PDA

Zobacz pełną wersję : poronienie!!!

asia1561
01-02-08, 08:52
Od chyba 3 miesiecy jestem w ciąży. Nie byłam u lekarza bo nie mam na to czasu. Praca, studia. Mam narzyczonego, ktory chce tego dziecka, naciska brutalnie abym poszla do lekarza, pogadała z rodzicami o tym. Odgraża mi sie. I nic tymm nie zyskuje.
Codziennie sie sprzeczamy. Już tego nie wytrzymuje. Teraz mam sesje, nie mam czasu na wypady do lekarza. Zresztą nie chce tam iść. Boje sie bo nigdy tam nie byłam. Przeraza mnie grzebanie w moim ciele i jakieś pobierana krwi. Nie chce cierpieć. nie chce z niczego rezygnować. Nie chce aby cokolwiek zniszczyło mi moje życie. A wiem że dziecko do tego doprowadzi. Nie chce jego urodzić. Chce poronić, cokolwiek, byle nie mieć już tego "problemu"
CO ZROBIĆ ABY PORONIĆ?
Prosze o poważne informacje. Nie interesują mnie czyjeś opinie.

selena
01-02-08, 10:02
Nie chce jego urodzić. Chce poronić, cokolwiek, byle nie mieć już tego "problemu"
CO ZROBIĆ ABY PORONIĆ?

Nie mnie osądzać co zrobisz ze swoim życiem i ciążą, dlatego żadnych wykładów robiła Ci nie będę, Twoje życie, Twoje decyzje i ewentualne konsekwensje też poniesiesz.
Znam kilka babcinych metod przerywania ciąży, ale nie podam ich, bo zrobię Ci wielką krzywdę. Babcine sposoby na poronienie konczą się przeważnie śmiercią a w najlepszym wypadku bezpłodnością. Bez profesjonalnej pomocy lekarza nie wywołuj poronienia, bo jeśli zrobisz coś na własną rękę to i tak znajdziesz się w szpitalu by usunąć pozostałości po ciąży.
Rozumiem Twoja sytuację, współczuję Ci, ale moja rada to jak najszybsza wizyta u lekarza i szczere wyznanie o co Ci chodzi, tylko lekarz ginekolog jest w stanie Ci pomóc.
Odwlekanie w czasie tylko pogarsza Twoja sytuacje.