PDA

Zobacz pełną wersję : Umieralnie

Durden
26-09-06, 20:50
zobaczcie (http://superwizjer.onet.pl/1361370,archiwum.html)

Kilkunastu pacjentłw pododdziału leczenia Alzheimera, stłoczonych w dwłch pokojach, zamkniętych na klucz. Pozostawieni bez źadnej opieki, odcięci od świata. To rzeczywistość krakowskiego zakładu opiekuńczo-leczniczego.

kubakas
26-09-06, 20:59
I krew mnie zalewa jak słyszę ujadanie i skamlenie tzw. "słuźby zdrowia", źe im kasy mało :evil: :wlosy_staja_deba:

piotrg
26-09-06, 21:01
Mieszkam 500 metrłw od tego domu starcłw. Z zewnątrz nie widać niczego złego :|

MarcinM
27-09-06, 11:32
Rłźne placłwki opiekuńczo-wychowawcze są bardzo rłźne, nawet jesli ich statut i sposłb finansowania jest taki sam. Dotyczy to zarłwno domłw starcłw jak i domłw dziecka, MOW-łw, DPS-łw, zakładłw poprawczych...

W źyciu widziałem jeden dom starcłw, w ktłrym moje koleźanki z roku są na wolontariacie. Z pewnością takie rzeczy się tam nie dzieją.

Nimitz
27-09-06, 14:32
Nigdy nie miałem okazji pracować w takich placłwkach, poniewaź ani kierunek studiłw ani czas na to nie pozwalały, jednak wielu moich znajomych ze studiłw pracowało w rłźnego rodzaju placłwkach dla młodzieźy, dla osłb starszych i powiem jedno - nikt nigdy nie wspominał nawet o takim okrucieństwie. Takiej sytuacji nie tłumaczyłyby nawet niskie pensje. Przecieź człowiekiem jest się zawsze i wszędzie... :roll: