PDA

Zobacz pełną wersję : chcesz zarobić? - zostań księdzem!

Anonymous
14-07-04, 00:56
Facet potrafił się urządzić:

Od kilku dni po Toruniu jeździ najdroższe seryjnie produkowane auto świata - maybach. Porusza się nim twórca imperium Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk - donosi "Gazeta Pomorska".

Maybach to ekskluzywna limuzyna. Ma ponad sześć metrów długości, prawie dwa metry szerokość i 550 koni mechanicznych mocy. Najtańsza wersja kosztuje 310 tysięcy euro, czyli według aktualnego kursu ok. półtora miliona złotych.
Przed kilkoma miesiącami media ogólnopolskie donosiły o problemach finansowych imperium ojca Rydzyka. Nowe auto dyrektora radia Maryja zdaje się jednak przeczyć tej teorii.

http://forum.di.com.pl/maybach.jpg

Piotrek
14-07-04, 03:53
wysylajcie babuszki, wysylajcie...datki na wasze ulubione radio.....

Nimitz
14-07-04, 07:50
Nawet nie chce mi się tego komentować... :( Do tego jeszcze LPR, Samoobrona i PO i obraz dla młodego człowieka własnie wkraczającego w samodzielny świat jest tak kuszący, że już zaczynam uczyć się szweckiego i wyjeżdżam stąd zaraz po studiach :(

Wilk
17-07-04, 14:14
Czy moderatorzy mogliby podienic grafikę na mniejszą, bo forum rozsadza...? Ja wiem, że pewnie Ojciec Muchomorek ma monitor 50-calowy... (;

A po za tym to pewnie świeżo po pilegrzymce trzeba było jakoś uczcić (;

Piotrek
17-07-04, 14:27
gotowe

konkordpl
22-07-04, 09:21
http://www.joemonster.org/article.php?sid=3627&mode=thread&order=0

Wiecie co? Chyba wplace na niego te 2 zl z dopiskiem "Na Felgi".

WebLion
01-08-04, 00:51
Facet potrafił się urządzićFacet? Jaki z niego facet ;) Facet to gość, a on?... Zaraz, zaraz - niech pomyślę nad określeniem kogoś, kto żeruje na ludzkiej naiwności, a służbę Bogu wykorzystuje dla własnych celów... może dewożerca?

Hen295
06-01-05, 13:25
Ale podpuścili was dzieciaczki... Ha, ha... A kto podpuścił? Myśleć, myśleć... Teraz już cisza. Nie ma tego dziennikarza co moze to udowodnić? Wystarczy pierdnąć bąkiem - polityczna poprawność takze na tym forum. Smutne...
A prałat Jankowski pewnie jeździ tym droższym od Maybacha Ferrari. Ha, ha... Aj dzieci, dzieci...

WebLion
06-01-05, 14:19
Wystarczy pierdnąć bąkiem
Jak pierdnąć to chyba tylko bąkiem... Czy może jeszcze można jakoś inaczej?

A prałat Jankowski pewnie jeździ tym droższym od Maybacha Ferrari. Ha, ha... Myślę, że lepiej będzie dla nas wszystkich jak nie będziesz poruszał tematów związanych z klechami.
W czasie kiedy niechciane matki z niechcianymi dziećmi tułają się po naszym konkordatowym państwie, ten "czarny" sadza swój tyłek po czterech dużych pokojach, czym niezdrowo podniecała się ostatnio TV...
Życie w ubóstwie?... Jak dalekie jest to od prawdy...

dom
15-05-05, 12:30
A pochwal się jeden z drugim czym jeżdzisz. Może Was zwykła zazdrość zżera, że nie umiecie dorobić się fortuny.
Jak chcecie to Wam dam rade chociaż nie bardzo lubię doradzać. Polski biznesmen zawsze zdobędzie fortunę bez różnicy gdzie i dla kogo pracuje.
A co to za różnica pomiędzy Kulczykiem, Rydzikiem czy Kwaśniewską?
Wszyscy pracują i mają się dobrze tylko palanty im zazdroszczą bo nie mają możliwości wejść do ich mafii.
Wstyd mi za Was mądrych i rozgarniętych na plaży grabiami. Zazdrościsz jeden z drugim?, weż się do pracy!

