PDA

Zobacz pełną wersję : Jak miło spędzić czas?

Krzysiek
08-01-07, 11:42
Jakie macie pomysły/gotowe receptury (mogą być nawet te najbardziej szalone) na miłe spędzenie odrobiny czasu ze swoim partnerem, partnerką? Istotne jest źeby obydwie strony były z tego zadowolone. edit Nie chodzi o seks, itp.

MarcinM
08-01-07, 12:31
Istotne jest źeby obydwie strony były z tego zadowolone.

Po prostu trzeba być delikatnym i troche pogadać zanim przejdziesz do konkretłw :-D.

Jakubus_kuba
08-01-07, 16:09
edit Nie chodzi o seks, itp.

No i po zabawie. Dlaczego odrzucasz najbardziej oczywiste rozwiązanie :?:

A tak na powaźnie to moźna miło spędzić czas w romantycznej atmosferze nie koniecznie uprawiając sex. Ja proponuje jakiś dobry film (nie w kinie bo to oczywiste i oklepane), ale w domowym zaciszu, do tego lampka dobrego wina.

Pogoda nie sprzyja na jakieś większe wypady np. wycieczki rowerowe, ale jakiś spacery z pieskim itp.

Ciekawym rozwiązaniem jest teź wypad nie tylko ze swoją połłwką, ale rłwnieź z przyjaciłłmi, ale nie do knajpy bo to zbyt monotonne (przynajmniej dla mnie) ale np basen, gokarty, kręgielnia, lodowisko itp.

smalu
08-01-07, 17:57
Lan party w jakiś FPS :)
Najlepiej w Warocka, nie dość źe gra jest darmowa, to występuje tam medyczka (ładna z resztą ;)), i moźe się spodobać piękniejszej połowie. W dwie osoby na lanie moźe być nudno, moźna zaryzykować grę przez sieć, coś typu ty operujesz CKM a druga połowa leczy :]. Mało to romantyczne... :[

MarcinM
08-01-07, 18:43
Dobra. Jeśli seks nie wchodzi w grę to ja proponuje takie rzeczy:

1. Płjść do filharmonii na jakiś koncert (tylko źeby pełny skłąd grał, wtedy jest efekt) a potem do knajpy (potem oczywiście do domu na seks).

2. Mozna iśc na jednoniową wycieczkę w głry (ale w moim regionie to proste, a jak ktoś mieszka na pomorzu to jest problem).

3. Ewentualnie czerwone wino, cos dobrego do zjedzenia i wspłlne słuchanie lub oglądanie czegoś... (i potem wiadomo co)

kiciaszara
08-01-07, 19:01
Krzysiek napisał:

Jakie macie pomysły/gotowe receptury (mogą być nawet te najbardziej szalone) na miłe spędzenie odrobiny czasu ze swoim partnerem, partnerką?

I to rodzi następne pytanie, co chcemy osiągnąć, stwarzając miłą atmosferę?
Jako kobieta, znająca juź trochę źycie,wiem, źe cele mogą być bardzo rłźne a wtedy trzeba znaleźć tą adekwatną receptę.

Np: Żeby załagodzić jakąś swoją winę , naleźy przyjąć punkt widzenia partnera i tak w moim przypadku, zabieram go do Platformy z powodu wielkiej promocji jakiś tam urządzeń (mogę to zrobić bez sprawdzania, bo zawsze są jakieś promocje).

Natomiast, by stworzyć romantyczną atmosferę, preferuję kąpiel relaksującą z masaźem w oświetlonym tylko świecami pomieszczeniu.

Musimy więc poznac więcej szczegłłłw by właściwie odpowiedzieć:oops:

Krzysiek
08-01-07, 19:52
MarcinM podesłał mi link do fajnego klubu w Wawi (http://www.tygmont.com.pl/)e i np. w najbliźsza środę jest tam taka uczta:

godz. 19:00 - Wernisaź - "Osobliwe Liczby Tomasa Mayera". Wstęp wolny.

godz. 20:00 - KONCERT - Wystąpi "Janusz Muniak Quartet" (Janusz Muniak - ts, Paweł Kaczmarczyk - p, Wojciech Pulcyn - b, Paweł Dobrowolski - dr. Wstęp wolny.

godz. 23:00 - KONCERT - Wystąpią: Michał Olak - gitary akustyczne, Wojtek Traczyk - b, Krzysztof Szmańda - dr, Nikolaj "Niki" Wielecki - perc. Wstęp wolny.

Kiciuszara, powłd miłego spędzenia czasu jest w tym przypadku nieistotny, chodzi o pomysły, by kaźdy w potrzebie młgł sobie zajrzeć i skorzystać :-)

Dawno, dawno temu zrealizowałem taki pomysł na miły wieczłr (ciekawe, źe moja połowa jeszcze to pamięta :-)):

Wykorzystałem moment, źe starych nie było w domu. Przygotowałem jakieś lekkie jadło, ale nie pamiętam jakie, było chyba teź jakieś winko płłsłodkie. Zapaliłem świeczki. Przygotowałem dla nas maski na twarz. Załoźyłem koszulę z źabotem :-P W tle puściłem Friday Night in San Francisco by John McLaughlin, Al Di Meola i Paco de Lucia.

I było całkiem sympatycznie, choć szczegłłłw nie pamiętam :oops:

kiciaszara
08-01-07, 20:37
Jeśli chodzi o spędzenie mile wolnego wieczoru to proponuję wyjście do „Scena piętro wyźej”,SDK - Rynek Starego Miasta 2. Organizowane są tam wieczorki poezji śpiewanej i nie tylko (byliśmy tam na recitalu Dauksztewicza) w Warszawie.

Gra w brydźa z zaprzyjaźnioną parą, jawi mi się rłwnieź jako super sympatyczne rozwiązanie. Wydaje mi się, źe nie ma jakiejś uniwersalnej recepty na miły wieczłr, bo dla kaźdej pary będzie to coś innego.

Po dwudziestu kilku latach szczęśliwego związku śmiało mogę powiedzieć,źe nic tak nie zbliźa ludzi, jak szczera rozmowa o marzeniach, planach, oczekiwaniach. O tym co martwi i co cieszy. A sceneria tej rozmowy, to naprawdę drugorzędna sprawa.;-)

MarcinM
09-01-07, 10:04
Gra w brydźa z zaprzyjaźnioną parą, jawi mi się rłwnieź jako super sympatyczne rozwiązanie.

