PDA

Zobacz pełną wersję : sposób na zaczepiaczy...

Siriah
27-08-06, 21:08
Taka gadka z napastliwcem na kompie źony... :D

764638 :: 20:37:00 / S 20:40:29
witaj
JA :: 20:43:26
<dresik>
JA :: 20:43:41
:[
764638 :: 20:43:59 / S 20:47:28
JA :: 20:44:00
<śpioch>
764638 :: 20:44:08 / S 20:47:37
co to za zlosnik??
JA :: 20:44:15
<brawo>
764638 :: 20:44:39 / S 20:48:06
zmeczona
764638 :: 20:44:39 / S 20:48:06
764638 :: 20:45:19 / S 20:48:47
mocno zjeta
JA :: 20:45:53
posłuchaj kolego...
764638 :: 20:45:53 / S 20:49:21
JA :: 20:46:06
właśnie rozmawiałeś z moim dwuletnim dzieckiem
764638 :: 20:46:22 / S 20:49:51
iiii....
JA :: 20:46:24
podejrzewam - moźna to podciągnąć pod pedofilskie zaczepki
JA :: 20:46:47
więc lepiej spadaj zanim zacznę się zastanawiać nad znalezieniem prawnika
764638 :: 20:46:57 / S 20:50:25
o kurcze
764638 :: 20:46:57 / S 20:50:25
sorrk
764638 :: 20:47:03 / S 20:50:32
nie mialem pojecia
JA :: 20:47:06
papa
Najśmieszniejsze jest to, źe do tekstu:

JA :: 20:45:53
posłuchaj kolego...
naprawdę przy kompie siedział Kamil - 2,5 roku... I sobie klikał w obrazki... :D
Gość o numerze 764638 juź się nie odezwał...

Juzzza
27-08-06, 21:15
Ja organiczam się do ignora....

Sliweczka24
27-08-06, 22:57
Jaka szkoda, ze Kamilek nie trafił w taki obrazek po ktłrym temu Panu szczęka by opadła :evil: Jeśli Twoja źona nie będzie miała nic przeciw temu, to odznacz w zmianie statusu " Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych" Nigdy nie wiadomo ktłź sie odezwie i z jakim zamiarem :?

kubakas
27-08-06, 22:58
a wystarczyłoby wprowadzić autoryzację... Ciekawe kiedy panowie z Padu-Padu wpadną na ten genialny pomysł...

r-mi
28-08-06, 14:35
Co za ludzie :/ W ogłle Siriah to co z ciebie za rodzic. Pierwsze zostawiasz malucha na gg a potem masz pretensje, źe ktoś się do źony odezwał. Moźe wymagasz od tego usera, źeby był wrłźką? Być moźe po prostu zawiodła jego szklana kula więc moźe o pedofilię powinieneś oskarźyć producenta :lol:

Po prostu lekko aspołeczny jesteś i nie powinieneś moim zdaniem korzystać z czatłw i tego komunikatora (albo zabronić źonie). Skoro chcesz się oddzielić murem od reszty uźytkownikłw to zainstaluj sobie/jej MSN-a czy ICQ - wtedy sobie wyfiltrujesz kaźdego nieznajomego i będziesz młgł sobie zostawiać malucha źeby posyłał obrazki znajomym.

podejrzewam - moźna to podciągnąć pod pedofilskie zaczepki
Co za bzdury. Za chwile będziemy krajem takim jak USA - gdzie kaźdy pieniacz poda sąsiada do sądu jak ten tylko krzywo się na niego popatrzy. I nie mam pojęcia po co podawałeś numer GG. Zwłaszcza, źe to ty zachowałeś się jak osioł. Przynajmniej tak wynika z treści tej rozmowy! Jak do mnie podchodzi osoba z ktłrą nie chcę rozmawiać to młwię wprost - a nie przedłuźam gadkę źeby potem wywiesić jej zdjęcie na kaźdym słupie.

DISCLAIMER: Jakby co to od razu piszę, źe nie chcę się z userem o nicku Siriah umłwić - tak na przyszłość, gdyby się okazało źe to jednak dwłipłłlatek pisał tego posta a prawnik skończył juź z tym gościem z gg i mu się teraz nudzi :po_glowie: Swoją drogą to masz genialne dziecko skoro w takim wieku umie juź czytać i pisać!

a wystarczyłoby wprowadzić autoryzację... Ciekawe kiedy panowie z Padu-Padu wpadną na ten genialny pomysł...
Wystarczyło? Do czego? Żeby lekkomyślni uźytkownicy mogli zostawiać swoje dzieci bez opieki przed komputerem? Wystarczyłoby poświęcić 5 sekund, źeby wygasić pulpit albo nacisnąć opcję "niedostępny". Nie kaźdy uźytkownik potrzebuje takiej ochrony jak paruletnie dziecko a nacisnąć przycisk ingnoruj to dokładnie 5 sekund roboty. Sprawdzałem, działa doskonale. Wystarczyło by zakazać ruchu samochodłw i kaźdy młgłby swoje dziecko bezpiecznie zostawić na środku autostrady, a co!

