PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsza polkska gra Internetowa oparta na WEB2.0!!!

informator1199911
22-06-07, 11:22
:big_smile:
18 czerwca ruszyła fabularna gra internetowa osadzona w quazi polskiej rzeczywistości
Pierwsza interaktywna gra, wykorzystująca najnowsze możliwości Web 2.0, czyli sieci tworzonej przez samych internautów. Filmy, blogi, grupy dyskusyjne, a także radio internetowe oraz komunikator internetowy, za pomocą którego postacie, sterowane przez komputer, komunikują się w czasie rzeczywistym z Internautami. Tego w Polsce jeszcze nie było!!!
http://www.youtube.com/watch?v=y8E1IJafcyg
główną nagrodą za dotarcie do końca gry jest ekskluzywny numer Gadu-Gadu 755

Grę zaczynamy od kontaktu z INFORMATOREM który wprowadza nas w wirtualną rzeczywistość.
http://www.mojageneracja.pl/1199911/
Dalej już trzeba sobie radzić samemu :lol:

Śmierć prezesa Europ-Gas, spółki kontrolującej polski odcinek gazociągu wywołał w rządzie Jarosława Kawyńskiego konsternację. Ciało znaleziono przed willą jednego z oligarchów w Związku Wschodnich Republik. Tamtejsza milicja mówi, że to tragiczny wypadek. Ale Internauci w to nie wierzą. Jeśli w ciągu trzech tygodni Europ-Gas nie wybierze nowego prezesa, kontrolę nad spółką przejmie Związek. To bardzo prawdopodobny scenariusz. Właścicielami spółki są polskie ministerstwo skarbu i prywatna firma Harimpex, której ludzie najpewniej zagłosują za człowiekiem Władimira Kutina, prezydenta Związku – trzeciego udziałowca spółki. Nie mają wyjścia. Ktoś ma na nich haki, a trop krzyżuje się ze sprawą embarga na polską żywność.

Mirthall
22-06-07, 12:50
Filmy, blogi, grupy dyskusyjne, a także radio internetowe oraz komunikator internetowy, za pomocą którego postacie, sterowane przez komputer, komunikują się w czasie rzeczywistym z Internautami.
Przeczytałem zasady i brzmi ciekawie, lecz nie dla mnie to...

Dominik
22-06-07, 13:02
Eeee, fajny filmik. Trza zagrać.
Harimpex to Bartimpex
Europ. Gaz to Europl Gas
Prezydent Zw. Wschodnich Republik Władimir Kutin to rzecz jasna Putin
Jarosław Kawyński to Kaczyński
a Magda Lejnik to monika Olejnik

he he , nieźle . Wchodzę

Alpha
10-07-07, 23:55
no, no, no
świetna koncepcja,
chodziło mi to po głowie kilka lat i w końcu ktoś zrobił :-)
Jakieś dalsze opinie?