Zgadzam się, ale pod warunkiem, ze nie trafisz na naprawde zapalonego brydźystę. Wtedy taki maniak liczy siłę ręki, planuje strategię i nie ma czasu na wszczęcie rozmowy-poza-grą.

W moim przypadku raz sprawdziło się granie w Szlema czyli dwuosobową wersję brydźa ;-)

Krzysiek
09-01-07, 11:30
a jakieś takie mniej pompatyczne i mniej domowe sposoby moźecie polecić? Na przykład coś w stylu: wyprawa do lasu i zbieranie źołędzi, a potem wspłlne zrobienie z nich np. symboli opisujących spacer, a następnie poszukanie w Sieci przepisu na potrawę z tych owocłw lasu i wspłlne gotowanie zupy z źołędzi ;-)

MarcinM
09-01-07, 12:59
źołędzi ;-)

Hmm.... mi się to kojarzy z seksem.

Krzysiek
09-01-07, 13:10
mi teraz takźe, thanks to you :-P

Jurgi
09-01-07, 15:49
A wiecie, czemu Pinokio boi się chodzić do lasu? Bo się dowiedział, źe wiewiłrki wyźerają źołędzie…

Chciałem zaproponować grę w "rozbierany" Eurobusines, ale skoro chcesz mniej domowe pomysły… To moźna wziąć grę ze sobą do lasu, albo do klubu. :P Kurcze, pamiętam, źe na jakimś (polskim) wortalu o grach planszowych i karcianych było sporo polecanych gier do grania właśnie w pubach, czy klubach.

Hmm.... mi się to kojarzy z seksem.
Miałem kumpla, ktłremu teź wszystko się kojarzyło z seksem. Potem mu przeszło (na innych:mrgreen:).

roosterek
09-01-07, 18:14
następnie poszukanie w Sieci przepisu na potrawę z tych owocłw lasu i wspłlne gotowanie zupy z źołędzi ;-)
To ma być miły romantyczny wieczłr, a nie ostatnia kolacja w źyciu. Poza tym dobry topic. Przyda się :grin: o ile się jeszcze rozwinie :demon09:

Krzysiek
09-01-07, 18:27
dobry topic. Przyda się o ile się jeszcze rozwinie
No to zapodaj nam coś od siebie, jakiś swłj przepis, sprawdzony lub tylko wymarzony, na miłe spędzenie czasu (niekoniecznie wieczoru) z wybranką lub wybrańcem losu ;-)

roosterek
10-01-07, 16:03
No nie wiem :-| Ale moim zdaniem całkiem miło i sympatycznie jest się wspłlnie poruszać :podstep: Np. wspłlna jazda na rowerze, spacery brzegiem morza/rzeki (zaleźnie od moźliwości), ogłlnie ruch :nanana:

gaga
12-01-07, 16:47
ja tam sie nie dziwie źe facetom wszystko kojarzy sie z sexem;)
podobno przeciętny facet średnio bodaj co 10 sekund o nim myśli:big_smile:
tak wykazały jakieś badania przeprowadzone w USA bo tylko tam badają takie
bzdury:D Panowie a moźe tak spacer ?????

roosterek
12-01-07, 17:39
Bzdury jakieś gadają! Tylko raz na 10 sek?! ;-)

asia218
06-02-07, 15:11
mozemy jeszcze dodac ze moga sobie skoczyc ze spadochronem albo zapisac sie na nurkowanie ;))))))))

roosterek
06-02-07, 15:19
Toż to genialny pomysł! Ponurkować z ukochaną ;-)

Tylko kasy potrzeba :kasa:

asia218
06-02-07, 15:29
Toż to genialny pomysł! Ponurkować z ukochaną ;-)

Tylko kasy potrzeba :kasa:
no co ty!!!!!!!! na naszych Polskich mazurach tez mozna poszalec

roosterek
06-02-07, 15:31
Ale sprzęt i nauka kosztują :los:

Jurgi
06-02-07, 16:08
Ukochana też kosztuje. :>

roosterek
06-02-07, 16:21

Dowcipniś się znalazł. Ciekawe co Twoja ukochana na to :lol:

asia218
07-02-07, 08:55
Ale sprzęt i nauka kosztują :los:
roosterek ... czy ty mnie sledzisz? ;)

asia218
07-02-07, 09:01
Nie powiem ile kosztuje kurs nurkowania w Polsce ,ale jesli cie to interesuje to mozesz isc na basen .Tam wszystkiego sie dowiesz.
Co do sprzetu to zawsze mozna wypozyczyc , w wiekszosci krajow wypozyczenie sprzetu do nurkowania na dzien kosztuje okolo 50 euro
za roczny kurs nurkowania zaplacilam 130 euro razem z ubezpieczeniem

polecam to jest fajna sprawa !!!

asia218
07-02-07, 09:04
Jurgi ... ja jestem "ukochana" i na swoje hobby musze sobie zarobic.Nawet mimo tego ze mam 2 dzieci w domu ;)
wiec odrazu sprostuje , ze nie wszystkie kobiety sa takie jak myslisz

MarcinM
07-02-07, 09:22
Ukochana moze sporo kosztować z nienacka. Człowiek idzie sobie ulicą i myśli "kupię ukochanej prezent". Potem jest fajnie, bo się daje prezent. Potem jest samotna refleksja z p[ustym portfelem w ręku... ech...

asia218
07-02-07, 11:28
Do MarcinaM
to po co myslisz o kochanej wlasnie w tym momencie kiedy przechodzisz kolo ladnie udekorowanej wystawy?
....najlepiej jest zostawic portfel w domu ;)

roosterek
07-02-07, 14:40
....najlepiej jest zostawic portfel w domu ;)

Tak... Ukochane wtedy sama sobie kupi prezent :nanana:

Tylko nie wiem czy to rozsądne rozwiązanie ;-)

MarcinM
07-02-07, 16:47
to po co myslisz o kochanej wlasnie w tym momencie kiedy przechodzisz kolo ladnie udekorowanej wystawy?

