PDA

Zobacz pełną wersję : Majowy długi weekend

selena
29-04-07, 14:48
Zbliża się a niektórzy już mają długi majowy weekend. Dla maturzystów nie będzie on taki długi, bo już w piątek zaczynają pisać matury.

Wszystkim maturzystom powodzenia w egzaminie dojrzałości życzę. :)

Uwielbiam rowerowe wycieczki poza miasto, można pooddychać powietrzem bez dymu i spalin. Odwiedzić ciekawe miejsca, odwiedzić znajomych jak blisko mieszkają, niekiedy poznać też interesujących ludzi.
Jazda na rowerze to dobra gimnastyka a sport to zdrowie. Polecam przesiąść się z auta na rower, taki majowy wypad w plener będzie odskocznią od codzienności.

Macie ciekawe pomysły jak tanio i pożytecznie spędzić długi weekend?

macol
29-04-07, 18:52
Macie ciekawe pomysły jak tanio i pożytecznie spędzić długi weekend?Czy taki długi...
Ja miałem w piątek zakończenie roku, teraz zaczynam dochodzić do siebie, jutro z powrotem do szkoły, a potem nauka i ostateczne doszlifowywanie materiałów dodatkowych na piątek ;) o weekendach to ja będę mógł porozmawiać dopiero po 22 maja :(

Wszystkim maturzystom powodzenia w egzaminie dojrzałości życzę. Dziękować nie będę :)

kubakas
29-04-07, 20:29
Jaki tam długi weekend? Poniedziałek - praca, środa - praca, piątek - praca... szczęście, że się chociaż dwa dni wolnego przytrafiły - będzie można odpocząć i spotkać się ze znajomymi z akademika ;)

kiciaszara
30-04-07, 05:34
Wszystkim maturzystom życzę połamania pióra.
Sama pisałam maturę w stanie wojennym i nie miałam nawet studniówki.:cry:
Wiem, że wszyscy bardzo się przejmują swoim egzaminem, na pocieszenie mogę powiedzieć tylko, że wszyscy chcą byście tą maturę zdali, (nauczyciele i egzaminatorzy też) więc jeśli chodzi o życzliwość i wyrozumiałość macie to z góry zapewnione. Szczerze życzę wszystkim, by zdali bez problemów.
Jeśli chodzi o długi weekend to ja osobiście również go nie mam. Byłam tylko w sobotę i niedzielę na działce u znajomych , na tradycyjnym (raptem od kilkunastu lat) grilu i bawiłam się świetnie, czego i innym szczęśliwcom życzę.

selena
01-05-07, 10:23
Mój sąsiad już w ubiegły piątek miał weekend, w pracy mogli sobie odrobić środę i piątek a na poniedziałek wszyscy dostali urlop. Wyjątki, ale szczęśliwcy się zdarzają.

Macol dość długo trwała Twoja radość z zakończenia roku szkolnego, ale neleżało to uczcić. ;)
Trzymam kciuki za maturzystów, na tym Forum głównie za Ciebie. :)

Kiciaszara nie przepadam za potrawami z grilla, ale sama atmosfera takiej "uczty" na świeżym powietrzu ma specyficzny klimat i też chętnie w takich spotkaniach uczestniczę.

RRybak
02-05-07, 08:10
A ja dzisiaj o 3:00 nad ranem w stanie upojenia imprezowego wróciłem do domu z urodzin, po czym z radością od 8:00 spędzam majowy weekend w pracy :P Mówię Wam, ale jazda ;)

Maturzystom standardowo życzę połamania :twisted:

selena
03-05-07, 10:56
RRybak współczuję, ale mam nadzieję że już doszłeś do siebie. ;)

Ja dzisiaj jadę na festyn do swojej rodzinnej miejscowości, jak co roku będą to spotkania z przyjaciółmi ze szkolnych lat a wieczorem majówka pod gołym niebem a w razie niepogody to w remizie strażackiej. Zapowiada się piękna pogoda i to najważniejsze.

Udanych majówek życzę wszystkim, którzy się na takowe wybierają. :)