PDA

Zobacz pełną wersję : Gry ONLINE - multiplayery

mir123bych
23-10-07, 12:26
Nie znalazłem na forum tematu poświęconego grom w necie. Jest ich pełno w necie, lubicie w nie grać, jeśli tak to w jakie? Mi się udaje w Tetrisa czy super blasta zagrać na necie nawet w pracy i uważam to za niezłą frajdę w porównaniu do gier instalowanych na kompach...

Hannon
23-10-07, 14:43
Przez gier online masz na myśli grę sieciową instalowaną czy grę opartą na przeglądarce ? Bo nazwa tematu może być nieco myląca.

mir123bych
23-10-07, 16:06
oczywiście chodzi o te gry w przeglądarce :) grywasz?

lonirex
03-11-07, 21:43
A co powiecie na zabawę w drugie, wirtualne życie Second Life?Kiedyś czytałam o tym, a właśnie teraz jednym okiem zerkam na Planete http://planete.pl/?prog&19238
gdzie mowa o tej grze. Graliście w to? Czy to kolejne simsy?

piotrg
04-11-07, 10:42
Ja probowalem przekonac sie do Second Life. Ale znudzil mi sie po 30 minutach. Dlaczego? Bo ilez mozna spacerowac po Second Krakowie. W tej grze wszystko opiera sie o pieniadze. Prawdziwe pieniadze. Linden Dolary (ktore sa waluta obowiazujaca w grze) najprosciej po prostu kupic placac karta. A bez Lindenow - nic w Second Life'ie nie zrobimy. Ba! Bez konta za ktre musimy paci abonament praktycznie nic nie zrobimy.

mir123bych
05-11-07, 17:35
tak właśnie w Second Life zapłacisz->masz, inaczej nie ma sensu się w to bawić ;( dlatego wolę zwykłe multiplayery, nie nastawione na zysk i pieniądze

lonirex
06-11-07, 19:25
To mnie nie pocieszyliście, słyszałam że niektórzy mieli w ogóle problemy z zarejestrowaniem, ale jak pisałam, oglądałam program na Planete dość pobieżnie, więc nie o wszystkim słyszam, jak widać nie o materialnej stronie tej zabawy...
W takim razie może słyszeliście o jakimś innym udanym symulatorze życia, poza simsami oczywiście?

Rennard
06-11-07, 21:37
The Matrix. ^^

Hannon
06-11-07, 21:39
Renn - to zależy jak interpretujesz słowo udany w tym zdaniu. ^^

rizzon
08-11-07, 15:17
Ja probowalem przekonac sie do Second Life. Ale znudzil mi sie po 30 minutach. Dlaczego? Bo ilez mozna spacerowac po Second Krakowie. W tej grze wszystko opiera sie o pieniadze. Prawdziwe pieniadze. Linden Dolary (ktore sa waluta obowiazujaca w grze) najprosciej po prostu kupic placac karta. A bez Lindenow - nic w Second Life'ie nie zrobimy. Ba! Bez konta za ktre musimy paci abonament praktycznie nic nie zrobimy.

Konta to akurat kosztuj w prawie kadym MMORPG.

Second Life kosztuje, ale trzeba przyzna, e jesli ktos szuka symulacji ycia w wirtualnym wiecie to tylko ten tytu. Jest masa wietnych MMORPG na rynku, ale to tylko sieciowe odpowiedniki zabawy w single-player. Id, zabij/zbierz/uratuj/znajd, wr, sprzedaj/kup, powtrz.

Oczywicie upraszczam, ale trudno znale gry sieciowe, w ktrych nie chodzi tylko o walk.

Tak wic albo walczysz, albo pacisz :)

mir123bych
08-11-07, 17:08
Mi takie symulatory nie są potrzebne… wystarczy mi życie w realu. Gry natomiast pomagają o tym wszystkim zapomnieć i można się odstresować.

Rennard
08-11-07, 23:53
Mi takie symulatory nie są potrzebne… wystarczy mi życie w realu. Gry natomiast pomagają o tym wszystkim zapomnieć i można się odstresować.