Myślę cały czas. Na szczęście ostatnio mało po mieście chodzę.

asia218
08-02-07, 11:38
roosterek blagam ......
co to za przyjemnosc jest kupic prezent sobie samej ?
marcin masz racje jak duzo myslisz o swojej ukochanej to lepiej zostan w domu ;)bo twoj budzet tego nie wytrzyma

Agulla
29-06-07, 10:00
Najlepiej to wziasc portfel a karte zostawic w domu;)

Ja ze swoim Lubym jeździmy sporo po Polsce na różne koncerty, np. za tydzień wybieramy sie do Szczytna na Hunter Fest!!
A tak na codzien to lubimy spacerowac i poszalec w klubie:D

deacon
25-02-08, 21:06
Ja mojej sympati kupuje ksiązki;) Ostatnio sprezentowałem jaj Zlodziejkę Książek, a między kartkami bilet do kina;) wyszło niezle.

amebus
07-03-08, 12:33
....ale jedzonko to z pewnością dobry pomysł. Fajnie jak para robi je razem, proponuję zrobienie np. sałatki (2 zupki błyskawiczne, kurczak, kukurydza, papryka, oliwa z oliwek, przyprawy z zupki, odstawić na 2 godzinki, żeby makaron ładnie rozmiękł), przez ten czas możecie wejść na stronkę nudle knorr i puścić tekst w nawijarce, potem możecie sącząc winko obejrzeć film ciekawy (polecam Persepolis), sałatka zaostrzy apetyt na coś więcej, zrobił sie wieczór więc możecie wybyć na lodowisko, do jakiegoś klubu......jest wiele możliwości :piwo:

rouge
23-03-08, 16:26
może na jakaś imprezę sportową wyskoczyć np. mecz żużlowy, mecz koszykówki czy innej dyscyplinie. może warto dla zdrowia pochodzić po lesie "nordic walking". Ewentualnie wypad nad jezioro i obserwowanie przyrody i odpoczynek na jej łonie.

M461K
24-03-08, 21:43
Jak fajnie spędzić czas ( i niedrogo) ? Wybrać się na majówkę nawet w marcu (oczywiście gdy pogoda na to pozwala - nie sądzę żeby było fajnie być cały przemoczony ) . Bardzo tanio, Romantycznie (jestem pewny że znajdzie się zakątek dla pary, chyba że te zielone miejsce to palma na rondzie de gaulla w warszawie ) . Każde większe miasto posiada duży park, lub lasek w granicach.
Co do jedzenia, to nie musi być go dużo (przecież nie idziemy się do restauracji nażreć że tak się brzydko wyrażę) ważne by było lekkie , a zarazem widać że włożyło się w to serce . A jak wszystko na to nie pozwala ? Np. w zimie lub coś . To zawsze przecież można także do lasu pójść i porzucać się śnieżkami ( lekko dla zabawy, a nie żeby doprowadzić do tragedii ) .W ostateczności można jakąś komedię romantyczną obejrzeć (lecz dla niektórych to pewnie tragedia) . A i tak każdy wie że wszyscy tutaj liczą na 3K ;)

allatte
30-03-08, 10:26
jak fajnie spędzić czas? ja uwielbiam spędzać czas z moim mężem i moim synkiem. Lubie taka pogodę jaka dziś jest za oknem, piękne słoneczko, ciepły wiaterek i dłuugie spacery po parku :) lubię też spędzać czas z kumpelą, takie babskie pogaduszki :) a jak potrzebuję chwili spokoju, chwili dla siebie to uwielbiam spędzać czas przed dobrą książką, książką życiową, która daje mi motywację i inspiruje na wielu płaszczyznach. Książki o sensie życia, o realizacji marzeń to te książki które lubię najbardziej.

Raddek
01-05-08, 21:34
my to z kolei mamy problem bo za dużo pomysłów na spędzanie wolnego czasu a czasu za mało :)

Koalicja
15-05-08, 10:30
My pomyslow tez ciagle mamy za duzo.

Polecam: gory, spacery, rowery, ryby, jeziora, zaglowki, ogniska, grille itd.
teatr, kino, koncert, lody, itp., basen, scianka wspinaczkowa, tenis i wszystko co lubicie.

Mozliwosci jest cale mnostwo:)

mandy
22-05-08, 11:09
Fajnym pomysłem jest też odnowa biologiczna na dużych basenach, mozna np. pochodzić po różnych saunach i w miedzyczasie wskoczyć do lodowatej wody (oczywiście nago :) ) Mój lubu niedawno zafundował mi profesjonalny masaż u masażysty-właściwie masażystki:) Było super i bardzo relaksująco :) Od 3 lat chodzimy tez na noce muzeum, niesamowicie się zwiedza różne galerie i wystawy o północy, no i taki fajny nastrój jest.

kancia77
25-05-08, 21:54
MÓJ POMYŚŁ DZIAŁA, RAZEM GOTUJEMY I ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ MÓJ CHŁOPAK NIE MA ZDOLNOŚCI KULINARNYCH I SAM Z SIEBIE SIĘ ZA TO NIE BIERZE, ALE LUBI MOJĄ KUCHNIE KIEDY UCZESTNICZY W PRZYRZĄDZANIU( TU MI COŚ PODA, TAM SŁOIK ODKRĘCI, MOŻE PRÓBOWAĆ, COŚ POKROIĆ,)
JEST ZADOWOLONY Z TEGO, ŻE SIĘ WŁACZYŁ I BAARDZIEJ MU SMAKUJE, A PRZY OKAZJI SIĘ UCZY, POTEM KLASYCZNIE DOBRY FILM PRZY ZAREŁKU I NAJLEPSZY SPALACZ KALORII:grin: :grin:
CZĘSTO TEŻ ROBIMY JDNODNIOWE WYCIECZKI I NA ZMIANE POZNAJEMY SWOJE PASJE, NP. JA IDĘ Z NIM NA MECZ, ON ZE MNĄ DO TEATRU I CO?
NAGLE OKAZAŁO SIĘ, ŻE MAMY WSPÓLNE PASJE:roll: :roll:

malinka
17-11-09, 08:46
Ja planuję na andrzejki romantyczny weekend gdzieś daleko, bo mój luby znalazł fajną promocję dla studentów w Locie na bilety lotnicze. Jeszcze tylko musimy zdecydować, dokąd chcemy polecieć. Myślę, że to też fajny sposób, żeby miło spędzić czas i do tego zdecydowanie podnosi temperaturę w związku.

malinka
04-12-09, 12:19
Można też zrobić coś tak szalonego jak mój chłopak ostatnio na andrzejki. Wynalazł w locie promocje na bilety lotnicze dla studentów i zabrał mnie na romantyczny weekend do Lizbony, bo jestem zakręcona na punkcie tego miasta. Zatrzymaliśmy się w hostelu, zwiedzaliśmy i oddychaliśmy atmosferą miasta. Było cudownie.

