PDA

Zobacz pełną wersję : Fajne życzenia

Krzysiek
04-01-05, 00:47
Dostaliście jakieś interesujące, zabawne lub beznadziejne życzenia?
Ja tak - te z drugiej grupy :-) - SMSem, treść poniżej:

Ile razy Miller sklamal,
ile Kwach obietnic zlamal,
ile Beger owsa zjadla,
ile Kalisz nosi sadla,
ile Peczak wzial na boku,
tyle szczescia w Nowym Roku.

Co ciekawe, zupelnie nie mam pojecia od kogo dostalem te zyczonka w Sylwka :-)

WebLion
04-01-05, 01:47
Ja tylko napiszę, że to były chyba najczęściej pisane życzenia. Dostałem kilka sesemesów tej treści.

Dostałem również sesemesa (sztuk raz) takiej treści (i nie będę mówił głośno od kogo):

W 2005 Roku zycze Tobie ognia w kroku.
Rwania dupek gdzies na boku
Bys w sobote i niedziele
Topil ptaszka w innym ciele.
;)

Dybaś
04-01-05, 10:10
Dostaliście jakieś interesujące, zabawne lub beznadziejne życzenia?
Ja tak - te z drugiej grupy :-) - SMSem, treść poniżej:

Ile razy Miller sklamal,
ile Kwach obietnic zlamal,
ile Beger owsa zjadla,
ile Kalisz nosi sadla,
ile Peczak wzial na boku,
tyle szczescia w Nowym Roku.

Co ciekawe, zupelnie nie mam pojecia od kogo dostalem te zyczonka w Sylwka :-)
Terż dostałem takie życzenia tylko moje były dłuższe bo zawierały po słowach (...)tyle szczęscia w Nowym Roku:

oraz mocy Pudziana, chaty Bechama, kasy Kulczyka i fury Rydzyka
:wink: :idea:

Nimitz
04-01-05, 10:28
Krzysiek ja wysyłałem do Ciebie życzenia jeśli masz dalej ten numer komórki który mi kiedyś podawałeś. Ale nie wiem czy to doszło, bo wydawało mi się, że się podpisałem. No, ale życzenia tej treści wysyłałem, więc może to ja. :-)

konkordpl
04-01-05, 14:51
Nie lubie wysylac nie swoich zyczen, dlatego co roku ukladam swoje wlasne :P

Podejrzewam jednak, ze nie spodobalyby sie one czesci forumowiczow, wiec nie publikuje ;-)

kaszanka
31-10-12, 13:02
fajne życzenia na urodziny dostałam kiedyś w gazecie na pierwszej stronie:D było tez moje zdjęcie:D

simian raticus
02-11-12, 11:23
Życzę Wam wszystkich kurczaczków żółtych und króliczków w koszyczkach and smcznego jajka i mokrego śmingusa dyngusa oraz opłatka darmowego od kleru! 2 listopada jest święto naradzonych, a 3 listopada święto żywych!

Wypowiadanka
23-11-12, 10:13
Bez sensu są głupie wierszyki, wysyłane masowo do wszystkich znajomych. Nigdy nie odpisuję na sms-y z takimi życzeniami, jeśli ktoś nie jest w stanie się trochę wysilić i czegoś mi życzyć prosto z serca, to po co w ogóle wysyła? :P

Raquel
26-11-12, 09:01
Ja też nie znoszę takich zyczeń, całą wigilię mi potem telefon brzęczy, a co życzenia to głupsze. Czy juz nikt nie potrafi sklepić kliku słów skierowanych do konkretnej osoby?

Wypowiadanka
26-11-12, 10:27
Jak miło, że nie jestem odosobniona w tej opinii :) Masz rację, to niezwykle irytujące, ja w święta już nawet nie sięgam po ten telefon, bo takie spamerskie życzenia psują całą atmosferę ;)

Raquel
28-11-12, 11:24
O, dzięki, a ja mam w każde święta wyrzuty sumienia, ze nie odpisuję na życzenia.

Budomax Parkiety
14-02-14, 17:32
Te życzenia są naprawdę piękne: Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejszą nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi. Wesołych Swiąt.