Albo twój post przejdzie bez echa, albo rozpętałeś potworną dyskusję offtopową, tylko jeszcze o tym nie wiesz. ^^

panna_migotka
17-07-08, 14:44
hehe, w realu chyba nie odwazylabym sie robic tego
http://www.stonogra.pl/index.php?cat=game&game=38

a tak moge sobie chociaz pomarzyc ze to robie ;D

linuxpro
15-08-08, 12:22
Od kilku lat gram w grę www.ogame.pl

Niezwykle wciągająca i rozbudowana gra strategiczna rozgrywająca się w kosmosie.
Ekonomia, małe, duże i ogromne bitwy.
Tysiące graczy z całego świata. Na polskich serwerach dostepnych kilkadziesiąt uniwersów

drNO
12-10-08, 15:15
A graliscie w taki stary fajny MMORPG - Ultima Online ? - gra niby z lat 90 ale do dzisiaj rozwijania - mozna grac zarowno na platnych jak i darmowych serwerach (np. www.fantasyrealms.eu)

malenkami
16-02-09, 11:10
Ja gry on - line zręcznościowe albo logiczne ;) Strasznie wciągają... :)

brono32
25-03-09, 09:40
ja od dlugiego czasi gram w ogame.pl super gra

Pit3R
08-06-09, 17:35
A ja polecam MyBrute
Mi się bardzo podoba bo prosta i szybka jest ta gierka. W sam raz na raz:]
Założene postaci z mojego linka da mi pewnego bonusa:
http://yoziomx.mybrute.com

alinus
19-06-09, 16:31
No logiczne, strategiczne sa fajne. Teraz czesto gram w taka flaszowa gre IT manager - trzeba zarzadzac mala firma, oczywiscie pojawiaja sie rozne problemy. Jest to cos nietypowego jesli chodzi o gry online (mam tu na mysli takie z kurnika na przyklad;)http://pclab.pl/coreclub/niewidzialnemoce/

jibboom
15-07-09, 17:17
dość często odwiedzam dział gier logiczno-zręcznościowych na pykaj.pl, właściwie ten post podsunął mi ciekawy tytuł na grę czy ktoś słyszał o symulatorze guitarhero podam jak tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=6NRctZ1C19g

z chęcią bym trochę ponaginał :))

polecam wspaniałą grę która jeszcze się rozwija
poxnora.com, jest to strategia turowa z dołączonym menadżerem przeglądarkowym jest płatna wyłącznie dla zaawansowanych graczy :-D

kuropatwa
17-02-14, 10:39
Odbiegacie od tematu niepotrzebnie.
Mój typ gierki internetowej (spam) - ma wszystko czego potrzeba - jest wojenna tematyka, strzelanka, cała masa akcji :)

t3amh4cks
24-11-14, 17:34
dokładnie! polecam gierkę! :)

Nescient
20-12-14, 18:49
Gralem kiedys w tego bfa ale jakos mnie nie porwal... Cos sie zmienilo na przestrzeni czasu i warto znowu sprobowac?

Mile
24-12-14, 09:24
Do łask wraca stary niemal zapomniany przez liczne poprzednie błędy Cabal Online.
Po połączeniu serwerów jest już lepiej i można grać. Błędy oczywiście jeszcze są ale nie już tak drastyczne jak przed przeniesieniem. Boty i oszustwa są marginalne a w razie problemów można liczyć na nieoficjalną pomoc techniczną
Gra jest nadal za darmo, wprowadzono nową postać Gladiatora, świąteczny event w miarę a co najważniejsze, Ci co czekają na premierę Cabal 2 mogą długo jeszcze poczekać.

valerie89
09-04-15, 10:43
z gier mmo na PC polecam szczególnie Aion, Shards of War i War Thunder, a z gier na przeglądarkę: Plemiona 2, The Settlers Online i Wargame 1942.

nalianna
15-04-15, 15:02
na przeglądarkę to Tower Defence, ale nocka będzie stracona, gwarantuję

Diagoras
20-09-16, 08:25
Przeglądarkowe klasyki - OGame, Plemiona
MMO - Tera, MuOnline, Ultima, oczywiście WoW, może LoL
Fajnie bawiłem się w DayZ, w czasach kiedy było modne. :P

Frankowski
24-01-17, 06:12
Online dla mnie znaczy mieć możliwość podłączenie się do rozgrywki natychmiast i szybkie z niej wyjście. Podziałać chwilę i potem zająć się dalej swoją pracą. Polecam "Quake Live".

Maik543
04-02-17, 07:36
ja w takie gry nie gram

Magazyn Tenisa
09-02-17, 13:39
OGame i Plemiona to świetne klasyki, do tej pory zdarza mi się jeszcze założyć konto, ale na ogół to odechciewa mi się po tygodniu :p

pikos
30-07-21, 09:47
W gierki online teraz jakoś zbytnio nie gram. Wolę oglądać filmy i seriale za darmo na stronie vod https://ogladaj.to/

ralme
09-09-21, 11:35
Od siebie polecam World of Warcraft. Grałam kiedyś na globalu, obecnie wolę grac na prywatnym serwerze bo jestem wielką fanką dodatku Wrath of the Lich King. Moim zdaniem ma najlepszy klimat ze wszytkich dodatków dostepnych w grze ;)

Dobrze jest również czasami odpocząć od komputera i przekonac się do tradycyjnych gierek:
https://www.kostkirubika.pl/

Polecam szczególnie układanie kostki rubika.