Robocop
04-11-10, 13:43
Razem mozna gotowac np. dla przyjaciol, bo wtedy panuje fajna budujaca atmosfera. Razem mozna chodzic po gorach i skoczyc ze spadochronu, bo to emocjonujace przezycie, ktore jeszcze bardziej was jednoczy.Razem mozna kupic lunete i obserwowac gwiazdy, bo to romantyczne.

BlackCronos
08-11-10, 09:44
Moim zdaniem nie ma idealnego przepisu.
To tak jakby spytać:
"Czy możecie mi powiedzieć jaka jest najbardziej idelana pozycja w łózku abyśmy z partnerka obydwoje byli zadowoleni ?"
;)
Tu potrzeba znać upodobania Pani i Pana.
Dla niektórych romantyczna kolacja na moście to szczyt marzeń.
Inni wolą biegać nago po lesie i ich to cieszy.
IMHO recepty nie ma.

cyzop
29-11-10, 19:43
Scrabble oraz Eurobusiness

Jurgi
05-12-10, 21:44
Zwłaszcza, jak się w ciekawy sposób zmieni reguły, na przykład doda oddawanie fantów w zastaw. Albo wykonywanie karnych poleceń. ;)

jeffk6dfbe
04-04-11, 00:58
Ja miło spędzam czas grając w szachy :)

norton
03-05-11, 11:03
Sposobu na milo spedzony czas jest bardzo,ale to bardzo duzo.Oczywiscie zalezy czy spedzasz go sam/sama,czy z partnerka/partnerem.Mlodzi maja tyle czasami pomyslow,ze az trudno jest za nimi nadazyc.Tak,ze dziwie sie,ze pytasz o takie rzeczy,skoro samemu mozna cos ciekawego wymyslec,A juz we dwoje pomyslow moze byc cala gora.Romantyczny spacer,kino,teatr,kawiarnia,wycieczka gdzies do znajomych,rodziny,jakies wspolne gry i zabawy,dyskoteka,spotkania z klasa itp,itd.Przeciez nie potrzeba wam mlodym niczego sugerowac,bo najlepiej sami wiecie jak sie dobrze zabawic i co robic z wolnym czasem.Pozdrawiam i powodzenia w wyborze odpowiedniego sposobu.

dacyl116
03-06-11, 12:42
Zalezy kto co lubi. Ja tam za romantycznymi spacerami nie przepadam, raczej wole spotkania ze znajomymi

mariolka
16-06-11, 12:34
Gdy jest ładna pogoda to lubię spędzać czas w parku, na spacerze czy na jakiejś wycieczce rowerowej. A wieczorami to pójść do kina czy na jakiegoś drinka.

parikos
18-06-11, 13:19
Prawda jest taka , ze wszystko zależy od tego co ktoś lubi. Ja spędzam milo czas grając w pilke, podczas gdy inni nienawidza tego psortu.

norton
24-06-11, 19:19
Z ukochana,czy ukochanym raczej nie powinno sie nudzic.Ale dla urozmaicenia zawsze mozna pograc w jakas gre?.Popularny Chinczyk jeszcze nie wyszedl z mody,czy nowoczesniejszy Backgammon,fajna gra i bardzo wciaga,warcaby,szachy.Albo normalnie kino,teatr,opera czy zwykly spacer,a potem do kawiarni na kawke.Pozdrawiam.

semper22
03-07-11, 18:35
Ja sobie gram w warcaby

dusia27
20-07-11, 12:26
Ja tam lubie grać na komputerze w wolnym czasie

thek
25-07-11, 13:48
czy nowoczesniejszy Backgammon,fajna gra i bardzo wciagaBackgammon nowoczesny? To jedna z najstarszych gier planszowych świata dla 2 osób. Jej odmiany znane już były w starożytności, a polska nazwa to tryktrak, co jest spolszczeniem nazwy francuskiej, tric-trac, o ile dobrze kojarzę. Dlatego kłóciłbym się z jej nowocześnością, nawet w porównaniu do szachów czy choćby chińczyka ;) Teraz po prostu ma renesans za sprawą fali popularności w krajach anglosaskich. Nie wierzysz? Zobacz sobie serial "Czarne chmury". Jest tam scena przed odbiciem pułkownika Dowgirda. Jego wachmistrz wpada do sali, gdzie siedzą i grają dwaj szlachcice. Popatrz na planszę tej gry... Tryktrak :) Film jest z 1973 roku, zaś w czasach, które w filmie są inscenizowane, była to gra bardzo popularna.

Ale wracając do spędzania czasu. Najlepiej tak, by obie strony miały z tego odrobinę radości. Najlepiej jeśli obie strony wprowadza w dobry nastrój ten sam rodzaj rozrywki: jakaś gra, wspólne wyjście do kina lub na spacer, rozmowy o właśnie przeczytanej książce i wymiana spostrzeżeń lub uwag na temat fabuły. Ilośc możliwości jest niemal nieograniczona.

Raquel
24-08-11, 11:23
Ostatnio najcześciej wyjeżdżam na wycieki rowerem , poznać to co bliskie, a nieznane. I jak sie okazuje takich miejsc jest wyjątkowo dużo.

Jakub Zieliński
10-09-11, 11:14
No dużo zalezy od miejsca zamieszkania i tego co kto lubi. Wspomniane planszówki bywają ciekawe, ja tam lubię też czasem spotkania przy pokerze lub po prostu film, czy coś tam. W zależności od miasta można zahaczać o różne muzea i co tam oferują dane miasta. W warszawie w lato np. był szereg filmów pod chmurką (to w całej polsce akurat chyba się odbywa). Z tym, że w tym roku to pogoda średnio dopisała... No ale jest szereg koncertów plenerowych i różnych wydarzeń. W zasadzie ja to w weekendy po pracy wychodze na miasto, idę i "życie się dzieje" ;) zwykle trafiam na jakąś akcje, happening czy inne rzeczy.

