PDA

Zobacz pełną wersję : Ah, te moje smsy... Który telefon pomiesci najwięcej?

zielony
27-08-07, 13:28
Witajcie!

Ilu z Was miało problem z zachowywaniem wiadomości sms... Życzenia od kumpla, zwariowana wiadomść od znajomych, czy miłosny sms od diewczyny(że już o erotycznych nie wspominając). A w skrzynce nie ma już miejsca.

Mam problem. Mój telefon już ich nie mieści - postanowiłem kupić nowy.

Potrzebuję telefonu z pojemną skrzynką... Proszę o informacje na tamat pojemności skrzynek poszczególnych modeli, które będę mógł nabyć drogą kupna u dilerów Plusa. Myślę, że taka informacja przyda się nam wszystkim...

P.s. Nie chcę kasować JEJ esów...
POZDRAWIAM

stilgar
27-08-07, 14:23
mam nokie N70 i z tego co sie orientuje, smsów mieści sie tam tyle, ile wlezie do pamieci (a pamieci jest kilkanascie MB, wiec ilosc smsow mozna pewnie liczyc w tysiacach)

w dodatku masz w zestawie kabel usb i odpowiedni soft, wiec mozesz sobie przeniesc stare smsy na komputer

Rev
27-08-07, 14:25
Nokia z symbianem s60, zapisywanie smsów na karcie pamięci - w sumie więc na karcie 2gb, 170znakowych smsów zmieści się około.. 12,5 miliona.

Nokia z symbianem s60 - prawie każda nowsza.

macol
27-08-07, 14:58
Nokia z symbianem s60 - prawie kada nowsza.
Na pewno?
Wg. gsmonline.pl nokia wprowadzia w tym roku(do 17.08.2007, 15:50) na rynek 23 telefony. Naliczyem wrd nich 13 pozbawionych symbiana, a nie sprawdzaem wszystkich...

Nie rozumiem po co komu dostp do "archiwalnych" sms'w...
Polecam k800i(w pamici 1000 sms'w) i MyPhoneExplorer, ktry potrafi zapisa sms'y z telefonu(dowolnego SE) jako html.

Rev
27-08-07, 15:12
Na pewno?
Wg. gsmonline.pl nokia wprowadzia w tym roku(do 17.08.2007, 15:50) na rynek 23 telefony. Naliczyem wrd nich 13 pozbawionych symbiana, a nie sprawdzaem wszystkich...

Nie rozumiem po co komu dostp do "archiwalnych" sms'w...
Polecam k800i(w pamici 1000 sms'w) i MyPhoneExplorer, ktry potrafi zapisa sms'y z telefonu(dowolnego SE) jako html.

Dobrze, tutaj jest pena lista:
http://www.symbianos.pl/S60v1/
http://www.symbianos.pl/S60v2/
http://www.symbianos.pl/S60v3/
Nie wiem jak jest z powok UIQ, ale pewnie rwnie mog zapisywa smsy na karcie pamici, co doda jeszcze kilka telefonw Sony Ericssona.
Mimo wszystko, wydaje mi si, e seria k Sony Ericssona z pamici 1000 smsw wypada raczej sabo przy Symbianie oO (narzdzia do archiwizacji z reszt te, no, ale nie ma co porwnywa tych platform jeli chodzi o ilo aplikacji).

Rennard
27-08-07, 17:22
Hmm..
Osobiście polecam dla SMSowych maniaków Nokię 9500, albo inny komunikator, aczkolwiek Nokia 9500 ma najlepszą moim zdaniem klawiaturę do pisania SMSów.
Proponuję rzucić okiem tutaj :
http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/9500/

zielony
27-08-07, 17:54
Nie rozumiem po co komu dostp do "archiwalnych" sms'w... Czasem, kiedy si jest daleko od kochanych ludzi i nie mona z nimi porozmawia takie esy wywouj umiech. Znajomi potrafi mie najdziwniejsze pomysy - chumor wic te mona sobie poprawi. Pozatym takie ''archiwalne" wiadomoci to poniekd cieka naszego ycia - to zaley, jak kto jest blisko ze swoim telefonem. Pisz cay czas. Spogldajc w komrk widz wszystko co zdarzyo si zeszego roku.

zeton
28-08-07, 16:01
Mam samsunga sgh e250. Według mnie "malinka". 200sms pomieści + karta mikro SD. Wszystko czego potrzebuje(przynajmniej na razie).

pluciorx
05-10-07, 17:49
czasem dostaje telefony d naprawy w ktorych jes po kilkanascie tysiecy sms !! glownie nokia wlasnie z s60 niestety tak duza ilosc sms ( sms zajmuja pamiec telefonu lub karty sim ) zwalnia bardzo telefon na co klijenci narzekaja i z wspolczuciem w oczach musze wszystko w telefonie wyczyscic, wiec polecam bardziej archiwizacje na komputerze niz trzymanie kilku tys smsm w sluchawce

Hannon
06-10-07, 11:10
pluciorx - Zwalnia nawet jeśli są zapisane na karcie, czy tylko jeśli w pamięci wewnętrznej komórki ?

arek76
06-10-07, 19:18
Ja miałem kiedyś zapchaną skrzynkę sms-ami, bo nie miałem czym zrobić kopii, a teraz gdy mam kabelek do Nokii 6030, to się zmieniło...