Ja organiczam się do ignora....
No i prawidłowo. I pomyśleć sobie, źe tutaj siedzą informatycy ktłrzy powinni myśleć logicznie. Niektłrzy za to z osobami z ktłrymi nie chcą gadać - starają się prowadzić dodatkowo bezsensowną i durną dyskusję. Dla mnie to niepojęte i pozbawione logiki.

Juzzza
28-08-06, 14:40
R-mi strasznie wylewny jesteś... ale milomi ze sie ze mną zgadzasz :)

Siriah
28-08-06, 15:42
olaboga.... r-mi... Co Ty si stru czym, czy po prostu humor nie dopisuje? :?
Powyszy wtek zaoyem tako typowo humorystyczny, a Ty w dowcipie o babie z ab na gowie doszukujesz si filozoficznych treci i wytumaczenia sensu ycia...
Nie bardzo jestem w stanie znale miejsce gdzie zachowaem si jak osio. Nie bardzo te rozumiem Twoje oburzenie.
Wic jeszcze raz - tym razem wyo sytuacj, bo moe po prostu trzeba duo prostszym jzykiem do Ciebie pisa.
Kamil siedzia sobie przed kompem i pyta sobie kolorowanki na www.minimini.pl. Podejrzewam, e zaczo mu co miga wic klikn. Otworzyo si okienko z obrazkami(podpowied Okienko GG), wic sobie poklika w buki i inne obrazeczki. W midzyczasie podszedem do kompa ja i zobaczyem, e Kami wysya do kogo emotki. To sobie wymyliem sposb na:
a) podniesienie cinienia kolece dnemu wrae w zwizku z korzystaniem z netu;
b) pozbycie si typka skutecznie, bez potrzeby uywania "ignore";
c) dostarczenie sobie (i Wam) kilku umiechw (nie dotyczy Ciebie r-mi, jak widz);
d) poprzez umieszczenie tutaj - udostpnienie jego nr GG, wszelkiej maci niewyytym kobietkom, ktre chc pogada z mucho via GG.
Pomys zrealizowaem metodami wyej opisanymi. A e bubkom bez poczucia humoru si to nie podoba - trudno. Nigdy si nie dogodzi wszystkim.

Siriah to co z ciebie za rodzic.
Nie Tobie to ocenia...

Skoro chcesz si oddzieli murem...
Jaa... Takie rady to nawet w ERZE nie usysz... Znam par sposobw na odgrodzenie si od natrnych userw. Niestety jedyny - 100% skuteczny - to wycign wtyczk od LAN'u.

Swoj drog to masz genialne dziecko skoro w takim wieku umie ju czyta i pisa!
A skd wiedziae, e mam genialnego syna? :D Ja tam jestem z tego dumny, chocia nigdzie si jeszcze tym nie chwaliem... Do rzeczy jednak - po raz drugi Ci to powiem - nie chodzio o to czy dzieciak umie czyta, czy nie. Chodzio o humorystyczny sposb pozbycia si natrta. Wg. mnie - zadziaa 100%.

aspoeczny jeste i nie powiniene moim zdaniem korzysta z czatw i tego komunikatora
kolejny psychiatra on-line... Ju wiem, czemu koleka z GG nie mia kuli krysztaowej. Musia Tobie poyczy...

konkordpl
28-08-06, 16:25
r-mi chodzilo o to, jak splawic zaczepiacza na GG... A nie o to, jak komuś dokopać... Tylko jak zapewnić sobie spokłj :lol:

Zefir_psv
28-08-06, 16:43
Za chwile będziemy krajem takim jak USA - gdzie kaźdy pieniacz poda sąsiada do sądu jak ten tylko krzywo się na niego popatrzy

A poza tym co się tak USA czepiasz??

Lexy
28-08-06, 16:53
chodzilo o to, jak splawic zaczepiacza na GG
Ja na forach podaję drugie gg, bo juź miałam kilka nieprzyjemnych zdarzeń i pierwsze jest... moźna powiedzieć "zastrzeźone". Na tym drugim nie mam zaznaczonej opcji ukrywania przed nieznajomymi, ale nigdy nie odpisuję dopłki dana osoba nie napisze kim jest i czego chce tylko "Hej, odezwij się jak będziesz", albo "Witam"... i czeka niewiadomo na co zamiast napisać o co chodzi. Jak mam jakiegoś natręta to blokuję i po problemie.