Czasem chodzę i przeglądam konkurencję ;) i ogólnie rozwiązń jest wiele... ja też lubię wszystkie odosobnione miejsca, typu lasy itd. choć teraz to koszmarnie dużo komarów... więc w tym roku unikałem i jedynie rowerem przedzierałem się ;) ale koszmarnie było utknąć w kałuży... i gdy ta chmara osiadała na człowieku hehe ;)

norton
04-10-11, 11:37
Uważam,że ani z partnerem,ani z partnerką czas się nie dłuży,a tym bardziej nie nudzą się będąc razem.Każda para zawsze chce być razem i to sama jak najdłużej i jak najczęściej.Ale skoro są i tacy,którzy potrzebują rozrywek,to może jakaś gra?w karty,grzybobranie,warcaby?A skoro mowa o prezentach,to fajnie,kiedy narzeczony,czy chłopak myśli o prezencie dla swojej ukochanej,to jest oznaka tego,że myśli o niej i kocha ją.Taki chłopak to skarb,bo chce docenić swoją lubą.

jaro555
13-10-11, 21:04
Ja lubię ze swoją połówką spędzać czas aktywnie. Jeździmy na rowerze, chodzimy razem na basen, gramy w tenisa, chodzimy sobie porzucać piłką do kosza, poodbijać piłką do siatki, razem biegamy, gramy w badmintona, jeździmy na rolkach.
Generalnie lubimy spędzać czas razem. Bardzo lubimy razem gotować - odkrywać nowe potrawy. To ciekawa propozycja na nudę. Wystarczy poszperać w internecie, znaleźć jakiś ciekawy przepis, skoczyć do sklepu po składniki i pichcić razem. Radocha przy jedzeniu nieziemska!

jaro555
21-10-11, 21:02
jeśli się kogoś kocha to nie ma się co martwić o nudę w związku. Dla mnie nawet jak się czasami ponudzę z moją połówką, to i tak jest to dla mnie ciekawe, ciekawsze niż wszystkie inne rzeczy bez niej.

mansell31
26-11-11, 14:32
Najmilej spędzam czas ze swoją dziewczyną

Karina26
07-12-11, 22:33
Hmm, fajnym spędzaniem czasu jest po prostu wyjazd za granicę na wczasy, niestety mamy coraz mniej czasu, dlatego trzeba odpoczywać bardzo produktywnie, a najlepiej z dala od codziennych spraw. Marzy mi się jakiś egotyczny wyjazd... choćby na kilka dni.

Karina26
26-12-11, 16:57
Najbardziej lubię zagraniczne wyjazdy w towarzystwie mojego ukochanego, uwielbiamy zwiedzać egzotyczne miejsca, robić zdjęcia, czasami na jedną podróż czekamy cały rok, bo po prostu nie lubimy siedziec długo w jednym miejscu.

micek28
02-01-12, 12:56
Najmilej spędzam czas ze swoją ukochaną

tomeh
11-01-12, 15:53
Miło spędzam czas na wypadach rowerowych. Jak nie na tym to uprawiając sport w klubie a jak nie to to już zostaje internet

monika010
17-09-12, 11:25
Ja lubie sobie chodzić nago po lesie :)

monia13
05-10-12, 20:31
Kino i spacer:)

Raquel
29-10-12, 14:42
Czasem wystarczy po prostu razem być i juz jest fajnie.

badzio
30-10-12, 09:47
Zgadzam się z Wami w 100% co do czasu z 'drugą połówką'. Ale muszę przyznać, że wiele razy spotykałam się z sytuacjami, gdy (zazwyczaj) partner nie chciał np. wyjeżdżać z dziewczyną na wakacje - sam na sam, wolał w grupie. Nie chciał z nią spędzać sylwestra ani innych imprez sam na sam... i to mnie zawsze dziwiło:| Myślicie, że to oznaka braku miłości, myślenie, że będzie nudno czy może lubienie pokazywania się i przebywania w większym gronie?

warqula
05-11-12, 12:28
Najlepiej w gronie najbliższych przyjaciół robiąc coś co się lubi - przy realizowaniu swoich pasji człowiek najlepiej spędza czas ;D

Wypowiadanka
23-11-12, 14:55
Wszystko zależy od nastroju obu osób w związku i od tego, na co akurat mają ochotę. Fajne może być wspólne pichcenie czegoś pysznego, a później kolacja przy świecach z nastrojową muzyką i lampką dobrego wina - ale wtedy oboje muszą mieć choć troszkę romantyczny nastrój i lubić gotować (i nie być na diecie ;P). Można też pograć w jakąś śmieszną gierkę w sieci, jeśli akurat para ma nastrój na wygłupy, albo w planszówkę, albo nawet w państwa-miasta :D

Raquel
26-11-12, 08:49
Wypowiadanka :) zgadzam się z Tobą - czas mozna miło spędzić na różne sposoby, w zależności, co kto lubi. My lubimy grać na PS :) no, może nie w fifę, ale w przygodowe gry :).

mezo
12-12-12, 11:09
Jest zima, więc można wybrać się chociażby na łyżwy :)

Raquel
14-12-12, 12:22
Albo na narty, na sanki - niech tylko trochę nowego śniegu dopada :)

CthulhuLove
14-12-12, 14:11
O tak, zima stwarza wspaniałe warunki, by aktywnie spędzić czas wolny z drugą osobą - sanki, lepienie bałwanów (twierdzę, że się z tego nie wyrasta), łyżwy, narty... No ale trzeba przemóc swoją niechęć do zimna. I tutaj przychodzi druga funkcja zimy, która pozwala spędzić wolny czas mniej aktywnie - film, wspólne gotowanie a potem jedzenie, gry planszowe lub komputerowe, żeby wymienić parę. Mnóstwo możliwości ;)

Raquel
21-12-12, 10:51
U nas nie ma sniegu.... nie będzie bałwana..

