PDA

Zobacz pełną wersję : Gry ONLINE - multiplayery

mir123bych
23-10-07, 12:26
Nie znalazłem na forum tematu poświęconego grom w necie. Jest ich pełno w necie, lubicie w nie grać, jeśli tak to w jakie? Mi się udaje w Tetrisa czy super blasta zagrać na necie nawet w pracy i uważam to za niezłą frajdę w porównaniu do gier instalowanych na kompach...

Hannon
23-10-07, 14:43
Przez gier online masz na myśli grę sieciową instalowaną czy grę opartą na przeglądarce ? Bo nazwa tematu może być nieco myląca.

mir123bych
23-10-07, 16:06
oczywiście chodzi o te gry w przeglądarce :) grywasz?

lonirex
03-11-07, 21:43
A co powiecie na zabawę w drugie, wirtualne życie Second Life?Kiedyś czytałam o tym, a właśnie teraz jednym okiem zerkam na Planete http://planete.pl/?prog&19238
gdzie mowa o tej grze. Graliście w to? Czy to kolejne simsy?

piotrg
04-11-07, 10:42
Ja probowalem przekonac sie do Second Life. Ale znudzil mi sie po 30 minutach. Dlaczego? Bo ilez mozna spacerowac po Second Krakowie. W tej grze wszystko opiera sie o pieniadze. Prawdziwe pieniadze. Linden Dolary (ktore sa waluta obowiazujaca w grze) najprosciej po prostu kupic placac karta. A bez Lindenow - nic w Second Life'ie nie zrobimy. Ba! Bez konta za ktre musimy paci abonament praktycznie nic nie zrobimy.

mir123bych
05-11-07, 17:35
tak właśnie w Second Life zapłacisz->masz, inaczej nie ma sensu się w to bawić ;( dlatego wolę zwykłe multiplayery, nie nastawione na zysk i pieniądze

lonirex
06-11-07, 19:25
To mnie nie pocieszyliście, słyszałam że niektórzy mieli w ogóle problemy z zarejestrowaniem, ale jak pisałam, oglądałam program na Planete dość pobieżnie, więc nie o wszystkim słyszam, jak widać nie o materialnej stronie tej zabawy...
W takim razie może słyszeliście o jakimś innym udanym symulatorze życia, poza simsami oczywiście?

Rennard
06-11-07, 21:37
The Matrix. ^^

Hannon
06-11-07, 21:39
Renn - to zależy jak interpretujesz słowo udany w tym zdaniu. ^^

rizzon
08-11-07, 15:17
Ja probowalem przekonac sie do Second Life. Ale znudzil mi sie po 30 minutach. Dlaczego? Bo ilez mozna spacerowac po Second Krakowie. W tej grze wszystko opiera sie o pieniadze. Prawdziwe pieniadze. Linden Dolary (ktore sa waluta obowiazujaca w grze) najprosciej po prostu kupic placac karta. A bez Lindenow - nic w Second Life'ie nie zrobimy. Ba! Bez konta za ktre musimy paci abonament praktycznie nic nie zrobimy.

Konta to akurat kosztuj w prawie kadym MMORPG.

Second Life kosztuje, ale trzeba przyzna, e jesli ktos szuka symulacji ycia w wirtualnym wiecie to tylko ten tytu. Jest masa wietnych MMORPG na rynku, ale to tylko sieciowe odpowiedniki zabawy w single-player. Id, zabij/zbierz/uratuj/znajd, wr, sprzedaj/kup, powtrz.

Oczywicie upraszczam, ale trudno znale gry sieciowe, w ktrych nie chodzi tylko o walk.

Tak wic albo walczysz, albo pacisz :)

mir123bych
08-11-07, 17:08
Mi takie symulatory nie są potrzebne… wystarczy mi życie w realu. Gry natomiast pomagają o tym wszystkim zapomnieć i można się odstresować.

Rennard
08-11-07, 23:53
Mi takie symulatory nie są potrzebne… wystarczy mi życie w realu. Gry natomiast pomagają o tym wszystkim zapomnieć i można się odstresować.

