PDA

Zobacz pełną wersję : Własny sklep internetowy

Jajo
29-03-08, 21:39
Witam!
Chyba niedawno w DI był artykuł o sklepie internetowym, który podpisuje umowy zlecenie lub umowy o dzieło z webmasterami, którzy chcą sprzedawać produktu z tego sklepem internetowym na swoich stronach www. Pamiętam, że można było sprzedawać książki, kwiaty i coś tam jeszcze... Pamiętacie może adres internetowy tego sklepu?

anaconda911
30-04-11, 17:31
Takie sklepy są bez sensu, wysokie prowizje uniemożliwiają zaoferowanie towaru w atrakcyjnej cenie, a dzisiejsza konkurencja w sprzedaży internetowej jest ogromna.
Polecam darmowe skrypty np. Prestashop, na stronie Jak założyć sklep internetowy (http://zalozycsklepinternetowy.pl) masz opisane jak taki sklep uruchomić.

Piotrek
05-05-11, 22:22
Pamiętam, że można było sprzedawać książki, kwiaty i coś tam jeszcze... Pamiętacie może adres internetowy tego sklepu?

Pewnie masz na myśli jakiś program afiliacyjny. Sporo tego w Sieci. Np. Tradedoubler jest pewnego rodzaju bramką do sprzedaży wielu marek ...ale kiepskie z tego są pieniądze. Co do książek, polecam program partnerski Złotych Myśli albo Heliona.

Nautilius
27-11-11, 11:30
Jak rozpocząć biznes bez pieniędzy, towaru, magazynu, transportu, pracowników, ryzyka - zobacz www.innysklep.w8w.pl

did
28-11-11, 16:52
Co myślicie o prowadzeniu e-biznesu w biurowcu? Dotychczas pracowaliśmy na... zadupiu... Działamy w Warszawie. Pojawiła się szansa na to, by zdobyć miejsce w Business Park Marywilska. Co o tym myślicie? Koszty będą wyższe, ale czy przełoży się to na szanse?

mariolkasun
07-12-11, 13:42
Ja adresu nie pamiętam, ale to świetny pomysł na rozkręcenie własnego interesu. :)

plexi
09-02-12, 09:10
Co myślicie o prowadzeniu e-biznesu w biurowcu? Dotychczas pracowaliśmy na... zadupiu... Działamy w Warszawie. Pojawiła się szansa na to, by zdobyć miejsce w Business Park Marywilska. Co o tym myślicie? Koszty będą wyższe, ale czy przełoży się to na szanse?

Jeśli zmiana lokalizacji firmy (przy działalności ebiznesowej) na inną, będzie przekładała się bezpośrednio na szybszy rozwój firmy (zwiększone zyski) to jak najbardziej powinieneś się przenieść ale jeśli nie będzie to miało wpływu na rozwój firmy i zwiększenie zysków (z faktu lepszej lokalizacji) to nie płacił bym jedynie za lepszy widok za oknem:)

RedCart
14-05-12, 14:05
Jeżeli już masz pomysł na e-sklep i chcesz coś sprzedawać, to najlepiej rób to na swój własny rachunek. Obecnie niewielkim kosztem można założyć własny sklep internetowy na jednej z dostępnych platform. Gotowe rozwiązanie, takie jak oprogramowanie RedCart, pozwala na szybką i sprawną konfigurację sklepu, daje możliwość skorzystania z gotowych integracji z hurtowniami (dla tych, którzy nie maja swoich dostawców lub nie maja wystarczającej gotówki na zakup i magazynowanie produktów), gwarantuje bezpłatne aktualizacje, udostępnia narzędzia marketingowe i gwarantuje pomoc swoim Klientom. Zanim jednak podejmiesz decyzję - przetestuj dany sklep. Na www.redcart.pl możesz założyć bezpłatny sklep testowy na niezobowiązujący okres dwóch tygodni.

majka
26-06-12, 12:47
Obecnie jest mnóstwo e-sklepów z różnego rodzaju asortymentem. Jeśli Twoja firma (e-sklep) się rozwija, warto pomyśleć o poszerzeniu asortymentu lub inwestować w marketing, reklamę. A siedziba e-sklepu? nie musi być chyba bardzo reprezentacyjnym miejscem.

Dekster
28-06-12, 13:02
Jeśli ktoś sprzedaje ręczne robione produkty lub coś czego nie musi magazynować fizycznie to spróbować warto. najbardziej przerażające jest wystawianie paragonów lub faktur.