justysia86
07-01-13, 11:52
Ja uwielbiam spędzać na grach planszowych. Około roku temu zapanowała moda wśród naszych znajomych. Łącznie mamy kilka gier i zbieramy się u kogoś z nas w celu pogrania, pogadania i spędzania miło czasu ze sobą :-)

dzuma
02-04-13, 10:15
Mi osotanio do szczęścia nie potrzeba wiele, dobry film łóżko i jest fajnie

norton
02-04-13, 10:47
Jasne, to fajne spędzanie czasu, ale w nocy,a w dzień? Sposobów jest wiele,ale to też zależy i od nas samych. Ruch to zdrowie, dlatego też dobrze jest uprawiać jakiś sport? (jogging), tenis, basen. Nie tylko samym jedzeniem i spaniem człowiek żyje. Inne wartości są również bardzo ważne. ;). Pozdrowionka.

dzuma
03-04-13, 10:48
sporty to tez fajna sprawa ale warto coś uprawiac nie amatorsko to sprawia większa frajdę

drcia
03-04-13, 12:58
A ja bym bardzo chciała zaangażować się w sport al mam lenia jak na razie.

japaman
04-04-13, 07:33
Ja idę poćwiczyć, chyba że naprawdę nie mam siły to wtedy najbardziej lubię się rozwalić na łóżku i słuchać muzyki albo jakiś film zobaczyć

Wypowiadanka
04-04-13, 10:46
Ja ostatnio powróciłam do tego, co lubię najbardziej. Zrezygnowałam z dodatkowej pracy i mam czas, by naprawdę miło spędzić czas: wyciągam papiery, nożyczki, farby i tworzę, co mi wyobraźnia podpowiada :)

Raquel
04-04-13, 13:01
A pokażesz nam co Ci ta wyobraźnia podpowiada?

mariuszelmar
06-04-13, 18:12
Ja bardzo lubię sobię w wolnym czasie oglądać jakiś dobry film ;) wtedy wiem ze odpoczywam

KobietaWBiznesie
08-04-13, 15:29
a ja mam coś na każdą pogodę, kiedy jest ładna lubię sobie pojeździć na rowerze lub na spacer, a gdy brzydko to w gry komputerowe sobie gram, niektórzy mówią że to strata czasu, ale jak dla mnie niektóre gry bardzo rozwijają logiczne i kreatywne myślenie :-)

Matti
10-04-13, 19:12
Dobry film/dobra muzyka + odpoczynek w domu.

Wypowiadanka
12-04-13, 14:47
A pokażesz nam co Ci ta wyobraźnia podpowiada?

A pokażę :-) Ostatnio np. podpowiedziała mi wiosenne podziękowanie:
http://3.bp.blogspot.com/-3AlnHyG7vAA/UWE2yu6f_rI/AAAAAAAAC6o/6KrQR41gZQY/s1600/wiosenne+dzi%C4%99kuj%C4%99+01.JPG

A w ogóle to przejrzałam wnikliwiej wątek i już wiem, komu zawdzięczamy tak późne nadejście wiosny! To Ty w grudniu marudziłaś, że nie ma śniegu ;P

dzikus
15-04-13, 09:49
A może bardziej ekstremalne rozrywki? np. czytanie od tyłu, i nie chodzi mi tutaj o mangę!

drcia
16-04-13, 10:39
Teraz mamy świetną pogodę na jakieś wyprawy rowerowe albo jazda na roleczkach.:D

dzuma
16-04-13, 11:12
Teraz ciepełko więc na pewno na łonie natury

Wypowiadanka
17-04-13, 10:26
dzikus, czytanie od tyłu? :D Ale że jak, tak dla rozrywki? ;-) To może pisanie na dwie ręce? :D

jungtupi
21-04-13, 22:34
najlepiej jakas ciekawa wycieczka :] wiec ze to drogo wychodzi ale dzieki oferta last minute mozna zrobic to taniej

drcia
24-04-13, 06:33
Wspólny wypad na tor kartingowy:)

alfredos
29-04-13, 08:18
Mi najmilej spędza się czas oglądając seriale, albo jeżdząc na rowerze

dzuma
06-05-13, 10:56
to zależy czy wasze zainteresowania są te same czy różnią sie diametralnie

masterchef
07-05-13, 10:11
ja ostatnio odkryłam jak cudownie można spędzać czas jeżdżąc na rowerze ;) na prawdę jest niesamowicie, a w dodatku nie trzeba mieć do tego żadnego towarzystwa

dzuma
07-05-13, 11:58
to fakt a jak dobrze działa na figurę ;)

norton
24-05-13, 08:26
dzuma - Na Kasię Figurę? - ;) to oczywiście był żart,sorki, ale jeśli ktoś chce zawsze znajdzie jakiś efektowny sposób, na miło spędzony czas.Oczywiście nie każdy go ostatnio ma, ale,jeśli już....... dla chcącego nie ma nic trudnego. Dobra książka, długi plenerowy spacer, siłownia, basen - sposobów jest wiele,tylko czasem chęci niestety brak. :)

pollock
04-06-13, 10:14
Miło i efektownie hmmm chyba nie do końca można połączyć te słowa hmmmm.... może wspólne gotowanie to zawsze wychodzi, miło bo miło razem gotować, a efektownie bo dostaniecie efekty swojej pracy hehe, ale to raczej dość popularne, coś z półki EXTREMALNE to wspólny skok na bungee lub ze spadochrony, albo paintball, albo gokarty, albo wypad na szczelnicę czy basen. Propozycji jest bardzo wiele ;)

Kasia_bak
05-06-13, 12:29
u mnie zawsze się sprawdzają planszówki! Uwielbiam ja, cała moja rodzina i dziadkowie. Dobra planszówka to jednak wydatek 100 złotych i wzwyż!

asiamach
05-06-13, 14:14
Koszykówka a później grill ze starymi znajomymi. W zimie dobra lektura i gorąca czekolada.

drcia
13-06-13, 14:16
Ja ostatnimi czasy spędzam sam na sam z (spamowanie) bo facet nie ma dla mnie czasu:(. Przykre ale prawdziwe...

ZielonyNurt
17-06-13, 14:45
We Wrocławiu na Pergoli. Oczywiście jeśli nie ma tłumów. Każde miasto ma takie "swoje" miejsce.

