PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień Mężczyzn

zuza56
10-03-08, 10:59
Dziś 10. 03 - Dzień Mężczyzn. Czyli oko za oko:D Obchodzicie ten dzień? I czy nie wydaje się Wam, że to nieco niesprawiedliwe - oni mają i Dzień Chłopaka, i Dzień Mężczyzny... a chyba nie ma Dnia Dziewczyny, prawda? Zapraszam do dyskusji;)

Krzysiek
10-03-08, 11:15
Pierwsze słyszę, ale pędzę powiadomić żonę, że czekam dziś na nowy samochód albo komputer ;-)

selena
10-03-08, 17:02
Obchodzicie ten dzień?

I czy nie wydaje się Wam, że to nieco niesprawiedliwe - oni mają i Dzień Chłopaka, i Dzień Mężczyzny... a chyba nie ma Dnia Dziewczyny, prawda? Zapraszam do dyskusji;)

U nas Dzień Mężczyzny obchodzony jest na Józefa tzn 19 marca.

To jest niesprawiedliwe ... strajkujemy, piszemy petycję do premiera czy buntujemy się i nie składamy chłopakom życzeń?
Na Dzień Kobiet nie dostaliśmy życzeń. :p

Pierwsze słyszę, ale pędzę powiadomić żonę, że czekam dziś na nowy samochód albo komputer ;-)

a goździk albo skarpety nie wystarczą? :p

Arudil
10-03-08, 21:08
Patrząc z perspektywy historii... to Dzień Kobiet jest jedną z niewielu rzeczy jakie się Stalinowi udały.

Wracając do tematu nie obchodze tego święta, może dlatego że dopiero dzisiaj się o nim dowiedziałem. Dnia Chłopaka też nie obchodzę... nawet nie wiem kiedy on jest (no może poza tym, że jest na jesień jakoś).

Reasumując,
Kolejne nic nie wnoszące do życia święto tj. zapychacz taki.

selena
10-03-08, 23:22
Reasumując,
Kolejne nic nie wnoszące do życia święto tj. zapychacz taki.

Ciekawe ... a jak byś tak dostał samochód albo komputer w prezencie, którego oczekuje od żony Krzysiek, to z pewnością byś to święto pokochał.

Krzysiek
11-03-08, 09:41
Ciekawe ... a jak byś tak dostał samochód albo komputer w prezencie, którego oczekuje od żony Krzysiek, to z pewnością byś to święto pokochał.

He he, ja tam i tak już kocham - dostałem nowa ryzę papieru do drukarki ;-)

Arudil
11-03-08, 17:54

Samochód albo komputer ? Wtedy można by sie było zastanowic ale napewno bym tego swieta nie pokochał

selena
12-03-08, 09:59
Samochód albo komputer ? Wtedy można by sie było zastanowic ale napewno bym tego swieta nie pokochał

Pokochać może i nie, ale z pewnością byś to święto polubił. ;)

W składaniu życzeń z okazji takich świąt najbardziej liczy się gest a nie wielkość prezentu, może to być niewielki podarek, ale to cieszy, bo jest dowodem na to, że ktoś nas lubi, kocha, szanuje.

vouge
27-07-08, 16:12
zwykle ufam zawartości strony toys4boys :) szkoda tylko ze tam wszystko takie drogie :(

mandy
22-08-08, 08:26
Hehe ja obchodzę - w końcu to również święto ku czci 40 męczenników :)) tak gdzies wyczytałam. Uwielbiam w ogóle świętować, kupować drobiazgi dla innych i patrzeć jak się cieszą (przeważnie) gdy je dostają:) Taki dzień to miły akcent dla docenienie drugiej osoby i powiedzenie w natłoku codzienności,że jest kimś wyjątkowym. Oczywiście bez okazji też jak najbardziej- ale im więcej się świętuje, tym więcej tych "wyjątkowych dni" w ciągu całego roku :))

murzynek333
15-10-09, 13:26
hehe, ja co roku o tym zapominam:P

mufka
22-10-09, 20:24
Ależ ci mężczyźni mają dobrze, bo z tego co widzę, to każda z nas obchodzi go w innym czasie. U mnie np. Dzień Mężczyzny był 10 października. Wprawdzie mój facet nie dostał auta, ale kupiłam mu na spam nowy aparat (na takich aukcjach jest zawsze taniej:) Ciszył się jak dziecko!!Hmm... ciekawe co ja dostanę, pewnie kwiatki jak co roku!!

Jurgi
22-10-09, 22:10
Wprawdzie mój facet nie dostał auta, ale kupiłam mu na dobij.to.pl nowy aparat (na takich aukcjach jest zawsze taniej Ciszył się jak dziecko!!Hmm... ciekawe co ja dostanę, pewnie kwiatki jak co roku!!

Ja też jestem zagorzałym wielbicielem Noki i nie zamieniłbym tej marki na żadną inną. Sieć, z którą podpisujemy umowę nie ingeruje w zmiany modeli telefonów, o ile nie zostaną naruszone warunki umowy. Świetną Nokię sobie upatrzyłem (6500) i co najważniejsze z Bluetooth, bo w tej marce nie zawsze jest w standardzie.

I teraz zgadujemy: mufka…
• …jest gejem.
• …między jednym postem a drugim zmienił płeć.
• …jest spamerem, któremu się popierniczyło, jaką płeć ma mieć wymyślona przez niego postać.

Ja stawiam na ostatnią opcję. Mufka (po raz kolejny) uprawia kryptoreklamę i sieje spam.

Fretka
04-02-10, 15:39
ja kupiłam kiedyś zapalniczkę która kopie prądem i olbrzymie karty haha
ubaw po pachy :)

internautka
12-02-10, 15:41
a ja kaszlącą popielniczkę hihi jak się strząsa popiół to zaczyna się dźwięk kaszlenia też się śmialiśmy :D

majkawazka
03-03-11, 12:52
Kurcze większość mężczyzn kupuje swoim kobietom kwiaty, lub biżuterię. A kobiety swoim wybrankom? Gadżety które są zabawne, wywołują uśmiech i nie mają żadnej innej wartości. Moja kumpela ze swoim facetem zamiast kupowania prezentów w czasie gdy wypada jakieś święto, które celebrują poprostu wolą wyjechać na kilka dni. To chyba lepsze niż kaszląca popielniczka :pekl_ze_smiechu:

caduceus
03-03-11, 13:04
Powiedziałbym, że mężczyźni to duzi chłopcy, których bawią właśnie gadżety :>
Jeśli zainwestowałabyś 100 zl w zdalnie sterowany śmigłowiec albo samochodzik twój facet nosiłby Cie na rekach ;)

Oczywiście dopiero kiedy skończyłyby się baterie :)

majkawazka
04-03-11, 16:35
Może zapaleni gadżeciarze... Ale na szczeście nie wszyscy :)

Jurgi
05-03-11, 12:01
Najlepiej połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli ma się własny dom, to sprawić facetowi samojezdną kosiarkę (nie ma lepszej zabawki dla chłopców).

Przy braku trawnika odpowiedniej wielkości samojezdny odkurzacz, to będzie chętnie sprzątał. :P

http://files.myopera.com/Jurgi/blog/odkurzacz-dla-duzych-chlopcow-small.jpg (http://my.opera.com/Jurgi/blog/super-odkurzacz)