Piotr Krzyworaczka
14-07-12, 21:39
Jeśli e-biznes w postaci sklepu internetowego, to musi być przemyślany. Dwie generalne zasady od których należy zaczynać myślenie o tym e-biznesie, to:
- towar musi być dosyć drogi, ( np. kilkaset złotych), bo na tańszym zrobisz niewielką, albo dosłownie groszową marżę
- dobrze gdyby twój produkt się nie psuł !
Co to może być? Na przykład jakieś drogie ręczniki wysokiej jakości. Nigdy się nie zepsują, bo są z tej wyższej półki, nawet jak kurier rzuci paczką to nic sie nie złamie, nie pęknie, na przesyłce można nawet usiąść - więc jest całkowicie bezpieczna. Jest dosyć drogi towar więc można regulować marżą. Dodatkowo żeby nie zamrażac dużej ilości gotówki. można utrzymywac stan minimalny kilka, czy kilkanaście sztuk, a w razie potrzeby / zamówienia można ściągnąć od producenta ( polskiej hurtowni) . Dostawę do Klienta wystarczy wydłużyć o jeden dzień.
I jeszcze jedno: jeśli zupełnie nie wiemy co sprzedawać, warto przejrzeć zasoby Allegro, i zobaczyć czego jest ... najmniej. Kiedyś tak się rozglądałem i wyszukałem tylko kilka ofert droższych namiotów.

kyshe
06-08-12, 10:02
Nie zgodzę się, że towar musi być drogi. Lepiej sprzedać 1000 sztuk czegoś po 2zł niż 2-3 sztuki, drogiego sprzętu za 400 czy 500 złotych. Często na tańszych rzeczach jest mniejsza konkurencja i można stosować wyższą marżę. Mówię z doświadczenia, bo sam sprzedaję rzeczy warte kilkadziesiąt groszy. Ilość robi jednak swoje.

abrakadabra
09-08-12, 09:43
Takie rozwiazania, ktore daja zarobic bez wlasnego wkladu tylko za pomoca promowania i na podstawie marzy sa wszelkiego typu sklepy z ebookami, wiec takich poszukaj.

@kyshe Oczywiscie, ze towar nie musi byc drogi i masz racje sprzedajac duzo ale za to tanio, tylko jest jedno ale ... zeby sprzedac duzo musisz wykonac duzo tych samych czynnosci, wlozyc wiecej pracy, straici wiecej czasu, to sie moze przekladac na wieksze koszty wiec ci ktorzy mowia, ze lepiej sprzedac kilka rzeczy a drozej tez maja racje, bo zauwaz, ze idac za twoim przykladem juz 4 sztuki sprzedazy to bedzie tyle co ty sprzedasz 1000 szt, a chosby na zapakowanie 1000 szt juz tracisz wiecej czasu niz na zapakowanie tych 4, wiec nawet powiedzialby, ze nie do konca jest tak jak mowisz. Poza tym to sprzedawanie za grosze przypomina mi sprzedaze na allegro, gdzie towar kosztuje 5 zl a przesylka 15.

mkrawczykowski
28-08-12, 06:04
Pamiętam, że można było sprzedawać książki, kwiaty i coś tam jeszcze... Pamiętacie może adres internetowy tego sklepu?

Poszukaj o programach partnerskich. Do tego nie trzeba sklepu internetowego, można mieć "zwykłą" stronę www lub tematyczny blog.

A jeśli interesuje Cię sklep, zerknij do mnie, może dowiesz się czegoś, co Ci się przyda: http://emarketing.krawczykowski.net.pl/1023/jak-otworzyc-sklep-internetowy/

jannowicki2505
11-01-13, 10:40
Racja, bez odpowiedniej reklamy i grona zaufanych klientów żaden biznes nie odniesie satysfakcjonujących korzyści.

asussa
01-02-13, 14:43
Racja, bez odpowiedniej reklamy i grona zaufanych klientów żaden biznes nie odniesie satysfakcjonujących korzyści.

Ktoś, kto bez tych aspektów chce się zabierać za zakładanie sklepu czy czegokolwiek związanego ze sprzedażą chyba zbyt optymistycznie i lekkomyślnie podchodzi ;) brak reklamy wg mnie równa się z tym, że będziesz prowadzić coś dla siebie,nie dla ludzi. prawdopodobieństwo tego, że ktoś zauważy Cię na rynku bez wypromowania tego jest żadne - zbyt wielka różnorodność na rynku.

pepka
21-05-13, 12:26
Dlatego laicy w tym temacie powinni skorzystać z (spamowanie).
Ten kurs jest pomocny, szczególnie dla osób w początkowym etapie rozwoju sklepu. Prestashop ma masę funkcjonalności, poznanie ich wszystkich zajmuje trochę czasu.