Ewka007
21-06-13, 14:38
Czas można miło spędzić w górach! szczególnie polecam górę Ślężę, jak ktoś nie był a mieszka w okolicach Wrocławia, czy Świdnicy miło można spędzić czas na świeżym powietrzu + aktywność fizyczna

norton
23-06-13, 19:42
Oj tak, to prawda, jeśli wypad gdzieś to tylko w góry,powietrze czyste, atrakcji nie brakuje,wyciągi kursują,bacówki pootwierane. To dopiero można powiedzieć, że się spędziło miło czas. Ale to zależy tylko i wyłącznie od nas samych i inwencji twórczej. Wypad rowerem za miasto też do atrakcji można zaliczyć, jeśli pedałuje się w miłym towarzystwie,a przy okazji można zwiedzić coś niecoś. ;). Pozdrowionka.

marko800
11-07-13, 20:19
Staram się zaskakiwać swoją kobietę. Z racji tego, że posiadam prawo jazdy kat. A, często zabieram ją na wypady poza stolicę. Zwykle na dłuższe tripy wybieramy motory, czasem jednak nie mamy czasu na kilkudniową wyprawę. Rezerwuję więc w moim ulubionym salonie w Łomiankach (Rent & Ride - dla zainteresowanych) quada i zabieram moją laleczkę na dziki rajd pod Warszawę. W okolicach Łomianek jest mnóstwo miejsca, gdzie można poszaleć w ten sposób. Polecam wszystkim - adrenalinka jest niesamowita! :D

kamiladraba
04-09-13, 12:20
ja ostatnio spędzam czas biegając, korzyści z tego są ogromne, a ile się nawdycham świeżego powietrza :-)

czesctubartosz
13-09-13, 15:05
Ja uwielbiam spędzać czas na eksperymentach kulinarnych, od niedawna zrodziła się we mnie taka pasja. Najwięcej radości jest wtedy, kiedy uzyskasz dokładnie taki smak potrawy, jaki sobie zakładasz wcześniej.

santi
19-09-13, 00:01
spacery z rodzinką po lesie :) ewentualnie jakiś wypad rowerowy

limbo
05-10-13, 09:39
Gotowanie jakiegoś pysznego jedzenie, oglądanie seriali albo granie w gry video ! :P

ibum44
27-10-13, 18:59
Ja natomiast uwielbiam aktywnie spędzać czas, przejażdżki na rowerach, bieganie, spacery.

Pi_Uch
01-11-13, 10:12
Jest mnóstwo sposobów na to, aby spędził miło czas. Priorytetem dla mnie jest miłe towarzystwo! Nie przepadam za samotnymi wieczorami...

Witka
01-11-13, 18:36
W kuchni to tak niespecjalnie lubię przesiadywać, ale za to relaksuję się na zakupach (mój portfel mniej, no ale nie ma ideałów) hihi.
Ostatni zakup relaksujący z marki apart - biżuteria oczywiście, a jakżeby inaczej

Marlena24
24-11-13, 16:25
Hej, jestem Marlena:) Gdzie spędzacie czas z rodziną w Andrzejki?

anecz
25-11-13, 00:08
Spacer po lesie i zwiedzanie nietypowych miejsc, jak jakieś ruiny, warto poczytać co się znajduję wokół nas ;)

norton
07-12-13, 09:00
Najlepsze będą wycieczki rowerowe,a w porze zimowej długie piesze spacery.A po takiej "eskapadzie" powrót do domu lampka czerwonego wina i dobra muzyka,lub program rozrywkowy, teleturniej itp.

maggda
19-12-13, 12:23
Ja miło spędzam czas czytając książki i oglądając filmy. Polecam też długie spacery z aparatem.

pola
20-12-13, 13:02
Ja miło spędzam czas czytając książki i oglądając filmy. Polecam też długie spacery z aparatem.

Mogłabym się podpisać pod Twoja wypowiedzią. Wszystko zgadza się i w moim przypadku :)

pepka
20-01-14, 11:54
Również uwielbiam oglądać filmy :) Jestem pod wrażeniem Kapitan Philips. Świetny film i zagrali w nim prawdziwi somalijczycy.

mobilek
23-01-14, 13:20
Spacery, czytanie książek, generalnie to jakiś dłuższy wypoczynek :)

dannyviajero
23-01-14, 14:32
"Jak miło spędzić czas?"

Najlepiej aktywnie :-) Wtedy jest i miło i zdrowo.

lolek112
06-02-14, 16:14
"Jak miło spędzić czas?"

Najlepiej aktywnie :-)
ja właśnie tak głównie spędzam swój wolny czas i jestem bardzo zadowolony :)
To jest najlepsze rozwiązanie: pobiegać, jakiś fitness czy siłownia, siatkówka lub inny sport zespołowy ze znajomymi :)

marysia
10-02-14, 16:40
Uwielbiam wyjazdy :)
Jeśli tylko mam trochę więcej czasu to jadę gdzieś, choćby na jeden dzień.

Blueone
11-02-14, 13:59
Sposobów jest wiele, jednak wiadomo - zimą nasza aktywność odrobinę zanika. Osobiście lubię włączyć sobie jakiś dobry film, albo poczytać ciekawą książkę z lampką wina i popcornem. Miło jest też wyjść na spacer, wybrać się na narty, czy korzystać z basenów, spa itd. Zdecydowanie więcej możliwości mamy latem, wtedy praktycznie wszystkie wieczory staram się spędzać na zewnątrz, paląc grilla, czy jeżdżąc rowerem.

pola
26-02-14, 10:26
To prawda. Latem jest dużo ciekawiej pod tym względem, a i dni są dłuższe, więc dają o wiele więcej możliwości.

tuliusz
29-04-14, 11:16
Zdecydowanie z dala od biura!! Dzisiaj miałem masakryczny dzień bo było szkolenie: ochrono informacji niejawnych, danych osobowych i bóg wie co jeszcze bo w połowie zasnąłem..
Jeszcze mi się ten staż nie zaczął a ja już mam dość po samych szkoleniach.. D:
Majówka! <3

lolek112
29-04-14, 22:41
hehe biuro to nic przyjemnego, zresztą jak każda inna praca ;-)

marysia
05-05-14, 21:16
Pytanie jeszcze, ile tego czasu mam.
W tygodniu zazwyczaj nie mam czasu na spotkania z przyjaciółmi, czy długie wycieczki rowerowe.
WIecozry zazwyczaj spędzam przy kompie. Grzebię na forach, gram w gierki w stylu tej Rising Cities. Fajny sposób na odstresowanie moim zdaniem :)

