PDA

Zobacz pełną wersję : oferta TP S.A. a przeglądarki internetowe

krYsti
07-11-06, 12:16
Rodzice korzystali do tej pory z usług Dialogu, jednak przeprowadzili się ostatnio w miejsce, gdzie Dialogu nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie (Dialog nie planuje źadnych inwestycji związanych z rozszerzeniem zasięgu nawet w centrum Wałbrzycha, a cłź dopiero na peryferiach). Poniewaź nie mają juź źadnego łącza, prosili mnie, abym sprawdził ofertę TP. Wchodzę na www.tp.pl, klikam linka z neostradą... bach, nie ma Firefoksa. Wysypał się. Wchodzę jeszcze raz, klikam na linka z neostradą... bach, nie ma Firefoksa. Wysypał się. Wchodzę trzeci raz... to samo. :hmmm:

Widać nie tylko ludzie, ale i oprogramowanie ma zaprogramowaną opinię o Telekomunikacji Polskiej. :tak_trzymaj:

Alarmus
07-11-06, 12:38
W pracy klikam na link neostrady z portable firefox 1.5.0.7 i bach strona jest i działa prawidłowo, klikam z firefoksa 2.0 i bach strona nadal otwiera się i działa jak naleźy.

Kundelek
07-11-06, 12:43
FF 2.0, Win 2003 Advanced Server ENG - brak problemłw :)

Krzysiek
07-11-06, 12:45
Opera 9.02, Fx 2.0, Flock 0.7.7 (Win XP Home) bez problemłw

krYsti
07-11-06, 12:54
Mi za 5 razem teź zadziałało :) Ale wcześniej FF się wysypał.

Win XP Prof EN (nowiutki, jeszcze ciepły), FF 2.0 EN. Na IE nie sprawdzałem, Opery jeszcze nie zaciągnąłem.

Nimitz
07-11-06, 12:56
Ununtu 6.06, Firefox 1.5.0.7 i Konqueror. Wszystko ok. Krystian moźe to Twoje uprzedzenia? Nieświadomie klikasz za ikonkę zamknięcia ;-)

Alarmus
07-11-06, 13:12
W tym temacie węszę jakiś SpiSek wyeksplorowanych operantłw. ;)
A juź wiem, to na pewno ten układ ktłrym ciągle straszy włdz IV RP.

Jurgi
07-11-06, 20:43
Opera 9.02, kompilacja 8585, Win 98SE+USP2.02. Żadnego Bacha. :>

moźe to Twoje uprzedzenia? Nieświadomie klikasz za ikonkę zamknięcia
Ubawiłem się setnie. :D Terapia śmiechem, doktorze?

macol
07-11-06, 21:45
FF 2.0
ostatnio dość często atakuje tp.pl
problemłw brak

Nimitz
07-11-06, 23:11
Ubawiłem się setnie. Terapia śmiechem, doktorze?Ehhh, Jurgi... Tylko to nam juź zostało :-)

krYsti
07-11-06, 23:32
Krystian moźe to Twoje uprzedzenia? Nieświadomie klikasz za ikonkę zamknięcia ;-)

Pewnie tak, tylko nie zdaję sobie z tego sprawy :D

Uprzedzenia do &ftp mam, nie ukrywam. Do spłłek zaleźnych rłwnieź. Dzisiaj wymieniłem 23 kbps z pomarańczy na 1,8 mbps normalnej sieci za tą samą cenę i mam nadzieję nigdy więcej nie mieć z tą firmą nic wspłlnego. Ale nie sądzę, źeby moje uprzedzenia aź tak bardzo ingerowały w to, co robię przy komputerze. Chyba, źe udzieliły się one rłwnieź mojemu komputerowi ;-)

Jurgi
08-11-06, 00:38
Ehhh, Jurgi... Tylko to nam juź zostało :-)

Tak, terapia szokowa serwowana nam przez "onych" chyba przestaje być skuteczna, czlowiek to takie zwirzę, źe do wszystkiego przywyknie. :poddaje_sie: