PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień Kobiet!

Piotrek
07-03-07, 22:58
Wszystkiego najlepszego wszystkim kobietom :czarownica: , które codziennie zaszczycają na Forum, nas, facetów :krol: swoja obecnością, opinią, zdaniem, dobrą radą i innym punktem widzenia!

A tu prezencik:

:prezent:

ode mnie i DI!

macol
07-03-07, 23:30
Przyłączam się do życzeń :D Wszystkiego naj... :)

Krzysiek
07-03-07, 23:42
najpiękniejszych kwiatów (doniczkowych) i prezentów (niekoniecznie doniczkowych) dla wszystkich, nie tylko tych, które zaszczycają to forum, ale także tych, które zaszczycają inne miejsca w Sieci oraz poza nią, dla tych, które kochają o nas (facetów) i nie kochają, dbają o nas (facetów) i nie dbają, gotują nam (facetom) i nie gotują, piorą nam (facetom) i nie piorą, głaszczą nas (facetów) i nie głaszczą, łechcą nasza próżność (facetów) i nie łechcą, przyprawiają nam rogi (facetom) i nie przyprawiają, krzyczą na nas (facetów) i nie krzyczą, zrzędzą nam (facetom) i nie zrzędzą, przytulają nas (facetów) i nie przytulają, wyciskają nam krostki (facetom) i nie wyciskają, wymagają od nas więcej niż wydolimy (facetów) i nie wymagają, czyszczą nasze konta i portfele (facetów) i nie czyszczą i tak można by w nieskończoność... ;-)

głębokie :poklony: wywrotkę kwiatów, tonę :prezent: i tysiące buziaków :)

selena
08-03-07, 00:15
Dziękuję Panom za życzenia i netowe prezenty :)

Jako pierwsza dorwałam sie do wywrotki kwiatów i wybrałam najpiekniejszy kwiat oczywiście w doniczce, ale drogie panie pozostałe kwiaty też są równie piękne.
Kto pierwszy ten lepszy. :nanana:

To miłe że admin z innego wątku pamietał też o kwiatach doniczkowych.

RRybak
08-03-07, 05:48
Skoro mamy specjalny dział "Dla Kobiet", to chyba to najlepsze miejsce, by złożyć wszystkim naszym Forumowiczkom Serdeczne Życzenia z Okazji Ich Święta :-D

Tym, które mogą sobie na to pozwolić przesyłam Wielkiego Buziaka :smile: :urodzinowa_swieczk:

..i różyczka (http://www.atpm.com/6.08/konstanz/images/red-rose.jpg).. ;)

Kundelek
08-03-07, 06:38
I ja pozwolę sobie dołączyć się sie do życzeń - wszystkiego dobrego Kobitki ;)

@-->-->--

mcstg
07-03-08, 11:55
Panowie prezenty swoim kobietom wybierzcie --- zapraszam

selena
07-03-08, 12:35
Panowie prezenty swoim kobietom wybierzcie --- zapraszam

Za późno na zamówienie prezentu na Dzień Kobiet, ale na inne okazje w przyszłości to dobry pomysł. Jest tylko mały problem, nie wszyscy faceci znają się na damskich kosmetykach.

beatkasz
08-03-08, 15:34
dziekujemy:)

selena
08-03-08, 15:57
beatkasz
to życzenia z ubiegłego roku, w tym roku chyba panowie zapomnieli o naszym święcie. :p

Toto
08-03-08, 18:01
to życzenia z ubiegłego roku, w tym roku chyba panowie zapomnieli o naszym święcie.
Bo swieto kobiet jest (powinno) byc codziennie :]
nie ma to jak dac kobiecie kwiatka, upominek, zabrac do kina lub restauracji bez okazji, a tak to troche oklepane, zero spontanicznosci, zaskoczenia, romantyzmu ehh (zreszta podobne zdanie mam do wszystkich takich roznych dni... dzien gornika, hutnika, sw walnietego, swieto zmarlych [wybaczcie porownanie] itd itp)

a tak przy okazji to Wasze zdrowie drogie Panie ;]

http://vidmo.net/~toto/cheers.jpg

selena
08-03-08, 18:35
Toto ale w necie ani kwiatka, ani upominku prawdziwego nie dasz, nie zabierzesz do kina czy restauracji, nawet wypić kielicha z Toba się nie da przez neta a życzenia pasowały by jak najbardziej. :p

