PDA

Zobacz pełną wersję : RADEON 9200 i TV?! Dziwna sprawa:/

Adamson
01-08-06, 10:14
Witam otoz podlaczylem TV do kompa kabelkiem. I teraz jest taka dziwna strasznie sprawa bo: kiedy do kompa jest podlaczona wtyczka od obrazu TV to na telewizorze jest kolor ale tak starszny ze sie ogladac nie da bo caly sie "blyszczy" i caly "chodzi". Natomiast kiedy jest wpieta wtyczka od obrazu i dziweku to obraz jest czarno-bialy ale jest tez dzwiek.....Prosze o pomoc tylko prosze pisac tak zebym zrozumial w czym rzecz:)

Pozdrawiam z gory dzieki!

Siriah
01-08-06, 13:59
propozycja:
- uziemić oba urządzenia (gniazdko z bolcem średnio wystarcza - często bolec jest zawieszony w próżni);
- w momencie gdy masz obraz czarno-biały - pogrzeb w opcjach - zmień w ustawieniach wyjście z Composite na S-Video i odwrotnie... Zmień PAL na poprawny itd.

Adamson
01-08-06, 18:49
propozycja:
- uziemić oba urządzenia (gniazdko z bolcem średnio wystarcza - często bolec jest zawieszony w próżni);
- w momencie gdy masz obraz czarno-biały - pogrzeb w opcjach - zmień w ustawieniach wyjście z Composite na S-Video i odwrotnie... Zmień PAL na poprawny itd.

Niestety nie da rady uziemic a w opjach grzebalem dluugo:/

Alarmus
01-08-06, 21:48
często bolec jest zawieszony w próżniTo ja już wiem dlaczego stale ubywa Polaków, no i.....
pogrzeb

grzebalem dluugoNo to klapa, na jesieni max 30 mln rodaków..... w kraju. ;)

Sorry, że nie na temat ale jakoś tak mi się. ;)

Adamson
02-08-06, 09:08
często bolec jest zawieszony w próżniTo ja już wiem dlaczego stale ubywa Polaków, no i.....
pogrzeb

grzebalem dluugoNo to klapa, na jesieni max 30 mln rodaków..... w kraju. ;)

Sorry, że nie na temat ale jakoś tak mi się. ;)

He he:)) no pls pomozcie mi co mam zrobic!?!?!