PDA

Zobacz pełną wersję : Uroda

mcstg
05-03-08, 13:09
Drogie panie! Która z was zastanawiała się kiedyś kiedy dany produkt w końcu zadziała tak jak o tym była mowa w reklamie? Założe sie że tak ale skutku nie było. Sama wiem że zwykłe kosmetyki nie działają tak jak powinny

selena
05-03-08, 14:40
Nie wierzę reklamom, najbardziej sugeruję się opiniami znajomych.

Aniołeczek
05-03-08, 16:15
Nie wierzę reklamom, najbardziej sugeruję się opiniami znajomych.

Identycznie

mcstg
07-03-08, 10:21
ja nieraz sugerowałam sie reklamą i zawiodłam sie nie raz ale juz wiem że kosmetyki ogólnie dostępne w drogeriach są takiej jakości jakiej są po to aby ludzie kupowali je regularnie i często. Teraz nie używam zwykłych kosmetyków do włosów tylko profesjonalne i te naprawde działają, moj fryzjer mi je polecił i nie kłamał. Forouk, Saishin czy Alfaparf poprosty rewelacja, Farouk jest moim ulubieńcem. zajrzyjcie sobie na --- może zakochacie sie tak jak ja :)

rouge
24-03-08, 13:27
ja też biorę pod uwagę opinię innych , ale też czy np. nazwa firmy coś mi mówi. Jakiś niepewnych to nie kupuję - wolę więcej wydać a nie mieć poźniej problemów - kto wie z czego robią te tanie kosmetyki.

telefrenia
12-08-09, 14:19
ja przed zakupem każdej nowinki pytam o opinię na forum, tudzież zaglądam do różnych internetowych opiniarek. nie lubię kupować nic w ciemno.

Femalle
07-10-09, 23:31
Na pięć kupionych kremów skutecznych według obietnic producenta skutecznych okazało się dokładnie zero. Największy pic: zawiera hormony szczęścia, aksamitne kryształy, złoto itp. Najlepszy ostatni, zawiera złoto a kosztuje 40 zł. Tego złota to może pyłek co i tak nic nie zdziała.

deborah83
12-11-09, 10:26
Nie wierzę w to, co mówią w reklamach, też pytam koleżanek o opinie, ale często już się zdarzało tak, że one były zadowolone z jakiegoś kosmetyku, a mnie on kompletnie nie służył. Myślę, że najważniejsze, żeby znaleźć jakąś firmę, której produkty do nas pasują. Ja mam ich kilka, z innej kupuję kremy, z innej tusz, z innej cień i jeszcze z innej podkład.

Femalle
19-11-09, 21:50
W sumie to prawda, ba każda z nas jest inna
Trzeba samemu testować:hmmm:

qqeq
16-12-09, 13:02
Ja podobnie miałam kupić jeden ze znanych leków na trądzik ale nie zdecydowałam się bo reklama to za mało. Znajoma poleciła mi Laktocer (http://www.laktocer.pl/) i rzeczywiście pomógł, więc warto słuchać znajomych

Jurgi
16-12-09, 22:00
Kolejny „suplement diety”, zawierający to samo, co milion innych mu podobnych. W ładniejszym opakowaniu.

dankot
17-12-09, 09:39
Przy okazji tego posta zastanawiam się, czy istnieje efekt placebo działający na urodą. Czyli jeśli przykładowo uda mi się wmówić sobie, że lek zadziała na ten trądzik, to zadziała.

A jeśli tak, to może warto przestać maltretować wątrobę różnymi środkami, a zacząć koncentrować się na swej wewnętrznej sile. Dla szukających takiego sposobu nie tylko w kontekście urody, świadomie offtopując polecam film "The Secret (http://www.youtube.com/watch?v=pCxnWWHRpMY)"

Jurgi
17-12-09, 15:26
Placebo? Owszem istnieje, działa. Ale nie na wszystko.

kahlen
28-12-09, 10:55
Każdy znajdzie swoje placebo. Dla jednych będzie to cena produktu, dla drugiego opakowanie, firma produkująca czy też jakiś ten magicznie działający składnik. Nie twierdzę, że reklamowane kosmetyki są złe - nie, tylko czasem poza opakowaniem nie różni je nic od tańszych.

Femalle
09-01-10, 14:33
Te kupne są przede wszystkim przepłacone
Najlepiej to widać w U.K gdzie kosmetyki są dużo tańsze niż w biedniejszej Polsce

malinka
22-02-10, 08:35
Witajcie, a ja w imieniu firmy La Roche Posay chciałabym was zaprosić na stronę >>spam<<, gdzie znjadziecie opinie kobiet, które testują kosmetyki La Roche Posay.

Femalle
02-03-10, 11:41
to takie budowanie społeczności wokół marki
nowy trend:mrgreen:

Misia
29-03-13, 19:54
Na mnie również nie działają reklamy. Nie wierzę w te świetne kosmetyki. Ostatnio zaczęłam używać kolagenu z http://colagen.net.pl Nie jest reklamowany w tv, dowiedziałam się o nim od koleżanki. To rzeczywiście działa, w przeciwieństwie do kosmetyków z reklam.

masterchef
09-04-13, 11:16
Na mnie również nie działają reklamy. Nie wierzę w te świetne kosmetyki. Ostatnio zaczęłam używać kolagenu z http://colagen.net.pl Nie jest reklamowany w tv, dowiedziałam się o nim od koleżanki. To rzeczywiście działa, w przeciwieństwie do kosmetyków z reklam.

już czytałam już o właściwościach takiego kolagenu na serwisie o urodzie (http://www.medigo.pl/twarz-uroda/blogoslawienstwo-kolagenu) i faktycznie z tego co zrozumiałam to jest to najlepszy wybór nawet na odchudzanie, bo również ma i takie właściwości, ciekawa sprawa trzeba przyznać, bo kolagen to tylko ze zmarszczkami mi się dotąd kojarzył

Wypowiadanka
12-04-13, 15:03
Kilka razy kupiłam coś dlatego, że w reklamie było fajnie przedstawione, ale to nie był jedyny bodziec do zakupu, bo liczyła się też cena, dostępność, opinie znajomych oraz zapach kosmetyku. Np. mus do ciała z Garnier to był strzał w 10 dla mnie :) Ale jednak najczęściej kosmetyki sobie, a reklama sobie ;P

zielone kiwi
22-07-13, 12:41
Ufam wyłącznie opiniom koleżanek, znajomych. Zdjęcia, plakaty czy reklamy to marketing, a nie miarodajna informacja o faktycznych właściwościach produktu :p

zibbi
09-06-19, 22:20
Jeśli chcesz coś w sobie zmienić to zapisz się na wizytę do kliniki medycyny estetycznej (spam) miałam u nich wykonywany makijaż permanentny, który wyszedł bardzo naturalnie i z którego jestem zadowolona