Co za gentelmeni na tym forum, żeby o życzenia się upominać. :p

Toto
08-03-08, 20:25
Toto ale w necie ani kwiatka, ani upominku prawdziwego nie dasz, nie zabierzesz do kina czy restauracji, nawet wypić kielicha z Toba się nie da przez neta a życzenia pasowały by jak najbardziej. :p
Touche :]
Masz racje, ale dalej uwazam ten dzien jak codzien i nie widze powodu by traktowac go inaczej tylko ze wzgledu, ze ktos tak ustalil, lub wiekszosc tak postepuje (i nie dotyczy to tylko dnia dzisiejszego)
Nie zrozumcie mnie zle. Mam duzy szacunek dla kobiet i staram sie go wyrazac raczej swoim codziennym postepowaniem, niz raz do roku kwiatkiem bo wypada. Trudno to wyjasnic komus kto mnie nie zna, w dodatku przez Internet :)

Co za gentelmeni na tym forum, żeby o życzenia się upominać. :p
Coz, kobiety juz chyba maja w naturze upominanie sie o wszystko (bez urazy pls) ;)

A tak na marginesie, to kilka razy dostalem zyczenia lub upominek z okazji dnia chlopaka/mezczyzny, ale do tej pory nie wiem kiedy ten dzien wypada ;P

ps. babcia mnie znow upila i pierdziele juz glupoty :]
w dodatku piaty raz z rzedu wciskam podglad wiadomosci zamiast wyslij

selena
08-03-08, 22:34
Toto
Rozumiem o co Ci chodzi, wiele osób uważa Dzień Kobiet za komunistyczne i komercyjne święto. Po części to się z Tobą zgadzam, bo widzę facetów jak w tym dniu z wiąchą kwiatków paradują i nie zdziwię się, jeśli niektórzy robią to na pokaz.

Super babcię masz :) to za dzisiejsze życzenia soczkiem promilowym Cię poczęstowała?

Tak na marginesie to Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września a Swięto mężczyzn, w dzień imienin Józefa tzn 19 marca, przynajmniej tak jest wśród moich znajomych.

Toto
09-03-08, 10:05
Super babcię masz :) to za dzisiejsze życzenia soczkiem promilowym Cię poczęstowała?
Babcie mam "zajebiaszczą", tylko jej wyroby zabojcze sa ;] a soczek to nieodlaczny element wizyty niezaleznie od pory dnia i roku. A jak pojade do niej autem to jest strasznie niepocieszona :]

Tak na marginesie to Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września a Swięto mężczyzn, w dzień imienin Józefa tzn 19 marca, przynajmniej tak jest wśród moich znajomych.
Moze zapamietam :)

beatkasz
09-03-08, 12:32
ja tak bardzo nie obchodzę dnia kobiet bo w ten dzien mam imieniny :P ale miło dostać kwiatka albo chociazby życzenia :)

Ps. no tak mój błąd spojrzałam selena na Twój post a nie na wcześniejsze daty i tak o wyszło ;)

selena
09-03-08, 13:48
ja tak bardzo nie obchodzę dnia kobiet bo w ten dzien mam imieniny :P ale miło dostać kwiatka albo chociazby życzenia :)

spóźnione, ale serdeczne życzenia imieninowe. :)

Toto
dziewczyny/kobiety Ci przypomną składając życzenia w dzień faceta.

Moja babcia była wrogiem alkoholu, chyba ze względu na dziadka, który pędził najlepszy bimber w okolicy. :p

vouge
27-07-08, 16:03
tak mi się skojarzyło z tym dniem kobiet, że ostatnio na imieniny od swojego lubego dostałam Miłosny Przewodnik. Głupio mi się zrobiło bo nie wiedziałam jak zareagowac, chyba mi tak subtelnie dał do zrozumienia, że mu już nie wystarczam ;/

lis
07-08-08, 19:55
nie ma co tak reagować :) ja bym się ucieszył, gdybym dostał Miłosny Przewodnik na dzień faceta, bo jak na razie to z okazji tego dnia nie spotkała mnie żadna przyjemność. Gdzieś mi się nawet rzuciła w oko ta pozycja - chyba w Empiku gdzieś widziałem. A tak swoją drogą to poprawiło się wam po tym przewodniku? :D

jk40smi
08-08-08, 10:29
84

:smile:

allatte
11-03-10, 21:50
Po krótkim czasie ale również bardzo dziękuję za życzenia... bardzo to miłe.
a panie niech się pochwalą prezentami :D

ja za to składam ciut spóźnione ale szczerze życzenia Mężczyznom z okazji ich święta, które było wczoraj.