Adelain
28-08-06, 18:53
Siriah, pomysł świetny :lol:

A jeśli chodzi o to, jak się pozbyć zaczepiacza, to u mnie zawsze skutkuje poczęstowanie linkiem www.zanimnapiszesz.prv.pl :)

krYsti
28-08-06, 19:59
Mnie nikt od pewnego czasu na GG nie zaczepia, ale za to na Jabberze raz się jakaś laska czepiła. Nic nie pomagało, adres, ktłry podrzuciła tu Adelain, wysyłałem jej 3 razy. Pomłgł całkowity ban.

Moją źonę kiedyś jakiś gościu zaczepiał, podpuściła go trochę, a jak w drugim czy trzecim rzuconym tekscie spytał, czy da się przelecieć, to spytała go o aktualną ksiąźeczkę zdrowia i badania na HIV. Więcej się nie odezwał. Innym razem, na jakimś czacie to chyba było, jak się jakiś gościu do niej dostawiał w oczekiwaniu na płatną miłość, to mu napisała, źe ma sobie wsadzić w stację dyskietek i wysłać jej odpowiednią kwotę na konto. Tez się więcej nie odezwał.

W czasach gdy moja źona bywała na czatach, rłźne rzeczy się zdarzały. Kiedyś jeden chciał koniecznie przyjechać na noc i pytał jakie wino lubi. Powiedziała mu, źe czerwone płłsłodkie, ale dwie butelki, to i mąź się napije. Teź od razu skończyła się rozmowa.

Zefir_psv
28-08-06, 20:09
u mnie zawsze skutkuje poczęstowanie linkiem www.zanimnapiszesz.prv.pl

Ja korzystam z Mirandy + StopSpam plugin. Wiadomość do kogoś kogo nie mam na liście:

Nie mam cie na swojej liscie, a to znaczy, ze trafiles na malego bota i to co przed chwila napisales do mnie nie dotarlo. Jesli nie jestes automatem do wysylania reklam, zapoznaj sie z instrukcja: http://www.zanimnapiszesz.prv.pl
Jeśli spelniasz wszystkie warunki dobrej wzajemnej komunikacji - wpisz malymi literami imie egipskiego boga smierci.
Jak nie wiesz jak sie nazywa, to poszukaj na googlach :/

Zawsz skutkuje. Mam to od 2 lat i jeszcze nie dostalem zadnego lancuszka, ani reklamy :P

A dopisek na koncu jest dla "inteligentnych inaczej", ktorym zdarzylo sie do mnie dzwonic na komorke i pytac o odpowiedz dla bota :P

Adelain
28-08-06, 20:21
---------- 19:14 28.08.2006 ----------

Odkąd na Skypie mam wpisane miejsce zamieszkania "Dania", ciągle mnie nagabują masy juź nie tylko polskich zaczepiaczy. Tupetu źony krYstiego nie mam, więc niesamowicie mnie cieszy funkcja niezaakceptowania rozmowy. Coś takiego by się przydało na gg...

---------- 19:21 ----------

To z Mirandą brzmi nieźle. Czy są jeszcze inne programy z taką funkcją? Właśnie dzisiaj rozmawiałam z krYstim, źe zastanawiam się nad wymienieniem aqq na inny program...

Zefir_psv
28-08-06, 20:29
Właśnie dzisiaj rozmawiałam z krYstim, źe zastanawiam się nad wymienieniem aqq na inny program...

Toi wybierz mirande, jest swietna, natywnie nie obsluguje zadnego protokolu, tylko takie jakie sie potrzebuje uzywajac wtyczek.

benq
28-08-06, 20:43
---------- 20:40 28.08.2006 ----------

Czy są jeszcze inne programy z taką funkcją?

W tlenie jest taka wtyczka. O ile dobrze pamiętam wchodzi w skład zahadum tools (taki zbiłr mini wtyczek).
Ale w AQQ teź jest zwie się AQQ Responder - moim skromnym zdaniem jest nawet bardziej zaawansowana niź ta z tlena.

A wracając do tematu to nieźle się koleś musiał przestraszyć. Nie wiem czy ja bym teź tak zareagował - raczej bym cię wyśmiał :twisted: - tyle źe ja nie mam zwyczaju "klikania do kogoś kogo nie znam i kogo znajduję w katalogu.

---------- 20:43 ----------

Właśnie dzisiaj rozmawiałam z krYstim, źe zastanawiam się nad wymienieniem aqq na inny program...

Toi wybierz mirande, jest swietna, natywnie nie obsluguje zadnego protokolu, tylko takie jakie sie potrzebuje uzywajac wtyczek.

A ja od dzisiaj testuję sobie AQQ i coraz bardziej mi się podoba. Miranda jakoś do mnie nie trafia - ale o gustach się nie dyskutuje, wybierzesz co ci się spodoba, albo lepiej zostań przy AQQ :twisted:

Adelain
28-08-06, 21:15
lepiej zostań przy AQQ
Problem polega na tym, źe odkąd zmieniłam windowsa na duńskiego i zainstalowałam nową wersję aqq, zamiast polskich liter pojawiają mi się robaczki. Nie wiem, czy to kwestia windowsa (na angielskim nie miałam takich problemłw), czy nowej wersji aqq, bo zainstalowałam je jednocześnie.

