PDA

Zobacz pełną wersję : Brak bramki sms PLAY

spe-luna
04-06-07, 18:25
Moim zdaniem nowy operator sieci jest niepoważny,
że nigdzie nie ma działającej bezpłatnej bramki sms tej sieci.
Powinni o to zadbać. Dostałam od PLAY meila z textem
"Trzymajmy kciuki za naszych informatyków....
Miejmy nadzieję, że zlikwidują niedogodności,
zajmą się realizowaniem pomysłów klientów, bo takie
sugestie na temat bramki SMS już do nich dotarły."
- napisli mi w meilu...
Ile jeszcze to potrawa?
Co to za "informatycy" skoro nie potrafią sobie z tym poradzić...
Albo PLAY po prostu nie chce tego zrobić...
Może myślą, że w ten sposób na tym zyskają...
A jest wręcz przeciwnie...
Kilku moich znajomych, którzy mają tel. w tej sieci
noszą specjalnie drugi telefon konkurencyjnej sieci tylko po to,
aby móc odbierać smsy z netu... I wtedy machinalnie
odpisuja już z telefonu na który ten sms przyszedł
nabijając kabzę konkurencji.
Bez sensu...

Kate
05-06-07, 23:57
http://sms.ikp.pl/? na tej stronie możech chyba wysyłać spokojnie smsy nie tylko do play.

spe-luna
06-06-07, 19:23
Nie da się ! To pierwsza strona z bramkami którą odwiedzilam :-)
Teoretycznie można wysyłać platne smsy ze strony PLAY obciazające konto własciciela telefonu (oczywisie gdy jest zarejestrowany).
Ale tylko teoretycznie, bo ta bramka regularnie przez cały dzien nie działa,
tylko pod wieczór i rano.
W sumie nawet gdyby działała to żadna łaska,
bo płatne mozna wyslac skądkolwiek, ostatnio korzystnie
ze skype i przynajmniej zawsze działa.

aga-r5
07-06-07, 00:00
po prostu proponuje zmienić sieć, skoro prawdopodobnie i tak masz alternatywę, to po co się tym martwić :) respect

spe-luna
07-06-07, 01:13
Ale ja bym w zyciu nie weszła do sieci która ma takie luki, bo mam zwyczaj zastanawiać sie nad tym co robię.....
Ja sie wściekam, ze prawie pogorszył mi sie kontakt ze znajomymi ktorzy zaczeli korzystac z tej sieci. Nie cierpie pisac z komorki skoro przez 24 godz na dobe mam pod ręka komputer i normalna klawiaturę....

marpia12
16-06-07, 16:59
oto strona z ktorej mozna wysylac esmsy do sieci play i te esemy dochodza do odbiorcy.sprawdzone. www.sms.ikp.pl

spe-luna
17-06-07, 11:02
oto strona z ktorej mozna wysylac esmsy do sieci play i te esemy dochodza do odbiorcy.sprawdzone. www.sms.ikp.pl

Taaak??? :-) To spróbuj stamtąd coś wysłac np pod nr zaczynający się
od 791...
Była juz o tym mowa w tym wątku i o tej bramce też....
Play nie daje takich mozliwości...

aniolek1
06-07-07, 09:45
mam pytanie czy to mozliwe ze za puszczanie sygnalow z Anglii do Polski z telefonu w sieci play placi sie cos?? mojemu znajomemu doliczyli 50zl do rachunku i nie wie za co...czy ktos moze wie czemu??

saska
06-07-07, 10:19
wydaje mi się,że to niemozliwe bo samo puszczanie sygnałów to nie jets nawiąanie połączenia...a próbowalas się dowiedzieć tego dokładnie w Play??

aniolek1
06-07-07, 21:04
no własnie jutro jade do punktu playa i sie zapytam. wszystko mozliwe ze u nich tak jest. wogole maja tam jakis balagan. karte pamieci od samsunga trzymali 3 tygodnie a dzis dowiedzialam sie ze serwis juz sie nie zajmuje naprawami. poprostu smiechu warte. dzieki za pomoc

saska
07-07-07, 15:45
jak się czegoś dowiesz na ten temat to koniecznie daj znać...te informacje napewno przydadzą się osobom posiadającym tel w Play:)ale to serwis Play sie nie zjamuje naprawami??

cedryk
12-07-07, 11:09
polecam bramke na stronie smsmax.pl

jobejt
16-07-07, 15:20
Witam.

http://sms.pc.pl - oto działająca bramka na sieć Play. sam testowałem, gdyż mam numer zaczynający się od 791....

Pozdrawiam :)

saska
16-07-07, 17:49
dobrze wiedzieć,że jakas bramka działa...liczba osób z Playowym numerem wśród moich znajomych urosła w ostatnim czasie:]

Adis1984
08-12-07, 20:53
Komunikator AQQ i wysylanie smsow z tego komunikatora przez wapster za kazdy dzien dostajesz wapstery :) lepsze to niz nic :) SPRAWDZONE 100%

spe-luna
09-12-07, 01:41
Pomyslałam sobie, ze w zwiazku z nowa promocja playa, gdzie smsy z komor maja byc za darmo, to moze w koncu zrobia te bramke, bo to juz nie bedzie miało sensu... Generalnie to w ogole od samego poczatku nie ma sensu, bo ludziska trzymaja drugi telefon w innej sieci tylko po to, zeby smsy z netu do nich dochodziły... A najbardziej mnie bawia durne odpowiadzi typu "nasi informatycy nad tym pracują". Taką odpowiadz dostałam kilka razy e-mailem poł roku temu jak pytałam o bramke i taka sama dostał mój chłop nawet dziś podczas rozmowy z konsultantem jak zagadał na ten temat dla jaj :-)
Ci informatycy w playu to chyba ze spoldzielni inwalidow niepełnosprawnych umysłowo skoro tyle czau pracują nad bramką i skonczyć nie mogą :D

Arudil
09-12-07, 12:24
Pracują... dobre... to jest tylko tak na odczepkę. Nikt tam pewnie nie ma zamiaru się tym zająć. Problem był, problem jest, problem będzie. Kuzyn pracuje w playu i wcale mu się ta sieć niepodoba. Szkoda, że oni tak przewalają klientów.

zbych
19-03-08, 10:39
Jest fajna bramka http://www.bramka.votel.pl/ ona jest do wszystkich sieci , darmowa i bez limitów

spe-luna
19-03-08, 17:39
Jest fajna bramka http://www.bramka.votel.pl/ ona jest do wszystkich sieci , darmowa i bez limitów

Dzieki Mistrzu!!!!! "sms został wysłany" poinformowało mnie, pewna bede ze doszło jak otrzymam odpowiedz, ale dzieki!!!

spe-luna
24-03-08, 19:48
Niestety, z bramki http://www.bramka.votel.pl/ nie dochodzą smsy na play ani na erę, jedynie wyświetla się fałszywy komunikat, że został wysłany :-(