PDA

Zobacz pełną wersję : Nurkowanie -macie pomysly na nie drogie i ciekawe miejsca???

asia218
06-02-07, 15:18
:na_ucho: ja bym chciala zanurowac w Bajkale ........ mysle ze to ciekawy pomysl i oryginalny......!!!! inni wola cieple kraje jak np Malediwy Egipt .Ja proponuje miejsca ekstremalne ...co myslicie o tym .??????

roosterek
06-02-07, 15:23
Ja proponuje miejsca ekstremalne ...co myslicie o tym?

Jeśli chodzi o miejsca ekstremalne to gorąco polecam naszą polską Odrę. Wspaniała rzeka :lol: i widoczność niewielka. Adrenalina jest ;-)

Asiu, mała prośba. Na końcu zdania wystarczy jedna kropka, jeden znak zapytania czy jakikolwiek znak kończący zdanie. Nie potrzeba ich, aż tylu. Po 2 staraj się chociaż pisać polskie znaki ;-)

Wiem, że jestem okrutny, ale ktoś mi kiedyś za to podziękuje :lol:

Jurgi
06-02-07, 16:07
"rozterek"
Chachacha, ale się uśmiałem. Rozterek rządzi.

Z tego, co słyszałem, najpiękniejsze nurkowanie to na rafie koralowej. Wiesz, ten cudowny, kolorowy ekosystem… Niestety, nie wiem, jak z ceną.

asia218
06-02-07, 20:11
jak bym ci powiedziala ile taki piekny i czysty ekosystem kosztuje to bys z krzesla spadl!;) dzisiaj wlasnie wyszlam z biura podrozy i jeszcze nie moge sie otrzasnac , ale wycieczka do Rosji na tydzien to to jest cos!!! (5000 euro)St Petersburg -Moskwa-Irkuck
spytalam sie bardzo zyczliwej Pani w biurze ze nurkowanie w Bajkale mnie by interesowalo a ona mi na to :"a gdzie to jest?"

DragonFire
31-03-07, 18:31
WC :lol:

P.S.
znalazłem wreszcie przycisk do szybkiej, choć wcale nie szybkiej odpowiedzi - bo tak samo szybkiej co ta normalna...

Black
31-03-07, 20:08
Eee, z tymi 5000 euro przesadzasz. Tzn. oczywiście są takie oferty, ale w takim wypadku mieszkasz w w pięciogwiazdkowych hotelach, latając samolotem z miasta do miasta. :) Przy czymś takim, to tak. Możesz jednak poszukać tańszej alternatywy w słabszych hotelach i za 300-400 euro już coś wynajdziesz.

Saint
31-03-07, 23:47
Rafy koralowe sa piekne :), ale to kosztuje pare zlotych.