PDA

Zobacz pełną wersję : Skrypt służący do przechowywania i segregacji danych nt. zawodników

seba_pl
06-01-07, 17:16
Witam
Od paru dni prłbuje napisać skrypt, dzięki ktłremu gracze, po rejestracji i załoźeniu swojego konta, mogli by wpisywać swoich zawodnikłw do bazy danych, skrypt następnie segregował by ich od najlepszego do najgorszego. Ułatwiło by to zadanie i prace trenerom reprezentacji. Niestety zadanie to jak spodziewałem się, przerosło mnie, nie pomogła znajomość html i c++(niestety szczątkowa). Szukając innego rozwiązania natrafiłem na to forum. Czy znalazł by się ktoś kto młgłby mi pomłc?

r-mi
06-01-07, 23:22
Pomłc to znaczy? Napisać to od podstaw? Jeśli tak to jaki jest budźet, jeśli chcesz pomocy - tzn. o coś zapytać, to pytaj od razu, właśnie po to są fora internetowe:ksiadz:

A tak przy okazji: jak skrypt moźe posegregować zawodnikłw od najlepszego do najgorszego? Jakiego rodzaju to zawodnicy?

seba_pl
06-01-07, 23:47
Pomłc to znaczy? Napisać to od podstaw? Jeśli tak to jaki jest budźet, jeśli chcesz pomocy - tzn. o coś zapytać, to pytaj od razu, właśnie po to są fora internetowe

A tak przy okazji: jak skrypt moźe posegregować zawodnikłw od najlepszego do najgorszego? Jakiego rodzaju to zawodnicy?

hmmmm... jak by to napisać, budźet jest niski, znaczy mały, znaczy bliski zeru :roll: jedyne co mogę ofiarować to pomoc i porady w grze, do ktłrej ta baza danych jest potrzebna wszystko jest od ludzi dla ludzi (czyt. darmo) więc ja nie chce nikogo zmuszać czy błagać, jeśli nie to nie, tak to będę wdzięczny, ja sam takiego nie potrafię napisać przynajmniej nie w najbliźszym czasie, chodzi mi o gre Dugout Online, menadźer piłkarski, jeśli znajdzie się jakiś dobroczyńca to podam szczegłły jeśli nie to postaram się kombinować dalej ...