekst do tego wtku ;)

Recking
14-08-06, 16:50
Jeżeli nie masz pomysłu na pracę w wakacje, a chcesz podreperować swój budżet to propozycja ta jest właśnie dla Ciebie. Wymagany jest tylko dostęp do internetu i skrzynka e-mail. Praca polega nawypełnianiu ankiet i promowaniu portalu LogoMedia innym użytkownikom internetu. Jeżeli jesteś zainteresowany wejdź na stronę logomedia.pl i kliknij "zapisuj się". Proszę również przy rejestracji podać mój nr ID 440897. Pozdrawiam

Na ten temat mogę tylko tyle:

Zarobić w internecie można w łeb na forum albo chociaż opie.... dostać za naciąganie ludzi!