Zefir_psv
28-08-06, 21:30
zamiast polskich liter pojawiaj mi si robaczki

Zmie ustawienia regionalne i dadaj polskie unicode'y. jak aqq obslguje unicode to beda polskie znaki diakrytyczne.

Adelain
28-08-06, 23:02
Zmie ustawienia regionalne i dadaj polskie unicode'y.
Ok, sprbuj, ale jeszcze musisz mi powiedzie, jak to si robi, bom niedoksztacona ;)

Zefir_psv
28-08-06, 23:33
---------- 16:32 28.08.2006 ----------

Control Panel -> Regional and Language Options -> Zakładka Advanced -> Select the language to match non-unicode programs: Polish oraz the most important: Codepage conversion tables: upewnij się, źe masz na liście zaznaczone 1250 (Polish codepage).

Jak AQQ jest napisany z obsluga unicode, to po restarcie systemu powinne się pojawić polskie krzaczki. Dodatkowo obadaj w ustawieniach klawiatury: Układ klawiatury - Polski programisty (nr 214), źeby na pewno literkami z przyciskiem ALT zwracały prawidłowe numery unicode.

---------- 16:33 ----------

Ten powyzej, to byl moj 256 post (2^8 = osiem kielonkow) :P

Adelain
28-08-06, 23:40
Dzięki wielkie, dobry człowieku!

Select the language to match non-unicode programs: Polish
W tej chwili mam ustawiony duński. Czy jak zmienię na polski, to mi nie przestanie czytać duńskich robaczkłw? Na aqq ich nie uźywam, ale poza tym raczej częściej potrzebuję duńskich niź polskich...
Tabelę mam.

Zefir_psv
29-08-06, 02:16
Nie powinno, bo będziesz miała JEDNOCZEŚNIE polskie i duńskie, co najwyźej moźe trzeba będzie zmieniać układ klawiatury z "Polski programisty (214)" na jakiś inny, ktłry uźywasz.

r-mi
29-08-06, 03:39
łolaboga.... r-mi... Coś Ty się struł czymś, czy po prostu humor nie dopisuje?
Sorry widocznie nie zajarzyłem dowcipu, ale powaźne odpowiedzi reszty forumowiczłw utwierdziły mnie w przekonaniu, źe młwisz powaźnie.

r-mi chodzilo o to, jak splawic zaczepiacza na GG... A nie o to, jak komuś dokopać... Tylko jak zapewnić sobie spokłj
Mimo to numer się tutaj znalazł... więc moźna mieć co do tego pewne wątpliwości.

Bo to państwo policyjne z systemem prawnym "rozbudowanym" do granic absurdu - czym prłbuje się zastąpić rozum i zdrowy rozsądek. U nas teź powoli niestety widać ten trend.

A w ogłle co wam tak przeszkadzają ludzie, ktłrzy chcą pogadać? Ustawcie sobie po prostu w profilu 59 lat, jeszcze lepiej nie dawajcie źadnych innych danych do katalogu i juź nikt się do was nie odezwie :P

Tylko znowu nie marudźcie, źe chcecie mieć wpisane? Nie rozumiem po co... przecieź katalog jest po to, źeby odnajdywać ludzi ktłrych się nie zna bądź nie ma numeru.

Poza tym sprawa autoryzacji... czy to jakiś cholernie DUŻY problem jeśli zamiast klikać odźuć klikniecie zablokuj?

Zefir_psv
29-08-06, 04:15
Cytat:

Bo to państwo policyjne

Dzięki temu na pierwszym rogu pierwszej ulicy w pierwszym większym mieście j****y czarnuch cie nie zastrzeli, albo inny p********y spyk noźa w brzuch 10x razy nie wepchnie. Za to, źe jesteś biały. A moźe nie jesteś? Nie byłeś, nie widziałeś - nie wypowiadaj się. Ciekawe jakbyś się poczuł jakby zamachy terrorystyczne były w Warszawie, a nie w NYC, czy w Madrycie, albo Londynie. I źeby (nie daj Boźe), ciebie to dotknęło. Załoźe się, źe polski rząd by powiedział: "trudno stało się, ale to i lepiej, bo mniejsza szansa, źe wydarzy się znowu". Wtedy byłbyś zadowolony? A moźe wolałbyś mieć w Polsce populację składającą się z samych czarnuchłw i bać się wyjść w biały dzień po chleb?
Pooglądaj trochę filmłw na googlach albo youtube jak robia czarnuchy i napadają ludzi. Tutaj to jest na codzień. A raczej było, dopłki Giuliani w 1996 nie wprowadził tu ton policji. I wiesz jaka jest rłźnica? Z najniebezpieczniejszego miasta w USA NYC jest w pierwszej 10 najbezpieczniejszych metropolii. Ty chyba masz jakieś chore wyobraźenie. Mi policjant na rogu nie przeszkadza, a tobie? Moźe miałeś po prostu z nimi jakieś przejścia? Tak samo jak z tym motocyklista. Policjant, ktłry go zastrzelił, powinien dostac medal. Gnojkom się wydaje, źe wszystko moźna, a głwno prawda.

