PDA

Zobacz pełną wersję : router wifi NETGEAR

lipieck
01-10-07, 22:17
Witam.Używam routera firmy Netgear.Do niego podłączone mam: komp stacjonarny przez kabel sieciowy i laptopa przez sieć bezprzewodową. Mój problem polega na tym, że co jakiś czas zatrzymuje mi się internet na laptopie ( na kompie stacjonarnym dalej działa) i dopiero po jakimś czasie net wraca na laptopie.Czy wie ktoś czego może to być wina- laptopa czy routera? A może problem tkwi gdzie indzie?

ups5
07-02-08, 08:10
a jaki to router (model)? jakie zabezpieczenie sieci stosujesz i jakiego softu do odbioru na lapku używasz?

plus_minus
07-02-08, 18:20
Mam ten sam router, czasem to występuje jak jest dużo sieci. Laptop próbuje połączyć się z inną siecią, która ma mocniejszy sygnał. Tak jest u mnie, mam wokół 7 innych sieci WiFi. Wtedy muszę interweniować i pokazać z czym się chcę połączyć. Takie sytuacje występują u mnie rzadko. Zwykle Netgear działa bardzo dobrze.

japriv
05-06-08, 11:11
witam, mój synek wczoraj postanowił pobawić się naszym netgear dg834g i niestety urwal antenę... internet nie działa - zastanawiam się, czy jest opcja dokupienia samej anteny do takiego sprzętu - słyszeliście może gdzie coś takiego można dostać - z góry dziekuję za podpowiedzi pozdrawiam

Marshall
05-06-08, 13:50
Jezeli antenka jest odkrecalna, to na allegro tego pelno. Jesli na stale, to trzeba lutowac - serwis gsm powinien sobie poradzic.