Wypowiadanka
08-05-14, 11:40
Ja ostatnio korzystam z uroków posiadania dużego podwórka za domem i z piękniej pogody i czytam sobie książkę na słoneczku, popijając koktajl bananowy, albo słucham muzyki i grzeję się na ławeczce :D

trucicielka
10-05-14, 19:27
Brzmi cudownie! U mnie są to przede wszystkim spacery, czasami pikniki czy jednodniowe wycieczki. Lubię też spędzać czas aktywnie: na rowerze albo rolkach i wyciągam mojego lubego kiedy się tylko da.

bluro
11-05-14, 15:39
moim zdaniem to chyba najważniejsze by spędzać razem czas.
w dzisiejszych zabieganych czasach wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste.
umacnia to wieź,które są podstawą każdego zwiazku.

Pavveł
12-05-14, 08:36
Ja lubię sobie pograć w stare gry, szczególnie w rgp, nie ma to jak odciąć się od świata na te 2 godziny dziennie i tylko cieszyć się fabułą dobrej gry

michalowskiadwo
15-05-14, 17:28
Ja lubię sobie pograć w stare gry, szczególnie w rgp, nie ma to jak odciąć się od świata na te 2 godziny dziennie i tylko cieszyć się fabułą dobrej gry

czasami czasu brakuje nawet na to a dobrze jeszcze pamiętam jak za dzieciaka siedziało się do świtu nad jakąś strategią ;)

lolek112
15-05-14, 18:41
hehe dziecka to ja grałem po 10h, a dzisiaj nie ma nawet czasu na 1 godzinę w tygodniu :(

masterchef
16-05-14, 12:55
Miło zawsze spędza się czas podczas wykonywania czynności, które sprawiają nam najwięcej przyjemności. Dla mnie będzie to chodzenie po górach razem z bliskimi mi osobami oraz wspólne wypady do różnych miejsc z rodziną.

mezo
19-05-14, 17:23
Zastanawialiście się nad tym aby na przykład wybrać się na weekend do jakiegoś ładnego miejsca? ;) Bardzo miło jest na przykład w Kielcach. Znajduje się tam dobry hotel. Ibis w centrum miasta. Sama starówka jest ciekawa niemniej najważniejszą atrakcją turystyczną w okolicy jest słynna na cały świat jaskinia Raj - niesamowite krajobrazy, wspaniały klimat.

kuligajakub82
26-05-14, 09:17
Ja to najbardziej lubię spędzać czas na tym co lubię, m.in. czytając czy chodząc po górkach, tych małych i tych większych.

Identradmus
27-05-14, 11:05
Polecam jakiś wspólny wypadzik w góry, ewentualnie w miejsca w których jest przede wszystkim cisza i spokój.

trucicielka
05-06-14, 10:38
Mi by się przydał właśnie taki spokojny wypad w ten weekend, ponieważ obecnie jestem zawalona pracą i innymi obowiązkami. Niestety, żeby to nadgonić będą musiała nad tym wszystkim przysiąść w weekend, więc raczej z takiego weekendu nici będą.

marysia
18-07-14, 08:11
Zgadzam się, wspólny wyjazd zawsze dobrze robi związkowi :)
Nawet jeśli to miałby być tylko weekend.
Jako, że mój luby zaczął dwa miesiące temu nową prace, o dłuższym wyjeździe i tak nie ma mowy.
Teraz siedzę i przeglądam oferty hoteli, żeby chociaż trochę uprzyjemnić ten weekend.
Na razie mam na oku Zakopane. Myślicie, że to dobra opcja? Dojazd zajmie nam tylko dwie godziny, więc przynajmniej na to nie tracilibyśmy czasu.

Faideve
25-08-14, 08:50
Znacznie lepszym wyborem byłby wyjazd na sesję do gorących źródeł, których tak mało w Polsce. Skoro masz tak blisko do Zakopanego to wybierz coś innego niż standardowy pobyt w hotelu. Innym wyjściem jest wyjazd aby coś pozwiedzać, ale do cichego miejsca a nie do Zakopanego..

marinko007
26-08-14, 11:22
Zakopane to świetna opcja. Tam na pewno miło się spędzi czas.

Faideve
26-08-14, 12:01
Specjalnie stojąc na Zakopiance w obie strony, masa ludzi w dzień jak i w nocy na krupówkach.. przereklamowane.

Miro
26-08-14, 12:44
Dla odpoczynku polecam Bieszczady, tak od 1 września.

tuliusz
08-09-14, 14:24
Moim zdaniem najlepiej jest wysłać dzieci na zielone szkoły, wziąć urlop w pracy, rozłożyć leżak i lenić się przez tydzień. Rewelacja - polecam! :D

Lucy00
08-09-14, 16:55
Jest mnóstwo pomysłów na miłe spędzenie czasu.
Zależy co kto lubi :)
Ale ja polecam kilkudniowy rejs statkiem
Na przykład po Morzu Śródziemnym.
Przy okazji zwiedza się kilka pięknych miast w różnych krajach.

Franciszka
08-10-14, 09:46
Wypad w weekend do parku linkowego, aquaparku, na paintball itd

marysia
12-10-14, 09:04
Wszystko zależy co kto lubi :)
Ja np. aktywnie wypoczywam tylko w tygodniu, kiedy i tak żyję na wysokich obrotach. Wtedy mogę sobie pójść na siłownię, czy na spacer.
Natomiast w weekendy wrzucam na luz. Wtedy mam czas, żeby poczytać książkę, pograć w moją ulubioną gierkę: pirate storm albo spotkać się z przyjaciółmi.

ratun
14-11-14, 11:01
Można miło spędzać czas z przyjaciółmi, dziewczyną, a także tak jak koleżanka wyżej - przy dobrej książce.

ratun
24-11-14, 14:20
Biegając lub uprawiając seks. Jedno i drugie jest fajne:)

sebas
24-11-14, 14:50
Fajnie można spędzić czas przy fajnej planszówce albo karciance :) tylko trzeba znaleźć coś co się spodoba obu stronom. A jest w czym wybierać.