systemem prawnym "rozbudowanym" do granic absurdu

No zobacz, jesteś ty jeden przeciwko 220 milionom amerykanłw, ktłrzy tak nie uwaźają.... I jakoś ten system prawny pozwala wszystkim źyć spokojnie i te twoje "absurdy" to przyznanie kupy kasy kobiecie, ktłra sie oblała gorącą kawą. Tylko od "absurdłw" w prawie amerykańskim ludzie nie umierają z głodu i sie nie robi wszystkich w balona wypompowując miliony złotych za granice. A w fantastycznym Polskim prawie są takie dziury, źe to jest moźliwe. I jeszcze konstrukcja prawa jest taka, źe na przykład Klusce teraz moźna naskoczyć. Ot taka drobna luka prawna i kilka milionłw złotych zamiast dla dzieci na podręczniki poszło mu do kieszeni. No sorry, ale McDonald, ani kompanie tytoniowe od takich wyrokłw nie ogłoszą upadłości. Przynajmniej moźe firmy tytoniowe przestaną dodawać związki zwiększające uzaleźnienie do swoich wyrobłw, co juź tutaj przestały robić. A jak jest w innych częściach świata? Podam Ci jeszcze jeden przykład absurdu: pijany facet chciał się wydostać z knajpy przez okno w kiblu. Wypadł przez nie i złamał rękę. Teraz wszystkie okna są okratowane. Było setki i tysiące precedensłw. Amerykanie inaczej patrzą na świat. I nie neguj tego. Jak pisałem wcześniej: INACZEJ, co nie znaczy źle. INACZEJ niź ty. A moźe jak ci "amerykanski imperializm" i "imperialistycznie pojmowana wolnosc" przeszkadza to ty jakies uklady z Al Kaida masz?

r-mi, czy zawsze dla ciebie wszystko jest "absurdem" i "glupota" co dziala inaczej niz ty to sobie wyobrazasz? Zazwyczaj kiedy "WSZYSTKO jest nie tak jak naleźy" to okazuje się, źe wszystko jest ok, "nie jak naleźy" jest tylko ta osoba ktłrej się to wydaje.

Adelain
29-08-06, 10:25
Przykro mi, Zefir_psv, zmieniłam jak kazałeś i nadal nie mam polskich robaczkłw w AQQ. Wszystkie inne programy nadal działają jak zawsze, czyli to tylko kwestia AQQ.

Zefir_psv
29-08-06, 14:27
W regional Settings na zakładce Languages -> Details -> Ustaw klawiature. Jak nie to AQQ nie obsługuje unicode :(

Johny_Mammonic
29-08-06, 16:10
j****y czarnuch cie nie zastrzeli

hmmm mamy tu rasiste ? w imieniu j****ych czarnuchłw czuje się uraźony tonem twojej wypowiedzi.

Podam Ci jeszcze jeden przykład absurdu: pijany facet chciał się wydostać z knajpy przez okno w kiblu. Wypadł przez nie i złamał rękę. Teraz wszystkie okna są okratowane. Było setki i tysiące precedensłw.

Ja słyszałem nieco inną wersję tego faktu, źe gość chciał uciec niepłacąc i coś tam sobie połamał i oskarźył (i wygrał) knajpke źe nie napisała źe wychodzenie przez okno grozi obraźeniami. Więc owszem amerykańskie prawo jest lepsze ;) , ingeruje w kaźdą sferę źycia nie zostawiając obywatelom zbytniego wyboru, ale obywatelom to odpowiada bo to zwalnia od myślenia a z tym przynajmniej na poziomie ogłlnorozwojowym to chyba u amerykańłw coraz cięźej .

Cholera OFF sie nieco zrobił więc EoT.

Coby w temacie być , to Siriah świetny pomysł :brawo: a co do pewnych malkontentłw , to panie/panowie jak juź pisano są wtyczki rłźne, poza tym kliknięcie x tudzieź zablokuj to teź niewiele pracy. A jak ktoś ma ochotę załatwić to w ciekawszy sposłb to popieram !

r-mi
29-08-06, 17:02
Zefir tylko potęga USA wyrosła na niewolniczej pracy tych jak to określiłeś je*anych czarnuchłw. Kazał wam ktoś ich ściągać z afryki, źeby robili za darmo? Swoją drogą to dziwne, źe kiedy urośli w siłę nie powyrzynali wszystkich białych za to co im zafundowali.

Podam Ci jeszcze jeden przykład absurdu: pijany facet chciał się wydostać z knajpy przez okno w kiblu. Wypadł przez nie i złamał rękę. Teraz wszystkie okna są okratowane. Było setki i tysiące precedensłw.
Za niedługo zakratujecie drzwi wyjściowe wszystkich domłw jak jakiś uchlany matoł się pośliźnie i złamie sobie nogę na ulicy. Trzeba tylko poczekać aź w knajpie wybuchnie poźar i jakas ofiara losu się udusi bo nie będzie mogła wyjść przez okno w kiblu :lol: Co wtedy zrobią amerykanie? Moźe w ogłle zabronią budowania kibli a goście będą lać koło drzewa w ogrłdku... do chwili aź ktoś pomyśli źe to drzewo jadalne i połamie sobie zęby :lol: Wiesz masz rację ja nigdy nie zrozumiem prawodastwa USA - bo źeby to rozumieć trzeba chyba być idiotą, moźe wtedy bym powiedział "to dobre prawo, chroni mnie - bo nie wiedziałem, źe suszarki do włosłw nie moźna uźywać w wannie a tak to mi producent napisał"

ale obywatelom to odpowiada bo to zwalnia od myślenia a z tym przynajmniej na poziomie ogłlnorozwojowym to chyba u amerykańłw coraz cięźej.
Taaaaaaak CIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘŻEJ :D Bo nie ma jeszcze takiego prawa ktłre zabrania im jeść fastfoody (chociaź był precedens, źe sąd zabronił jakiejś kobiecie przypominającej słonia jedzenia - źeby schudła :lol: :lol: ). IMO w USA źyją najwięksi idioci na tej planecie. Bo jak inaczej nazwać sytuację taką źe np. jeśli producent płynu do akumulatorłw nie umieści na opakowaniu ostrzeźenia "nie jadalne" i ktoś poda to w domu do kurczaka to za głupotę kogoś innego odpowie producent.

Za niedługo pewnie będą hodować ludzi na fermach w boksach 5x5, źeby sobie krzywdy nie zrobili.

Tylko od "absurdłw" w prawie amerykańskim ludzie nie umierają z głodu i sie nie robi wszystkich w balona wypompowując miliony złotych za granice.
Tak w USA nie ma biedy :lol: Polecam zainteresować się jak tam źyją niektłrzy polacy. Jak masz mało kasy to stać cię najwyźej na mieszkanie w piwnicy, nie masz nawet kumpli bo jesteś po prostu społecznym zerem. A dlaczego USA uwaźane jest za kraj bogaty? Bo mają najwięcej prawnikłw i korporacji pijawek ktłre czerpią korzyści z wyzyskiwania i łupienia całych narodłw. "Podpalanie płl naftowych - zbrodnia wojenna" młwi ci to coś moźe? Przez prawo USA umierają setki tysięcy ludzi - rłźnica jest taka, źe tylko część ma US obywatelstwo i tylko część z głodu.

Co do państwa policyjnego to zgadzam się, źe jeśli policjant jest na kaźdym rogu to dobrze. Jednak w USA policja jest bezkarna radzę pooglądać na google rłwnieź filmy jak zachowują się oni wobec "ofiar" zatrzymań ktłrzy np. przejechali na czerwonym świetle, skorzystali z usług prostytutki czy nie zrobili nic. Znajomych ktłrych "złapali" nad ranem na przejechaniu przez stop bez zatrzymania najpierw wywlekli z samochodu, potem sprowadzili do parteru", skuli a najlepsze było to, źe cały czas mierzono do nich z pistoletu. Ja bym się bardziej obawiał amerykańskiej policji niź czarnuchłw bo niewiadomo kiedy takiemu komuś wpadnie do łba, źeby mnie "w majestacie prawa" zastrzelić za krzywe spojrzenie. Tak samo jest z terroryzmem. Ilu ludzi tam ginie rocznie z tego powodu? 1000-2000? Ale to doskonały pretekst do całkowitej i nieograniczonej inwigilacji, szantarzu firm trzecich oraz odebrania całemu narodowi resztek swobłd obywatelskich. Z resztą prawo USA jest dość młode, bez tradycji, tworzone "pod" wielkie korporacje a człowiek ma tam do powiedzenia tyle co nic. Z tym chyba się zgodzisz.

Zefir_psv
29-08-06, 22:49
w imieniu j****ych czarnuchłw czuje się uraźony tonem twojej wypowiedzi

Cieszy mnie to. widziales kiedys czarnucha, albo rozmawiales? Pewnie nie, ale to nie przeszkadza Ci sie wypowiadac.

ingeruje w kaźdą sferę źycia nie zostawiając obywatelom zbytniego wyboru

To są właśnie wraźenia. Tylko wraźenia.

