PDA

Zobacz pełną wersję : pozew za beger kinga?

Anonymous
17-07-04, 17:09
http://img7.exs.cx/img7/3615/108798929358123404.jpg

Posłankę Samoobrony Renatę Beger w wersji XXL, promującą hamburgery w kurwikowym sosie, można zobaczyć w Internecie" - pisze "Życie Warszawy". Posłanka zapowiada, że autor tego żartu pofatyguje się do prokuratury.

Dziennikarze gazety piszą, że na jednej ze stron internetowych znaleźli reklamę nowego fast foodu o nazwie "Beger King".

"Obok smakowitej kanapki - »hamburgera z sosem kurwikowym« - stoi ubrana w skąpy ciuszek grubaska z twarzą posłanki Renaty Beger. Parlamentarzystce Samoobrony, która zasłynęła już z wielu skandalizujących wypowiedzi (np. powiedziała, że "lubi seks jak koń owies"), ten żart nie przypadł jednak do gustu.

"Strzeż mnie panie Boże, żebym się tak spasła. Jak można było mnie w ten sposób pogrubić" - złości się parlamentarzystka. Zapowiada, że spreparowaną reklamę pokaże prawnikowi. "Mój adwokat zastanowi się, co z tym zrobić, prawdopodobnie złożę w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Ja tak nie wyglądam" - obrusza się Beger.

Parlamentarzystkę irytuje też fakt, że za dostęp do stron internetowych, na których znajduje się poświęcony jej dowcip, trzeba zapłacić. "Nie dość, że mnie pogrubili, to jeszcze na mnie zarabiają. To już naprawdę przesada" - skarży się poszkodowana.

Dziennik pisze, że na stronie internetowej, na której umieszczono reklamę "Beger Kinga", znajdują się także śmieszne zdjęcia innych polityków.

"Gdy analizujemy liczbę odsłon, okazuje się, że posłanka Samoobrony jest jednak rekordzistką, bo najwięcej użytkowników sieci otwiera właśnie jej fotkę.

"Renata Beger cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż sąsiadujący z nią na stronie internetowej Józef Oleksy, Lech Nikolski, Tadeusz Mazowiecki czy Aleksandra Jakubowska, której żarty w sieci tak się spodobały, że zamieściła je na własnej stronie internetowej." - pisze "Życie Warszawy".