PDA

Zobacz pełną wersję : wejście na internet do rutera

blackvwhite
21-09-07, 14:57
Mam taki problem zakupiłem sobie właśnie ruter firmy Netgear model RP614
bo chciałem rozdzielić sobie neostradę na 2 komputery stacjonarne i wszystko było pięknie i ładnie do momentu kiedy chciałem go podłączyć otóż w moim ruterze wejście na internet jest szerokie tzn. takie same jak na kabel sieciowy a ja mam dostarczany internet kablem telefonicznym z mniejsza wtyczką. I mam takie pytanie czy jeżeli bym zmienił wtyczkę kabla telefonicznego na taką od kabla sieciowego tę będzie działać czy muszę wymienić ruter??

Dźwiedziu
22-09-07, 09:58
http://www.1klik.pl/sklep/Routery_Ethernet_wejscie_Ethernet_LAN_Ethernet/Router_ethernet_NETGEAR_RP614_Platinum_switch_4xRJ 45/c105/p398976/

- Obsługa Neostrady Plus: Tak
- Obsługa DSL Internet: Tak

A potem:

- Dodatkowe informacje: dla usług Neostrady i DSL Internetu ruter wymaga modemu z wyjściem Ethernet RJ45, zewnętrzny zasilacz 7.5 VDC 1A

No to nie obsługuje Neostrady, jak wymaga zewnętrznego modemu i to jeszcze na Rj45! Tak to każdy router z wyjściem na RJ45 będzie "obsługiwał Neostradę".

Jeśli możesz to go zwróć do sklepu i kup coś co obsługuje Neostrady i z wyjściem RJ11.

blackvwhite
22-09-07, 19:05
dzięki za odpowiedzi na szczęście kupiłem go w media i już dzisiaj oddałem a koleś w sklepie wytłumaczył mi wszystko :]
POzdrawiam