Siriah
15-05-05, 19:30
O posze!... dom's Back!
Ju piesz z pochwa: Opel Astra 1.7 D 1992r. (bez adnych dodatkowych akcesoriw).

Nie wiem jaki masz interes w obronie Rydzyka... A do Twojej wiadomoci - nikt tutaj - no chyb apoza Tob - nie paa zazdroci, o to, e komu idzie lepiej... Kady jako pracuje i jako yje... I jako sobie radzi. A jak widzi jakiego skur..syna, ktry np. wmwi starym babciom, e emerytura im niepotrzeba i niech j przelej na jego konto 'w celu podtrzymania jedynego niezalenego radia', a koleka sobie za to kupuje wypas auto i stawia wypas chat - to nic dziwnego, e go cina...

dom
18-05-05, 07:07
Czy wierz, że jego matka była kurwą?, że piszesz skurwysyn. Czy sądzisz to sam po sobie? Czy Ty jesteś skurwysynem? Chętnie zapytał bym o to Twoją matkie i co ona na Twoje wyrażenia. Wstyd mi za Ciebie i to bardzo, że tak zostałeś wychowany. Brrr brzydzę się takimi zachowaniami ludzi. Czy chcesz o tym porozmawiać? Mogę napisać Tobie adres przychodni w której będą na Ciebie czekać.

Siriah
20-05-05, 23:16
"Matkie" to ja nie wiem gdzie znajdziesz. Telefon do mojej rodzicielki z chci Ci podam... Moesz z ni zamieni kilka sw. Lajt...

Ale do rzeczy...

dom'u napisa:
Czy wierz, e jego matka bya kurw?, e piszesz skurwysyn.
Czyja? Czyja matka? Napisaem oglnie, e jak si widzia jakie jawne wykorzystywanie czyjej naiwnoci, to czowieka &@^# strzela. I tylko tyle... I nie, mj miy, nie sdz po sobie... Jeszcze jeden text przeczytam o mojej rodzinie z Twojej klawiatury, a bdziesz mg zorzy doniesienie o popenieniu groby karalnej na forum DI.

Co do przychodni natomiast - jestem jak najbardziej za... Czsto miewam ble gowy. I czasem za czsto mocz oddaj. Tylko opa wizyty w jakiej siedleckiej, no najdalej w Misku Maz. Dalej to mi si nie bdzie chciao jedzi.

dom
21-05-05, 05:53
Słuchaj chuliganie a ogólnie można? A co za różnica. Siebie bronisz a innymi pomiatasz. Jeżeli jesteś ograniczony w myśleniu i uważasz, że matka innego człowieka to kurwa nazywając go skurwysynem to kto Ty jesteś? Czy Ty również jesteś skurwysynem?. Jeżeli chcesz grozić to wiedz, że bez mojego doniesienia czytają tu osoby z odpowiednich służb.
Więc ja nie będę nazywał Ciebie skurwysynem jak Ty nazywasz inne osoby ale tak ładnie, chuligan internetowy.
A jak naprawdę nic nie rozumiesz to faktyczne zrobię to

Siriah
21-05-05, 08:38
Widz, e jednak ma Pan due problemy "czytania z treci" (tum. - czyta ze zrozumieniem), Napisz wic jeszcze raz. Jeeli woam w przestrze "co za skurwysystwo!" - to chyba nikogo nie obraam. Nie kieruj swoich obelg konkretnie. A Ty i owszem. Ty si upare kierowa swoje uwagi personalnie. 'Siriah to ograniczony chuligan, Piotrek to taki, a Konrad owaki.' I kto tutaj kogo osdza... e zacytuj Ciebie z innego tematu:

Nie sdz a nie bdziesz osdzany. Pisz o postpowaniu czowieka a nie co o nim sdzisz.

Braciszek
21-05-05, 10:07
Fiodor, a ja mam do Ciebie prośbę. Dość konkretną. Jeśli coś cytujesz - podaj źródło i czas.

Afera maybacha wybuchła z dobre pół roku temu, wtedy też ukakazał się ten tekst podaj w "Gazecie Pomorskiej" (już nie pamiętam) a potem został zdementowany, i w wielu pismach, które to powieliły ukazło się sprostowanie.

Nie bronie tutaj o. Rydzyka, a zwracam uwagę na tak elementarną rzecz jak myślenie :?