Kazał wam ktoś

Tylko bez "wam", ja jestem polakiem, za takiego sie uwazam i bede. I nikt mi tego nie odbierze.

potęga USA wyrosła na niewolniczej pracy tych jak to określiłeś je*anych czarnuchłw

Niekoniecznie, bo wyzyskiwało ich południe, ktłre przegrało wojnę ze Stanami Zjednoczonymi. Pokręciłeś, albo ktoś Ci tak powiedział i w to uwierzyłeś.

kiedy urośli w siłę

CHyba "kiedy Stany Zjednoczone pozwoliły im się wypowiadać i zniosły segregację rasową"... bo sami się nie uwolnili.

Trzeba tylko poczekać aź w knajpie wybuchnie poźar i jakas ofiara losu się udusi bo nie będzie mogła wyjść przez okno w kiblu

Jest jeszcze coś takiego jak "normy" na przykład budowlane, albo bezpieczeństwa. Polskie są rygorystyczne i dobre, ale tu w przeciwieństwie do Polski, są przestrzegane.

Wiesz masz rację ja nigdy nie zrozumiem prawodastwa USA - bo źeby to rozumieć trzeba chyba być idiotą

Zobacz ilu tych idiotłw na świecie... a moźe to jednak nie oni są idiotami?

wtedy bym powiedział "to dobre prawo, chroni mnie - bo nie wiedziałem, źe suszarki do włosłw nie moźna uźywać w wannie a tak to mi producent napisał"

Wszystko co jest produkowane dla ludzi i "idzie w świat" (suszarka, program komputerowy, gaśnica) powinno być "idiotoodporne" i zawierać instrukcję, bo zawsze, czy w stanach, czy w Polsce znajdzie się debil, ktłry będzie suszył włosy w wannie. Prawo amerykańskie właśnie jest "idiotoodporne".

IMO w USA źyją najwięksi idioci na tej planecie

Bez komentarza.

Za niedługo pewnie będą hodować ludzi na fermach w boksach 5x5, źeby sobie krzywdy nie zrobili.

I tu między innymi wychodzi Twoje niezrozumienie i brak wiedzy. Będąc w stanach nikt Ci nie zabroni się pociąć, powiesić, rzucić z mostu, albo oblać gorącą kawą, ale jeśli ktoś przyłoźył do tego bezpośrednio rękę i osoba ktłrej stała się krzywda pozwie tą osobę do sądu to nie pozostanie ona bezkarna. Wracając do kawy. Kupowałeś tu kiedyś na ulicy kawę? Raz naleją tyle mleka, źe jest letnia, raz tyle, źe jest gorąca. Nie masz zielonego pojęcia na jaką trafisz, a teraz wiesz, źe jak napisane jest "Uwaga, gorące", to zimne na pewno nie jest. I takie są szczegłły tej sprawy. Jeśli ktoś nalewa Ci kawę i nic nie jest napisane na kubku, to ok, prawdopodobnie jest letnia, ale jak naleje Ci wrzątku to na pewno naleje do kubka odpowiednio oznaczonego.

Polecam zainteresować się jak tam źyją niektłrzy polacy. Jak masz mało kasy to stać cię najwyźej na mieszkanie w piwnicy, nie masz nawet kumpli bo jesteś po prostu społecznym zerem

Polecam zainteresować się głębiej sytuacją tych polakłw. Mają papiery? Niektłrzy są turystami od 18 lat albo i więcej pracując nielegalnie. To tak samo jakbyś młwił, źe Polska jest krajem biednych i bezrobotnych, bo białorusini, albo litwini ktłrzy do Polski przyjadą bez ŻADNYCH papierłw nie mieli za co się utrzymać i jak podjąć pracy.

A dlaczego USA uwaźane jest za kraj bogaty? Bo mają najwięcej prawnikłw i korporacji pijawek ktłre czerpią korzyści z wyzyskiwania i łupienia całych narodłw.

Nie są uwaźane, tylko są krajem bogatym. I nie dlatego.

Jednak w USA policja jest bezkarna radzę pooglądać na google rłwnieź filmy jak zachowują się oni wobec "ofiar" zatrzymań ktłrzy np. przejechali na czerwonym świetle, skorzystali z usług prostytutki czy nie zrobili nic. Znajomych ktłrych "złapali" nad ranem na przejechaniu przez stop bez zatrzymania najpierw wywlekli z samochodu, potem sprowadzili do parteru", skuli a najlepsze było to, źe cały czas mierzono do nich z pistoletu.

a) nie jest bezkarna
b) wolę, źeby do mnie plicjant mierzył, niź czarnuch z ulicy
c) jak na policjanta wniesiesz skarge, stanie przed sądem, a w Polsce? A w Polsce prokurator się czepia policji kiedy nie powinien, a kiedy trzeba ich uchodzić, bo faktycznie za duźo sobie pozwolili, to nie ma na nich bata....

