PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry hosting do 1000 zł

pitbull82
13-08-07, 12:57
Witam

Poszukuję porządnego hostingu do 1000 zł / rok.

Czego oczekuję
- bazy mysql bez limitu zarówno na ilość jak i wielkość (do rozmiaru konta)
- liczba obsługiwanych domen bez limitu (nieważnie gdzie kupione)
- konta pocztowe bez limitu itd.
- transfer minimum 20GB miesięcznie, ale z racji, że nie wiem co będzie przez ten rok, najlepiej około 40GB
- mod rewrite, htaccess
- php5
- mysql hmmm najlepiej też 5, ale jako że pewnie z tym będzie ciężko od 4.1 starczy
- możliwość aktywacji wildcard dla wybranych domen
- najlepiej sensowny rozkład domen na serwerze - czyli w katalogu głównym domeny np. domena1.pl, domena2.com.pl itd. a w nich dopiero konkretne public_html

Warunkiem jest, żeby to przyzwoicie chodziło, bo niestety mój aktualny hostingodawca nie jest w stanie spełnić zwłaszcza niezawodności działania (ciągłe pady poczty, stron itd.)

Przy okazji znalazłem hosting e-vip: http://e-vip.pl/offer,4 - nie widzę na pierwszy rzut oka zbyt wiele opinii o e-vip - czy ktoś się może podzielić opiniami?

Pozdrawiam i czekam na wskazówki

piotrg
13-08-07, 14:30
Ja używam Netartu.... Za 600 zł + vat mam:

- 10 GB miejsca
- Dowolny przydział miejsca na www/pocztę/bazy
- Nielimitowana liczba domen które przypisuje sobie sam do katalogów
- Nielimitowana ilość kont pocztowych
- Nielimitowana ilość baz
- 1200 GB transferu rocznie, co daje 100 GB miesięcznie

PHP5 jest. MySQL 5 - też. Z tego co wiem - nie ma wildcardów... ale nie jestem pewien. Nigdy nie miałem potrzeby używać. Mod_rewrite i htaccess też działa bez problemu.

Awaryjność? Przez dwa lata brak jakichkolwiek awarii.

A oferty firemek typu jakieś e-vip zostaw w spokoju. Bo gwarancji na to, że firma nie zniknie za miesiąć są żadne.

pitbull82
13-08-07, 16:20
Netart niestety odpada. Mój klient miał stronę na ich serwerach i po pół roku działania nagle smarty zaczęło mieć problemy z generowanie tplek. Na wszystkich serwerach oczywiście działało, wcześniej w netarcie przez pół roku też. Admini jak zwykle stwierdzili, że nic nie robili, co by mogło spowodować problemy i klient przeniósł stronę na inny serwer...

piotrg
14-08-07, 07:58
Mnie Smarty działa bez problemu... :/ Ale Twój wybór oczywiście.

pitbull82
14-08-07, 13:28
No mojemu klientowi przez pierwsze pół roku też - nagle przestały jakby mieć uprawnienia do tworzenia plików i pliki się już nie tworzyły...

piotrg
14-08-07, 14:27
No to ogólnie dość dziwna sytuacja... Bo przecież parametry poszczególnych kont u jednego hostingodawcy nie powinny się różnić...

Może ktoś po prostu przypadkiem złe uprawnienia ustawił :P I wystarczyło nadać poprawne ?? :P

BartłomiejJ
20-08-07, 23:27
Cóż, po to też są testy serwerów, by niespodzianek nie było :)

zakopiec
04-02-08, 22:45
Ja posiadam od paru lat konto na vel.pl. Nie miałem narazie żadnych problemów.
Oczywiście serwerów mam wykupionych więcej.
Na iq.pl jest świetny admin szybko reakuje na prośby.

wielkibrat
19-11-09, 11:58
to powinno zaspokoić Twoje potrzeby:
http://www.webserwer.pl/vps.html
i jak? ;-)