Albo twój post przejdzie bez echa, albo rozpętałeś potworną dyskusję offtopową, tylko jeszcze o tym nie wiesz. ^^

panna_migotka
17-07-08, 14:44
hehe, w realu chyba nie odwazylabym sie robic tego
http://www.stonogra.pl/index.php?cat=game&game=38

a tak moge sobie chociaz pomarzyc ze to robie ;D

linuxpro
15-08-08, 12:22
Od kilku lat gram w grę www.ogame.pl

Niezwykle wciągająca i rozbudowana gra strategiczna rozgrywająca się w kosmosie.
Ekonomia, małe, duże i ogromne bitwy.
Tysiące graczy z całego świata. Na polskich serwerach dostepnych kilkadziesiąt uniwersów

drNO
12-10-08, 15:15
A graliscie w taki stary fajny MMORPG - Ultima Online ? - gra niby z lat 90 ale do dzisiaj rozwijania - mozna grac zarowno na platnych jak i darmowych serwerach (np. www.fantasyrealms.eu)

malenkami
16-02-09, 11:10
Ja gry on - line zręcznościowe albo logiczne ;) Strasznie wciągają... :)

brono32
25-03-09, 09:40
ja od dlugiego czasi gram w ogame.pl super gra

Pit3R
08-06-09, 17:35
A ja polecam MyBrute
Mi się bardzo podoba bo prosta i szybka jest ta gierka. W sam raz na raz:]
Założene postaci z mojego linka da mi pewnego bonusa:
http://yoziomx.mybrute.com

alinus
19-06-09, 16:31
No logiczne, strategiczne sa fajne. Teraz czesto gram w taka flaszowa gre IT manager - trzeba zarzadzac mala firma, oczywiscie pojawiaja sie rozne problemy. Jest to cos nietypowego jesli chodzi o gry online (mam tu na mysli takie z kurnika na przyklad;)http://pclab.pl/coreclub/niewidzialnemoce/

jibboom
15-07-09, 17:17
dość często odwiedzam dział gier logiczno-zręcznościowych na pykaj.pl, właściwie ten post podsunął mi ciekawy tytuł na grę czy ktoś słyszał o symulatorze guitarhero podam jak tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=6NRctZ1C19g

z chęcią bym trochę ponaginał :))

polecam wspaniałą grę która jeszcze się rozwija
poxnora.com, jest to strategia turowa z dołączonym menadżerem przeglądarkowym jest płatna wyłącznie dla zaawansowanych graczy :-D

kuropatwa
17-02-14, 10:39
Odbiegacie od tematu niepotrzebnie.
Mój typ gierki internetowej (spam) - ma wszystko czego potrzeba - jest wojenna tematyka, strzelanka, cała masa akcji :)

t3amh4cks
24-11-14, 17:34
dokładnie! polecam gierkę! :)

Nescient
20-12-14, 18:49
Gralem kiedys w tego bfa ale jakos mnie nie porwal... Cos sie zmienilo na przestrzeni czasu i warto znowu sprobowac?

Mile
24-12-14, 09:24
Do łask wraca stary niemal zapomniany przez liczne poprzednie błędy Cabal Online.
Po połączeniu serwerów jest już lepiej i można grać. Błędy oczywiście jeszcze są ale nie już tak drastyczne jak przed przeniesieniem. Boty i oszustwa są marginalne a w razie problemów można liczyć na nieoficjalną pomoc techniczną
Gra jest nadal za darmo, wprowadzono nową postać Gladiatora, świąteczny event w miarę a co najważniejsze, Ci co czekają na premierę Cabal 2 mogą długo jeszcze poczekać.

valerie89
09-04-15, 10:43
z gier mmo na PC polecam szczególnie Aion, Shards of War i War Thunder, a z gier na przeglądarkę: Plemiona 2, The Settlers Online i Wargame 1942.

nalianna
15-04-15, 15:02
na przeglądarkę to Tower Defence, ale nocka będzie stracona, gwarantuję

Diagoras
20-09-16, 08:25
Przeglądarkowe klasyki - OGame, Plemiona
MMO - Tera, MuOnline, Ultima, oczywiście WoW, może LoL
Fajnie bawiłem się w DayZ, w czasach kiedy było modne. :P

Frankowski
24-01-17, 06:12
Online dla mnie znaczy mieć możliwość podłączenie się do rozgrywki natychmiast i szybkie z niej wyjście. Podziałać chwilę i potem zająć się dalej swoją pracą. Polecam "Quake Live".

Maik543
04-02-17, 07:36
ja w takie gry nie gram

Magazyn Tenisa
09-02-17, 13:39
OGame i Plemiona to świetne klasyki, do tej pory zdarza mi się jeszcze założyć konto, ale na ogół to odechciewa mi się po tygodniu :p