PDA

Zobacz pełną wersję : prosba o link metodą "na bezczelnego"

Wilk
20-09-04, 21:05
To normalna rzecz, że jak się ma stronę WWW, to czasem ktos przysyła prośbe o umieszczenie linka. Normalne jest również to, że czasem prosi o konkretną jego treść. Ale dziś odbieram pocztę, patrzę, a tam ktoś niby "bardzo prosi" o umieszczenie odnośnika, ale robi to w takiej formie, jak gdyby było oczywistością, że prosba bedzie spelniona. Proponowany opis linka to wlaściwie bardzo krótki komunikat marketingowy. Dodatkowo oczywiscie logo, które "niech będzie linkiem". Żeby nie było wątpliwości plik z logiem podsyłają, co by sobie wlasny transfer zajmowali ;) Strona oczywiscie niepowiązana tematycznie z trescia mojej strony ;)

Hmmmm.... przyznam szczerze,że dech mi zaparło. Ot, dylemat, odpowiedzieć cennikiem wyświetleń, czy też zapytać o to, czy może obok linku nie zamieścić całej ich oferty? ;)

Macie podobne przygody? :D

deep_file
21-09-04, 15:03
Zrob co uwazasz. Szukaja "na chama" naiwnych, ktorzy udostepnia swoje miejsce wypracowane na stronie za free?
Odeslij im cennik.

Pozdr.

szaman
23-09-04, 19:05
A ja bym im odpisał w tym samym tonie podając nr swojego konta i informując, że jak tylko należność wpłynie na konto, to ich odnośnik pojawi się na Twojej stronie. :)

Nimitz
23-09-04, 21:40
Hmmm może akurat to jakiś burak, który po prostu nie wie jak powinien się zachować... Ale i tak wysłałbym mu cennik wyświetleń... Może być nawet zawyżony :twisted:

konkordpl
24-09-04, 14:25
A ja bym umiescil banner (w jakiejs cholernie ciemnej czesci serwisu) po czym spytal sie czy chce fakture czy paragon.

Madziar
02-11-04, 08:23
To normalna rzecz, że jak się ma stronę WWW, to czasem ktos przysyła prośbe o umieszczenie linka. Normalne jest również to, że czasem prosi o konkretną jego treść. Ale dziś odbieram pocztę, patrzę, a tam ktoś niby "bardzo prosi" o umieszczenie odnośnika, ale robi to w takiej formie, jak gdyby było oczywistością, że prosba bedzie spelniona. Proponowany opis linka to wlaściwie bardzo krótki komunikat marketingowy. Dodatkowo oczywiscie logo, które "niech będzie linkiem". Żeby nie było wątpliwości plik z logiem podsyłają, co by sobie wlasny transfer zajmowali ;) Strona oczywiscie niepowiązana tematycznie z trescia mojej strony ;)

Hmmmm.... przyznam szczerze,że dech mi zaparło. Ot, dylemat, odpowiedzieć cennikiem wyświetleń, czy też zapytać o to, czy może obok linku nie zamieścić całej ich oferty? ;)

Macie podobne przygody? :D

Z innej beczki: fajna storna, wiele potrzebnych info - dodaje do ulubinych. Mogę dodać link do swojej strony?? Gdybyś się zgodził byłoby miło ;)