PDA

Zobacz pełną wersję : Współczesne małżeństwa - prośba o pomoc

cyranka
31-07-07, 21:26
Dzień dobry,
Chciałam prosić Was o pomoc - piszę właśnie prace magisterska na temat współczesnych polskich małżeństw. Jak wiadomo to temat rzeka i z reguły wiele osób interesuje, jednak wcale nie jest łatwo znaleźć chętnych do wypełnienia ankiety ... a ja potrzebuje do swojego badania 100 par małżeńskich (a mam dopiero 17) :-(

Jeśli jesteś w związku małżeńskim i chciałabyś/chciałbyś
pomóc w badaniach, to namów swojego małżonka/małżonkę do wypełnienia ankiety.
Wypełnienie ankiety zajmuje przeciętnie około 30 minut.
W zamian za pomoc oferuje ogromną wdzięczność oraz zbiorcze wyniki (jak sądzę bardzo ciekawe:-) na przełomie października i listopada.

Poniżej zamieściłam linki do obydwu kwestionariuszy - dla mężczyzn i kobiet

Badanie MA SENS jeśli kwestionariusz wypełnią OBOJE MAŁŻONKOWIE. Rzetelność badań zależy od tego, czy wypełnicie kwestionariusze bez porozumiewania się z partnerem. Zapewniam, iż badanie jest w pełni anonimowe.

Udział w badaniu jest dobrowolny i w każdym momencie można zrezygnować bez żadnych konsekwencji.
Osoby zainteresowane wynikami badań (całej grupy) proszę o pozostawienie adresu e-mailowego. Przewidywane zakończenie badania i podsumowanie wyników nastąpi w okresie październik - listopad br.
Mój e-mail: cyranka@gazeta.pl

Bardzo dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu badania,
Magdalena Cereniewicz-Oktaba

WERSJA DLA KOBIET:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hpo1d57wc0

WERSJA DLA MĘŻCZYZN:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hpo1g2u4jq

cyranka
22-08-07, 14:10
Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc!
Dzięki życzliwości i pomocy Internautów zdobyłam już 50 ankiet małżeńskich!
Brakuje jeszcze tylko 30 :-)
Pozdrawiam,
Magda

misiacz3k
03-10-07, 00:26
No i jak się kształtują wyniki??? A Praca generalnie już obroniona???
Pozdrawiam

cyranka
04-02-08, 11:09
Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za pomoc, dzięki której mogłam zrealizować swoje badanie. Zgodnie z obietnicą , wszystkim osobom, które wypełniły kwestionariusz i pozostawiły adres email wysłałam opis wyników. Jednocześnie bardzo przepraszam za opóźnienie, spowodowane trudnościami, których wcześniej nie przewidziałam.
Mam nadzieję, że zebrane informacje będą dla Państwa interesującą lekturą.

Serdecznie pozdrawiam,
Magda

PS. Obrona w lipcu :-)

agaklex
25-03-08, 11:52
Czy to nadal aktualne???ten test?:hmmm:

selena
25-03-08, 12:20
Czy to nadal aktualne???ten test?:hmmm:

Zerknij na datę wątku, autorka tematu podziękowała już za udział w teście, to widocznie już ma wyniki, możesz wypełnić go dla zabawy.

M461K
25-03-08, 12:42
Ale zabawa !