PDA

Zobacz pełną wersję : [HELP]Dlink DI-524 rozłanczanie podczas grania [!!!]

Janusz666
30-08-07, 18:44
Witam! Mam mały problem z moją siecią WIFI, właściwie cały czas działa jak należy nie rozłancza sie wcale przy używaniu przeglądarki komunikatora bądź programów P2P! Sytuacja zmienia sie przy grze "World of Warcraft", otóż dołączam sie do gry i.... sieć nagle traci połączenie [!!!] Nie wiem czy to występuje w każdej grze online ponieważ nie miałem okazji sprawdzić. Czas grania mozna wydluzyc do kilku minut pobierajac jakis plik bo wtedy sie tak szybko nie rozłącza ale za dużo to nie daje. Byłbym wdzięczny za pomoc!;-)

macol
30-08-07, 18:53
Grasz na serwerze blizzarda?

Janusz666
31-08-07, 11:18
tak! nie wiem czego jest to wina ale na pewno nie servera

macol
31-08-07, 11:27
sieć nagle traci połączenie
tzn.? całkowicie tracisz połączenie z internetem, czy rozłącza się tylko gra? Jaki komunikat się pojawia?

Janusz666
01-09-07, 19:18
Po prostu sieć sie rozłącza! Jak wyjde z gry łączy sie z powrotem.

wificon
09-09-07, 19:41
Proponuje sprawdzic czy rozłącza cię gra czy calkowicie tracisz polaczenie internetowe.

Wstępnie proponuje zapuszczenie pinga naprzyklad do serwera DNS:

ping 194.204.159.1 -t

następnie odpalamy grę i łączymy sie online

po rozłączeniu sprawdzamy czy cały czas byly pingi jezeli tak to rozłącza cie jedynie gra.

PS. Powodem może być także wewnętrzny adres IP.

Janusz666
13-09-07, 21:08
Hehe! Zabawne ale powodem była siła sygnału! Beszt...

wificon
16-09-07, 13:39
Niski sygnal powodule mniej stabilny link. przy większym obciązeniu jak najbardziej moze byc zrywany.

Więc raczej nic w tym dziwnego.
Przewaznie efekt tkiego slabego linku mozna sprawdzic pingiem jezeli niewielkie obciazenie sieci powoduje duze skoki pingów

rabos
03-01-08, 18:51
Witam

Sorki ze odgrzanie tematu ale mam identyczny problem. Tak sie sklada ze nie potrafie zwiekszyc sily sygnalu. Mozecie mi powiedziec jak to zrobic, bo to co widze to sami do tego doszlisicie ale nikt nie wytlumaczyl jak;/ Prosze o odp!:]

Z gory thx. Pozdro! :zz_biwak:

Czekam i czekam a tu nikt nie chce odpowiedziec. Czyżby nikt nie potrafi powiedziec mi jak sie zwieksza sygnalu ;(