PDA

Zobacz pełną wersję : Router Tenda

tadzos
13-09-07, 20:40
Witam.Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Z góry przepraszam gdybym coś zrobił nie tak. Dostałem Router Tenda model TEI 6608S, ale nie ma do niego instrukcji. Mam zamiar kupić przenośny komputer i podłączyć internet na dwa komputery, internet mam z kablówki. Nie wiem jak trzeba skonfigurować Router(gdyby była instrukcja to pewnie i tak bym go nie skonfigurował,bo nie znam angielskiego)Wiem,że do podłączenia modemu do tornera i komputera potrzebne są kable sieciowe proste(czy obecny kabel łaczący modem z kompem to kabel prosty?). Mam drugi kabel prosty i podłączyłem ten Router do modemu i kompa,ale na komputerze nie było internetu. Proszę o jakąś radę, a najlepiej jak go skonfigurować(tylko tak po chłopsku, bo jestem ciemny jak tabaka w rogu)Pozdro.

tadzos
13-09-07, 20:51
Przepraszam,ale dopiero zauważyłem,że popełniłem gafę, bo wpisałem temat nie w tym miejscu, a nie wiem jak go można przenieść. Jeszcze raz przepraszam.

macol
13-09-07, 22:29
Przepraszam,ale dopiero zauważyłem,że popełniłem gafę, bo wpisałem temat nie w tym miejscu, a nie wiem jak go można przenieść.
A jak ten temat miałby brzmieć?

tadzos
14-09-07, 00:10
Ten temat tak ma brzmieć. Rozchodziło mi się o to, że temat ten powinienem napisać w Sieci Lan, Wan, Wi-Fi.

wificon
16-09-07, 13:44
no to powiem ci ze wtopiles z tym routerem.

Nie widze zeby byly jakies instrukcje na necie do tego.

Ogólnie raczej jak ktos inny tego nie konfigurowal i ci nie podpowie to bedziesz mial raczej wiecej zabawy z ta chinszczyzna.

tadzos
16-09-07, 21:40
Właśnie to miałem na myśli,może ktoś ma taki router i konfigurował.Czekam na kogoś kto zna ten model.
Pozdro.