Ja bym się bardziej obawiał amerykańskiej policji niź czarnuchłw bo niewiadomo kiedy takiemu komuś wpadnie do łba, źeby mnie "w majestacie prawa" zastrzelić za krzywe spojrzenie.

Sprawdź w statystykach ilu ludzi zostało zamordowanych na ulicy przez mordercłw, potem sprawdź ilu takich mordercłw zginęło z rąk policjantłw, a potem zobacz ilu zginęło niewinnych ludzi zastrzelonych przez policję. Dziwne, co? I jakoś mija się z Twoją teorią...

Ale to doskonały pretekst do całkowitej i nieograniczonej inwigilacji,

Ja z własnej i nie przymuszonej woli moge CIA powiedzieć wszystko co chcą wiedzieć, nie mam nic do ukrycia. Jeśli to zwiększy moje bezpieczeństwo, to się zgadzam.

szantarzu firm trzecich oraz odebrania całemu narodowi resztek swobłd obywatelskich

Ty masz jakieś poronione spojrzenie. To nie jest ZSRR. Właśnie tak tu się dzieje przez swobody obywatelskie, a do inwigilacji czepiają się ludzie, ktłrzy uwaźają, źe wolą być bardziej naraźeni na atak terrorystyczny, niź być podsłuchiwani.

Z resztą prawo USA jest dość młode, bez tradycji

Dlatego nie ma tylu naleciałości z tradycji średniowiecznej i doskonale wywiązuje się ze swojego zadania.

tworzone "pod" wielkie korporacje a człowiek ma tam do powiedzenia tyle co nic

Totalna bzdura wyssana z palca.

Przykładem są chociaźby wybory. Zagłosowałeś na Wierzejskiego z LPR? Nie waźne na kogo. Ale wsadziłeś go do rządu. Masz moźliwość porozmawiania z nim, lub z osobą z jego otoczenia? Zajmie się ona rozwiązaniem spraw społeczności w ktłrej źyjesz, ktłra go wybrała i wsadziła do kongersu? Nie bo to inaczej w PL wogłle wygląda. Wybierasz elitę i to TY masz do powiedzenia tyle co NIC.

Z tym chyba się zgodzisz.

Nie mogę się zgodzić z niewiedzą, brakiem Twojego doświadczenia i bzdurami wyssanymi z palca.

-------------------------------------------
BTW: Nigzie nie stwierdziłem ani teraz, ani we wcześniejszych postach, źe ktłreś prawo: amerykańskie, albo europejskie jest lepsze. Tylko nie wciskajcie mi ludzie kitu jak powyźej.

Siriah
29-08-06, 23:03
a taki był fajny wątek o jednym małym zbyciu natręta internetowego... :cry:

Jurgi
30-08-06, 00:15
wpisz malymi literami imie egipskiego boga smierci.
Jak nie wiesz jak sie nazywa, to poszukaj na googlach :/
Za-pie-ni-ste! :D

Zmie ustawienia regionalne i dadaj polskie unicode'y. jak aqq obslguje unicode to beda polskie znaki diakrytyczne.
Nowa Miranda jest w wersji dla XP unikodowa, rnie wikszo wtyczek ju jest w unikodowej wersji, wic powinno by wszystko cacy.

Informacyjnie: unikod to standard wywietlania znakw narodowych, ktry pozwala wywietla robaczki ze wszystkich jzykw wiata, nawet razem i przemieszane. Bardzo mdra rzecz w przypadku, kiedy system ma si w jednej wersji jzykowej, a program chciaoby si mie w innej.

Adelain
30-08-06, 00:38
Informacyjnie: unikod to standard wyświetlania znakłw narodowych, ktłry pozwala wyświetlać robaczki ze wszystkich językłw świata, nawet razem i przemieszane. Bardzo mądra rzecz w przypadku, kiedy system ma się w jednej wersji językowej, a program chciałoby się mieć w innej.
Cool, ale AQQ nadal mnie olewa, niezaleźnie od wprowadzonych zmian zasugerowanych przez Zefira :(

Zefir_psv
30-08-06, 04:06
AQQ nadal mnie olewa, niezaleźnie od wprowadzonych zmian

Widocznie nie obsługuje unicode :/ Nie orientuje sie, czy da sie cos w tej sytuacji poradzić.

Adelain
30-08-06, 09:22
Miałam zamiar zmusić brata do zaprzestania uźywania polskich robaczkłw (chyba łatwiej by było odzwyczaić go od palenia...), ale skoro Wam robaczki w AQQ chodzą, to się zmobilizuję i pogrzebię w ich forum.