PDA

Zobacz pełną wersję : [SE W850i] Jaką kartę pamięci wybrać?

masterson
17-08-07, 15:00
Witam.
Czy mógłby mi ktoś polecić kartę do w850i o pojemności 4GB, najlepiej na allegro lub w sklepie internetowym.

Słyszałem, że na Allegro jest dużo podróbek, dlatego chciałem zasięgnąć porady osób, którym taka karta na 100% działa.

rouge
19-03-08, 21:34
ja osobiscie kupilbym w sklepie komputerowym lub innym markecie - wkoncu dostajesz gwarancje - zaleznie od sklepu na jeden rok lub 5 lat , ew wieczysta, ale zawsze jest ta gwarancja. No i jeszcze wybralbym markowa pamiec - znanego producenta. a na allegro moga byc tansze ale czy bedzie dzialac ?

podek
22-07-08, 23:55
Tańsza nie zawsze znaczy gorsza. Osobiście mam SE k750i. Przetestowałem na nim kilka kart pamięci i muszę przyznać, że żadna z nich mnie nie zawiodła. Przetestowałem także podróbkę i działała nie gorzej niż markowi konkurenci. Jednak jeżeli chcesz kupić porządną kartę i mieć pewność, że się nie zepsuje polecam kartę SanDiska. Mam 4gb karte na swoim k750i i jestem zadowolony. Normalnie pisze że telefon obsługuje tylk 2gb. Ja mam 4gb i telefon, chociaż ścina czasem to wg mnie dobrze radzi sobie z obsługą karty tej marki.

_toni
21-01-09, 10:25
majac gwarancje 5 letnia czy wieczna kto sie przejmuje czy karta jest na pewno orygnalna ???
jezeli bedzie w komorce to trudno bedzie ja uszkodzic mechanicznie :)