PDA

Zobacz pełną wersję : GeForce 2 mx 400

Golberg
07-09-06, 21:01
Mam problem. Polega on na tym źe po włoźeniu karty nVidia GeForce 2 mx 400 64ram na ekranie pojawiaja sie kolorowe paski. Jak to skorygować. Czy moźe karta jest do d...? Nie ma źadnych sladłw zadrapac itp..

benq
07-09-06, 21:06
A w jaki sposłb wkładasz tą kartę do kompa? Wyłączasz chociaź na ten czas komputer? Sterowniki zainstalowane?

Golberg
07-09-06, 21:09
No na czas instalacji jest wyłączony. Wkładam Kartę. I go włączam. Mam teraz starą Rive 2 a do niej są takie same sterowniki jak do GeForce.

benq
08-09-06, 12:19
---------- 13:17 08.09.2006 ----------

Ja bym jednak stawiał na sterowniki. Przeinstaluj je na włoźonym geforce, moźe to pomoźe. A moźe przetestuj grafę jakimś benchmarkiem np. 3DMark lub PcMark.

---------- 13:19 ----------

Ja miałem podobny problem ale w grach, a mianowicie skakały mi paski po monitorze gdy grałem w jakąś grę, a potem była zwiecha kompa. W komisie mi powiedzieli źe pamięci w karcie są "padnięte".

Golberg
08-09-06, 13:08
Ok sprawdze jak spowrotem przykrece radiator i wiatrak ;)

Siriah
08-09-06, 13:18
Jeeli kefy wychodz od razu po wczeniu kompa - czyli ju przy tecie BIOS'a - uszkodzona jest karta, lub pyta nie daje sobie rady z jej obsug. Tak czy siak - nic nie zrobisz. Jeeli dopiero w systemie - istnieje maa szansa na to, e to kwestia sterw(chocia raczej te jest to wina uszkodzenia karty).
Sprawdzenie samej karty - najlepiej na innym kompie.