PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Fifą 07

Erero
26-12-07, 09:32
Witam! Mam pewien problem. Otóż Fifa 07...nie chodzi mi tak jak bym chciał.
Gra się tnie i w ogóle chodzi bardzo niepłynnie. Wymagania spełniam z nawiązką.
Windows XP Proffesional
Intel Celeron 2500+Mhz
1024mb RAM DDR
GeForce 7600 GS (DirectX 9.0c)

Nie wiecie w czym może leżeć problem? Raczej wątpie, żeby to były wymagania. Moim kolegom na gorszych PC-tach ta gra chodzi bez żadnych zarzutów.

rafal
26-12-07, 10:40
Zobacz ustawienia w grze (skreć poziom detali , rozdzielczość). Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graf. :P

Erero
26-12-07, 14:33
Rozdzielczość dałem zwyczajną, detale na low.
Kartę mam od wczoraj, więc sterowniki z płyty powinne być w miarę aktualne

macol
26-12-07, 14:42
Kartę mam od wczoraj, więc sterowniki z płyty powinne być w miarę aktualne
A skąd wiesz jak karta długo leżała w magazynie? Zobacz jakie drivery masz na cd, a jakie są dostępne na stronie producenta, a potem zainstaluj te z sieci.

Potem antywirus i spy-bot.

Erero
26-12-07, 23:12
Pobrałem najnowsze sterowniki.
Gra wcale nie działa dużo lepiej. Może troche, ale to wciąż nie działa tak, jak powinno na moim sprzęcie.

Nie wiecie gdzie jeszcze może leżeć przyczyna?

Siriah
27-12-07, 23:37
A czytać się umie, czy się nie umie?
Macol napisał Ci co jeszcze powinieneś zrobić... Zrobiłeś? NIE!.. ale od razu halo do reszty świata: MI NIE DZIAŁA!!!

Erero
28-12-07, 20:55
Jeżeli napisałem, że pobrałem nowe sterowniki, to znaczy, że moje były gorsze.
Hamuj się troche, w Twoim wieku już powinieneś umieć. I wolałbym, żebyś pisał posty wnoszące coś do tematu. Po pobraniu najnowszych dostępnych sterów do mojej karty grafiki wciąż niewiele się zmieniło, więc ponawiam pytanie.
Gdzie jeszcze może leżeć przyczyna?

Siriah
28-12-07, 21:07
Swojego wieku nie podałeś, ale z umiejętności czytania ze zrozumieniem wnoszę, że gdzieś tak koło gimnazjum... Hmm... Początku gimnazjum...

Widzę, że powracanie do poprzednich postów również stanowi problem, więc przytoczę z podkreśleniem i pogrubieniem.

A skąd wiesz jak karta długo leżała w magazynie? Zobacz jakie drivery masz na cd, a jakie są dostępne na stronie producenta, a potem zainstaluj te z sieci.

ponawiam więc swój apel - moim zdaniem - wiele wnoszący do tematu:

A czytać się umie, czy się nie umie?
Macol napisał Ci co jeszcze powinieneś zrobić... Zrobiłeś? NIE!.. ale od razu halo do reszty świata: MI NIE DZIAŁA!!!

macol
28-12-07, 21:17
Buehehehehehhehehhe.....

Mi się wydaje ze to jest po Polsku...

Erero
28-12-07, 22:21
Ludzie...mi od początku chodzi o wydajność sprzętu.

Sprawdzałem Fifę (i jeszcze kilka innych gier) na świeżo sformatowanym komputerze, więc mowy o zawirusowaniu raczej nie może być.
W związku z powyższym zignorowałem zdanie o Spy-bocie i antywirze.
Pytam o sprzęt
Jakaś możliwość złej konfiguracji?
Martwi mnie niska wydajnośc sprzętu, a nie stan mojego dysku.
Więc prosze Siriah, odczep się.

A żeby być uczciwym, lat mam 17.

Przy okazji - Twój "apel", nie był raczej na poziomie osoby 33 letniej....

Siriah
28-12-07, 23:23
Przy okazji - Twój "apel", nie był raczej na poziomie osoby 33 letniej...
:shock:
A jak wygląda apel 30latka? Eeee... Może o czymś nie wiem... Może mnie mama nakłamała i mam z 20 lat? Hmm.. Muszę pogadać z mamą...

Ludzie...mi od początku chodzi o wydajność sprzętu.
A czy my rozmawiamy o czymś innym?

Sprawdzałem Fifę (i jeszcze kilka innych gier) na świeżo sformatowanym komputerze, więc mowy o zawirusowaniu raczej nie może być.
Świetnie, że mówisz o tym teraz, a nie za 4 strony postów dalej.

W związku z powyższym zignorowałem zdanie o Spy-bocie i antywirze.
Też super, że raczyłeś o tym kogoś poinformować.

W 80% przypadków spowolnione działanie kompa, systemu i aplikacji to wina wirusów i innego badziewia zaciągniętego z netu. To co się dziwisz, że w tą stronę poszły posty do Ciebie. A Tobie się nawet nie chciało napisać, że nie o to chodzi - tylko wyskakujesz z gębą!

Siriah, odczep się.

To ja mówię:

chłopacy! spadamy z tego wątku!

Chociaż...

My tu jeszcze, ku...a, wrócimy! :demon09:

PS. Tato! Zrozum! Nikt tu Ci pod górę robić nie chce, ale jesteś nieprecyzyjny. Doprecyzowuj - unikniemy nieporozumień.

Erero
29-12-07, 08:50
Widze, że wyjaśniasz "nieporozumienia" w ciekawy sposób"

Mniejsza o to, jakiś admin mógłby skasować ten post?

macol
29-12-07, 12:12
Miaem tu ju nic nie pisa... do ciebie nadal nie dociera...

W zwizku z powyszym zignorowaem zdanie o Spy-bocie i antywirze.
A skd mielimy to wiedzie? Skd mielimy wiedzie ze dzieje si to na czystym systemie? Napisae gdzie? NIE! Wrek tu nie mamy. Jak ju zostao napisane, w wikszoci wypadkw spowolnienie PC == wirus/malware. Jeszcze raz. Wrek brak. Nikt nie wiedzia e to czysty system, wic pady sowa o antywirusie. Nikt nie wiedzia e olae je, wic ci o nich przypomniano.

IMO sowa o antywirusie nadal aktualne. 'Czysty' system, zapewne nieznanego pochodzenia, podczony bezporednio do sieci, to niekoniecznie naprawd czysty system.