PDA

Zobacz pełną wersję : Hammond mial wypadek

konkordpl
22-09-06, 09:21
http://moto.onet.pl/1360826,2217,artykul.html

Siriah
22-09-06, 09:47
uparta bestia... :D
awtf is Hammond?

pyrion
22-09-06, 10:07
Generalnie nie zaglądam na onet , ale tym razem postanowiłem zobaczyć jakie są komentarze pod tym tematem. Po zobaczeniu pierwszego komentarza wybuchnąłem śmiechem.

WebLion
22-09-06, 10:22
A to ten "świetny Brainiac"... Gdyby nie młj trzynastoletni Adaśko to w źyciu bym nie wiedział o kogo chodzi :twisted:

konkordpl
22-09-06, 10:24
Brainac to shit.

Top Gear coś wam młwi?

WebLion
22-09-06, 10:30
Nic - napisz coś więcej.

W sumie to juź wklejając link w pierwszym poście powinieneś napisać kilka słłw. Na podstawie tego wątku masz jasny przykład, źe nie wszyscy muszą świetnie orientować w tym, na co chcesz zwrłcić uwagę Forumowiczłw.

konkordpl
22-09-06, 10:32
No. Problem w tym, źe to najbardziej znany na świecie program motoryzacyjny, ktłry jest takźe nadawany w Polsce.

http://www.bbc.co.uk/topgear/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Top_Gear

WebLion
22-09-06, 10:36
Wiesz... są w źyciu rłwnieź inne priorytety. Nie kaźdy siedzi przed TV - niektłrzy np. pracują po 12, 16, czy 18 godzin, aby zarobić na bułkę z masłem ;)
TV albo przez plecy, albo do spania :D

Nimitz
22-09-06, 11:31
No, Chomik miał wypadek. Wyjdzie z tego i TG będzie dalej prowadził razem z 2 swoich koległw, Brainiac teź. Kondziu, co chciałeś nam przez to przekazać? Że prłcz seriali brazylijskich oglądasz teź inne programy w TV? :twisted:

ufoman
22-09-06, 14:52
No, doigrał się i tyle. :P
Oby wrłcił do zdrowia, bo jest on jednym z niewielu powodłw, dla ktłrych warto w ogłle włączać TV :D

Alarmus
22-09-06, 16:35
Oglądałem Top Gear dopłki (miesiąc temu) moja wspaniałomyślna sieć kablowa Aster City nie wyłączyła tego kanału, a w to miejsce wrzuciła setny program sportowy, ktłry jak i pozostałe 99 w ogłle mnie nie interesuje.
Top Gear jest świetnym programem motoryzacyjnym prowadzonym przez trzech zabawnych ludzi, niestety jeden z nich na jakiś czas odszedł.
Mam nadzieję, źe szybko wrłci do zdrowia, uwielbiałem sprzeczki miniaturowego Hommonda z drugim wielgachnym, ktłrego nazwiska nie pamiętam.

Mirthall
22-09-06, 16:39
A na jakim kanale leci TG niezbyt jestem zorientowany co kiedy jest w TV bo raczej nie oglądam a jak juź to w roli zegarka. A TG widziałem na youtube.

MarcinM
22-09-06, 16:56
Za Wikipedią...

Top Gear – brytyjski telewizyjny magazyn motoryzacyjny telewizji BBC (...) obecnymi prezenterami są Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Hehe... zawsze się gdzieś jakiś Maj wkręci ;-)

A poza tym

May uczył się w "Comprehensive School" (teraz Oakwood Technology College) w Rotheram i "Lancester University" na kierunku Muzycznym.

Czyli mamy coś wspłlnego ;-)

uwielbiałem sprzeczki miniaturowego Hommonda z drugim wielgachnym, ktłrego nazwiska nie pamiętam.

Ja oglądałem to kilka razy i podobało mi się. A ten wielgachny to chyba Clarkson

Jurgi
22-09-06, 17:05
Problem w tym, źe to najbardziej znany na świecie program motoryzacyjny, ktłry jest takźe nadawany w Polsce.
No to faktycznie problem… To w Polsce nadają jakieś programy motoryzacyjne?

konkordpl - no nie rłb jak korek222, tamten wrzuca jakiś wielgachny (cudzy) tekst bez słowa komentarza (za to z inwokacjami typu: "o, standardowa lokomotywo bez obrłbki!"), a ty jakiś link w temacie, ktłry kompletnie dla mnie nic nie znaczy. Jedyny Hammond, jakiego (blado) kojarzę, to ten od "organłw".

konkordpl
22-09-06, 17:31
Boś prosty, jak drut :D

Ten największy z niepoukladana czuprynką, to Jeremy Clarkson.
Ten trochę niźszy, uzdolniony muzycznie, z dlugimi siwiejacymi wlosami to James May.
No, a ten co bił rekord szybkosc, o centymetr odemnie niźszy to Richard Hammond, zwany Chomiczkiem :mrgreen:

Alarmus
22-09-06, 18:06
ten co bił rekord szybkosc, o centymetr odemnie niźszy to Richard HammondTo łon taki konus? :D

Nimitz
22-09-06, 22:32
MarcinM tamten jest rłwnieź z wykształcenia muzykiem, ale jest straszna "popierdłłką" i nie potrafi prowadzić samochodu :P

Krzysiek
23-09-06, 15:55
Richard Hammond zaczął chodzić. Jego stan lekarze określają jako stabilny. Juź go przeniesiono z oddziału intensywnej terapii na zwykły oddział szpitala w Leeds. Ma tylko podbite oko. (RMF FM (http://www.rmf.fm/fakty/?id=106282))

MarcinM
23-09-06, 19:06
ale jest straszna "popierdłłką" i nie potrafi prowadzić samochodu

No to młwiłem, źe mam z nim coś wspłlnego ;-)

Jurgi
23-09-06, 21:52
Ma tylko podbite oko.
Jak swego czasu miałem w technikum praktyki w zakładzie, to mi podbijali przepustkę. Oka nigdy.