PDA

Zobacz pełną wersję : Zdrowie!!

Zefir_psv
21-08-06, 06:43
---------- 22:17 20.08.2006 ----------

No, dzisiaj 921 urodziny Bolesława Krzywoustego (20 sierpnia 1085), to se trzeba wypić ;P

---------- 23:52 ----------

Rano jak Admin przyjdzie, to niech wywali tego posta... bo lustra nawet nie mam w pokoju :/ Takie katharsis. Nie bede pisal tego w notatniku, bo sie skasuje, a tak moze ktos przeczyta i... tez skasuje, albo pomysli cos innego ;) i MOŻE odpisze radząc mi psychiatrę, ale cóż....
Poza tym... przestroga i przykład zdiagnozowanego przez psychiatre PTSD i nerwicy wegetatywnej. A dodatkowo chwilowy dół :/

---------- 23:55 ----------

1. No więc skończyłomi sięMountainDew i musze zapijac CocaColą :/

---------- 23:56 ----------

2. Za Święto Lotnictwa, którego dzisiaj nie ma, a będzie 23.08... zdrowie

---------- 23:57 ----------

3. Za niedziałający fullscreen, a raczej działający kiedy ON chce, nie ja i bezradną pomoc nVidii... zdrowie

---------- 23:58 ----------

4. Za to, że piję ze szklanki bo kiliszków nie mam... zdrowie

---------- 00:00 ----------

5. Za to, że idąc po kolejną szklankę wywaliłem wiatrak... zdrowie

---------- 00:01 ----------

6. Za to, że Hollis i Lisa Rhodes opuszczają ambasade USA w Moskwie dopiero w połowie książki... martwię się na zapas, że dalej będzie nudna... oby nie była... zdrowie.

---------- 00:02 ----------

7. Za bezpieczny łikend, Stasiu :)

---------- 00:04 ----------

8. Za to, że ta wódka jest ciepła :/ A raczej za to, żeby następna była zimna..., a i za to, żeby Winamp puszczał kawałki dokładnie te, na które mam teraz ochotę, nie na te, które on ma na liście. Mam w dupie jego listę, tymbardziej, że nie pije ze mną. Zdrowie wszystkich ni-wyjampów.

---------- 00:05 ----------

Ide po nową zapojke, bo t a CocaCola 12 uncji, to człowiek się nawet nie podmyje, nie mówiąc już o zapisu. A moje MountainDew rodzinka wychlała :/

---------- 00:09 ----------

Za nową kolę nie wypiję, bo mi wódki nie starczy, to końcówka litrowej butelki (ups, przepraszam, dla j.b.a.ych polakczów bardziej amrykańskich niż sami amerykanie - 0.25 gal)

---------- 00:11 ----------

Za psychiatre którego udało mi się wkręcić (a ma 40-letnie doświadczenia)... jestem z siebie dumny jak nigdy. Polibuda w Wawie to pryszcz przy tym kolesiu, ale go wkreciłem. Kielona za naiwność...

---------- 00:15 ----------

Za to, że otwierając nową puyszkę koli rozchrzaniłem ją po całym pokoju....

---------- 00:17 ----------

Za ambien i relanium od ulubionego psychiatry, za trzecią puszke koli i ostatnie pół szklanki wódki :(

---------- 00:20 ----------

Za to że matka rano za pyta, czemu podłoga się klei, a ja jej odpowiem, że albno nie wiem, albo dlatrego, że lep na niej jest, albo, że siostra kole wylała :)

---------- 00:26 ----------

Za to, że nie mam z kim kurwa pić bo kurwa mieszkam gdzie mieszkam, a do tego poruszanie mi się sprawia trudność.... przez jebany wypadek.

BTW: ku<>rwa = kwoka ~ da sie skojarzyc
ale je<>bany = kukuryku ~ może po 200 latach cięzkich robót bym zgadł bo na pewno się nie domyślił....

---------- 00:43 ----------

Odstatni kielon za lekarza, George Startka z ksiązki Kinga - inaczej się powinien pojaewić i i nczaej zniknąć, za Hollisa i Lize ze "Szkoły Wdzięku", za Dinia z pierwszego seksu", żeby dorósł, a najważniejsze to za Ditfurtha ijego zajebistą książkję "duch nie spadł z nieba" oraz za:
2x Ambien 15 - zawsze działaj
2x Relanium 10gm - j/w
100mg Amfetaminy - nigdy mnie nie opuszczaj
75mg kopkainy - bądź zawsze ze mną
zioło - odejdź precz.

Ej, pozdro d;la wszystkich, pije wasze zdrowie i ide kurde czytać o szpiegu w związku radzieckim podczas zimnerj wony. A i pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Nier wiem czemu. Lubie dziewczyny i chce je pozdrowic. I jesli ktos pomysli, ze to tani podryw, to jestem za daleko. Po prostu je pozdrawiam. Obejrzyjcie Vanity Fair - pozdro dla Weetherspoon za najlepsza rolę żeńską i pokazanie jakie koniety są.

Dobvra wale kolejną szklankę i idę do książki. Po
Za bezpieczny łikend... Stasiu... Józiu? a waliuć tasm. Weekend i tak się kończy bo niedzila wieczor jest. Nara. a i najwazniejsze. nie czytajcie tego. Zdrowie forum DI i cal;ego DI. Alarmus, czujk sie wyrozniony, chyab wiem skad Twa xywka. reagujesz szybciej niz alarm :) Walic. Pozdrawiam wszystkich dziekuje za owacje na stojaco, jak zejdeze sceny nie bijcie mocno,tylko tak troche.

smalu
21-08-06, 08:20
Każda okazja do wypicia jest dobra :)
Fajny masz sposób na nabijanie postów.

WebLion
21-08-06, 08:48
No to nam się Zefir uwalił...

Nikt nie podziękował za opijanie naszego zdrowia, więc uczynię to w imieniu nas wszystkich. Jedna tylko uwaga - pamiętaj jednak, że po modyfikacji Regulaminu Forum, pewnym zbiegiem okoliczności, został na FDI trzynastoletni smalu, który jako jedyny zainteresował się Twoim procentowym wątkiem ;)

Co on teraz rodzicom powie? A co będzie, kiedy sami zdecydują się sprawdzić, gdzie w Sieci przesiaduje ich małoletnie dziecko? ;)