PDA

Zobacz pełną wersję : WAMP / Neostrada / Router

piecho
02-03-08, 14:53
Witam!

Mam następujący problem - zainstalowałem serwer WAMP (apache, mysql...) i chciałbym zrobić się online. Przekierowałem w konfiguracji routera port 80 (chyba - link do prntscr z konfiguracji routera tutaj: http://img142.imageshack.us/my.php?image=beztytuupb7.jpg)

I co teraz? Wpisuję moje IP - wyskakuje logowanie do panelu routera. Wpisuję moje.ip/joomla1013 (katalog w którym trzymam joomlę) - wyskakuje błąd

Web Server Error Report:
Server Error: 501 Not Implemented
Operating System Error Nr:6: errno = 0x6

No RPM for this combination of URL and method

/joomla1013

Co jest nie tak? Jestem zielony w temacie, pierwszy raz bawię się w to (chociaż dawniej korzystałem z krasnala ale tylko offline), nie mogę znaleźć poradnika step-by-step. Nie wiem co robię źle, nie wiem co powinienem zrobić, nie wiem czy dobrze przekierowałem port (czy to jest przekierowanie, dlatego zamieszczam link do prntscr) itd.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :) :poddaje_sie:

pozdrawiam!

macol
02-03-08, 15:10
Gdy wklepuje twój ip to widzę panel sterowania WAMP, gdzie widzę kopie 10 projektów z joomala...

Jak z wewnątrz sieci wklepujesz swój IP, to ruter przekierowuje cię do swojego panelu sterowania.

piecho
02-03-08, 15:15
yyyyy...............

o to super. czyli działa. to jeszcze 2 pytania

- jak zrobić żeby nie było możliwości wejścia na panel wamp-a? (na projekty ale tylko po wpisaniu dokładnego adresu?)
- do pełnie szczęścia chciałbym mieć samemu możliwość wejścia na to a nie na router - da radę? :)

dzięki za szybką odpowiedź!!