PDA

Zobacz pełną wersję : Piątek, Trzynastego

konkordpl
13-08-04, 01:04
Narzekajcie na pecha wlasnie tu i wlasnie dzis ]:->

neja
13-08-04, 01:19
No tak mamy dzis piatek, trzynastego.... Zakaz przechodzenia pod slupami, drabinami, trzeba wystrzegac sie szczegolnie czarnych kotow, uwazac na zakonnice (choc spotkac ksiedza - a fe! - to podobno szczescie), pamietac o guzikach, gdy sie spotka kominiarza, w zadnym wypadku nie wolno stluc lusterka....

Itd itd itd....

Kto w to wierzy? Tym bardziej, ze dzis jest ta ostroznosc potrzebna ze zdwojona sila! :P:P:P

konkordpl
13-08-04, 11:18
To ja sobie pierwsze ponarzekam ; - P

Jak kompa wylaczylem to mi sie machlo i wcislem Uruchom ponownie zamiast Zamknij ; - )

Ale to nie koniec

Dostalem wezwanie do sądu ; - D Stawiennictwo obowiązkowe, hahaha ; - D

Krzysiek
13-08-04, 11:27
moj komp w ciagu godizny zwiesil sie 3 razy... :(
ale to u niego standard zanim sie rozgrzeje biedaczek :evil:

szaman
13-08-04, 12:31
Oho, a ja właśni dziś mam dziesięciolecie ukończenia podstawówki. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy. ;)

szaman
13-08-04, 12:32
No i powyżej był mój trzynasty post. :shock:

Nimitz
13-08-04, 13:38
Nie martw się na zapas - przyślą Ci zawiadomienie, że zgubili Twoje papiery i musisz potwarzać podstawówkę :)

Dybaś
13-08-04, 18:20
A ja w piątek trzynastego to zawsze mam raczej szczęście może małe ale zawsze :D ale za to w pracy mam kolege który w piątek trzynastego nigdy nie pracuje bierze w ten dzień urlop bo nie chce pracować boi się :!:

WebLion
13-08-04, 22:21
A dla mnie trzynasty jest szczęśliwym dniem... np. moja Kasia urodziła się trzynastego :)