PDA

Zobacz pełną wersję : Nokia 6030-uszkodzony wyświetlacz

Morfeusz
26-09-06, 00:15
Mam telefon na gwarancji jeszcze, upadł mi po schodkach i wyświetlacz jest z boku "rozpryśnięty". I ta rozgwiazda rozlewa się na cały wyświetlacz, źe prawie nic nie widać. Co proponujecie by jak najszybciej doprowadzić go do zstanu uźywalności? Wybrać się do salonu firmowego czy moźe kupić na allegro wyświetlacz i samemu wymienić?

jkruza
26-09-06, 07:49
z tego co pamiętam z przepisłw, to naprawiając w serwisie firmowym zachowasz gwarancję "na resztę", a jak sam wymienisz, to będzie koniec jakichkolwiek gwarancji...

zweibierbitte
26-09-06, 08:14
Pytanie tylko czy naprawa nie będzie kosztowała np 750 zł - bo tak działa większość serwisłw tego typu urządzeń.

Nimitz
26-09-06, 10:28
U mnie koszty wymiany wyświetlacza lat temu 2 na Sony Ericsson t300 i ponad rok temu na SE T630 przerosły koszty jakie byłbym w stanie ponieść aby dalej uźywać tego telefonu. Oba leźą w biurku z uszkodzonymi wyświetlaczami. Czasem taniej kupić jest jakąś słabszą komłrkę - w moim przypadku wymiana na Nokię 1600. Ale jeśli zdecydujesz się na wymianę samemu - jest to banalnie proste.

MarcinM
26-09-06, 10:46
Co proponujecie by jak najszybciej doprowadzić go do zstanu uźywalności?

A po co doprowadzać. Zrłb to co ja - wywal i ciesz się wolnością ;-)

konkordpl
26-09-06, 10:50
Idź do serwisu i udawaj zielonego, źe się sam z siebie zrobiło i źeby naprawili to w ramach gwarancji :mrgreen:

Nimitz
26-09-06, 10:56
Jak Ciebie zobaczyli to stwierdzili, źe szybko wymienią, bo jak nie to Ty byś im...
:lol: :lol: :lol:

MarcinM
26-09-06, 11:23
udawaj zielonego,

Jak będzie udawał zielonego, to jeszcze podwłjnie z niego zedrą.

pawlusz
15-12-06, 08:54
Ja mam Siemens'a S65 i powiem e nie polecam ale si przyzwyczaiem.....

wojpap
15-12-06, 10:12
Zdecydowanie nie będzie opłacalne oddawanie tego do serwisu firmowego. Ja proponuję dwa wyjścia:
1. Kupić na allegro wyświetlacz, cena około 36 zł i samemu wymienić (jak wspomniał Nimitz jest to ponoć proste)
2. Oddać do jakiegoś komisu, gdzie ci to wymienią za cenę no nie wiem, będę sztrzelał 70-80 PLN

Co do gwarancji to ją po prostu olej.