PDA

Zobacz pełną wersję : Moje jęki.

Agusia
01-02-08, 14:08
Dzień Dobry.
Moja twórczość. Tzn. nie do końca moja . Mój jest tylko głos, muzyka niestety nie jest własna.

w sumie zależy mi na opinii, chyba najbardziej na temat mojego vibrato, bo tu są zdania podzielone. Mnie sama ono denerwuje, ale jakoś ciężko mi zapanować.
nagrywane w domu, a w domu, jak to w domu "nie jęcz już ":D

http://www.wrzuta.pl/userfiles.php?login=paniagata&type=a#user_audio

szary_user
01-02-08, 22:01
Przyjemne :) Słodziutki masz głosik i ciekawy repertuar.

blues
08-02-08, 12:28
Nie jest źle ;)
Jedna sprawa (jako fiksatki Pani Groniec) przy Małych tęsknotach masz taka z Jej nazwiskiem - Ona nigdy nie wykonywała tej piosenki. W Grosiku 2 bodajże wykonywała ja Anna Frankowska - po necie co prawda to wykonanie chodzi podpisane Katarzyna Groniec ale to nie jest jej głos :)

pejka46
17-05-08, 20:22
Jest całkiem wporządku. Są niedociągnięcia i błedy techniczne.
Po 1 emisja głosu: spróbuj czasem śpiewać jeszcze bardziej piano, wtedy subtelność Twojego głosu będzie jeszcze bardziej uwydatniona.
po 2 dykcja: "małe tesknoty" wiem że "ę" się nie powinno wyśpiewawywać, ale t8 trzeba zaśpiewać coś pomiędzy "ę" a "e"m bo inaczej wychodzi strasznie prostacko
po 3 znów emisja: niektóre zestawienia głosek idą Ci przez nos.
po 4 końcówki: niektóre ucinałaś. spróbuj stopniowo je wygaszać, a śpiew robi się ciekawszy. To jest bardzo ważne.
po 5 samogłoski: spróbuj je czasem przymknąć, żeby nie wychodziła tzw. ziabia (mój nauczyciel tak mawia:)

Ogólnie to masz talent i słychać że pracowałaś lub pracujesz nad swoim głosem. Super tak trzymać! Te uwagi to takie drobnostki, z wyjątkiem tych końcówek, ale jestem zdania że krytyka potrzebna. Wiem to po sobie:)