PDA

Zobacz pe┼én─ů wersj─Ö : Nadchodzi Duke Nukem Forever!

EmmettBrown
29-01-07, 23:01
Nie wiem jak Wy ale ja w czasach liceum [ kilka lat temu ] by│em wielkim fanem gry Duke Nukem 3D. Gralismy z chlopakami na prawie kazdej dluzszej przerwie po sieci w Duke'a. Ciekawi mnie Duke Nukem Forever, ktˇry ma siŕ niebawem pojawiŠ. 3D Realms ujawni│o jeden screenshot z nadchodz▒cej gry :D (info przeczytalem w Onecie (http://gry.onet.pl/1474820,,Nowa_fotka_z_Duke_Nukem_Forever,wiadomosc .html))

stilgar
30-01-07, 00:21
ta gra ma sie "niebawem pojawic" od chyba juz 10 lat :) mo┼┼║e przesadzi┼éem, ale pewnie niezbyt du┼┼║o :)

chocia┼┼║ ja rozumiem dlaczego DNF nie mo┼┼║e wyj┼Ť─ç :) sam pisz─Ö gr─Ö od 5 lat i zawsze jak dochodz─Ö do po┼éowy, to jest "kurde, to trzeba by┼éo zrobi─ç inaczej" i zaczynam od pocz─ůtku :D

Folken Lacur'de Fanel
30-07-07, 18:05
Dobrze piszesz Stilgar - z tego co wiem to od czasu pierwszej zapowiedzi studio robi─ůce DNF wypu┼Ťci┼éo 2 czy 3 inne gry. A je┼Ťli chodzi o screenshot to widz─Ö coraz to nowsze od kilku dobrych lat a gry nadal nie mo┼╝emy dosta─ç:-|

Mo┼╝e "Forever" w tytule ma uznacza─ç ┼╝e b─Ödzie powstawa─ç wiecznie...:mrgreen:

Cool_Zeo
30-07-07, 20:20
DNF zapowiedziany został po raz pierwszy dokładnie 25 kwietnia 1997 roku.