RedCart
06-06-13, 13:38
Działania marketingowe to kluczowa kwestia, jednak jest jeszcze kilka innych działań, które warto podjąć. W pierwszej kolejności warto zająć się czymś, na czym się dobrze znamy - wówczas możemy służyć naszym Klientom fachową poradą, możemy prowadzić tematycznego bloga, itp. Po drugie - profesjonalna obsługa Klienta - dostępność pod telefonem, szybka reakcja na zapytania mailowe. Sądzę, że każdy przyzna, iż jest to kwestia bardzo istotna. Nieocenionym dodatkiem będą "smaczki" w które sprzedającego wyposaży dostawca oprogramowania, np. możliwość zapisu koszyka i przesłania go sobie albo komuś na maila (świetne w przypadku gdy np. chcemy ułatwić bliskim wybór prezentu na urodziny :) ).

Sandra Kozubal

Pi_Uch
16-09-13, 11:59
Od kilku lat przymierzam się do założenia własnego e - sklepu, obawiam się tylko, że zaproponowane przeze mnie produkty, nie będą atrakcyjne (i "wpędzę się w poważne problemy"). Dlatego też cały czas (w każdej wolnej chwili) poszukuje takich produktów, które mają nie tylko niską (niewygórowaną) cenę, ale także są wysokiej jakości.

tp-krzysiek
18-09-13, 07:33
Proponuje sprawdzenie popytu na Twój towar poprzez allegro wystawić kilka sztuk w takiej cenie sprawdzić czy coś się sprzeda później w innej cenie sprawdzić czy się sprzeda itp itd. jeśli wyniki będą satysfakcjonujące można próbować iść dalej. Jeśli chodzi o sprzedaż internetową to bariery wejścia i wyjścia są niskie więc dużo się nie ryzykuje. No chyba że otwieramy sklep z prawdziwego zdarzenia, wtedy to i owszem nakłady są spore

kika1985
20-10-13, 18:06
Przede wszystkim zadbaj o bezpłatne przesyłki (im niższy próg, tym lepiej, także dla Ciebie!), albo "wyjątkowo" tanie (kwoty powyżej 10 złotych zdecydowanie odstraszają), poza tym bardzo dokładnie opisuj produkty, im dokładniejszy opis, tym większa szansa, że klient zainteresuje się Naszymi produktami (nie będzie miał najmniejszych wątpliwości, że to właśnie ten produkt, którego szuka).

Izy
21-10-13, 19:45
Od kilku lat przymierzam się do założenia własnego e - sklepu, obawiam się tylko, że zaproponowane przeze mnie produkty, nie będą atrakcyjne (i "wpędzę się w poważne problemy"). Dlatego też cały czas (w każdej wolnej chwili) poszukuje takich produktów, które mają nie tylko niską (niewygórowaną) cenę, ale także są wysokiej jakości.
Jak od kilku lat się zastanawiasz to pewnie nic z tego nie bedzie ,działać trzeba szybko a jak sie zwleka to tracisz zapał i koniec.

RedCart
29-10-13, 13:26
Zatem żeby nie stracić zapału może warto zacząć tworzyć własny e-biznes? Pamiętając oczywiście o jednoczesnym założeniu działalności gospodarczej. Jeśli ktoś chce założyć sklep internetowy oparty na gotowym oprogramowaniu firmy RedCart, może spodziewać się intuicyjnego panelu administracyjnego, integracji z hurtowniami z wielu branż, konfiguracji z serwisami aukcyjnymi, kurierami, płatnościami oraz porównywarkami. Dla niezdecydowanych - wersja próbna sklepu na okres dwóch tygodni pozwoli wypróbować w pełni wszystkie funkcjonalności jest dostępna na stronie www.redcart.pl :)

Pozdrawiamy!

Dorota_@
04-11-13, 10:13
Ja na razie mam na tapecie Aptusa, ale jeszcze się nie zdecydowałam na 100% czy skorzystać z ich oferty. Czy coś muszę wiedzieć? Poprosiłabym o wasze opinie.

Izy
05-11-13, 14:24
Podpisz umowę ,bo w moim przypadku każda firma , no może większość niestety była nieterminowa . Zlecenie np. miało być wykonane w 2 dni a zajeło dwa tygodnie potem poprawki i robił się miesiąc , potem jak pośpieszałem to pisali ,że tego nie oferowali to dodatkowe prace itp. więc w archiwym zawsze miałem wiadomości i wysyłałem uzgodnienia na to oczywiście następna odpowiedź i tak cały czas .
Naprwdę ciężko spotkać naprawdę odpowiedzialną firmę w zakresie projektowania i pozycjonowania stron ,chyba że ja mam takie szczęście.

Dorota_@
05-11-13, 15:54
Przed podpisaniem umów lubię wszystko prześwietlić na 10 stronę - jestem perfekcjonistką, niestety albo i stety ;)
Chciałabym termin uzgodnić w umowie, bo rzeczywiście to dość kluczowa sprawa. Z tego co rozmawiałam w Aptusie, to taki termin się pisze w umowie i jest pewność. Ja do tego podchodzę spokojnie, bo lubię mieć coś dokładnie zrobione, a nie jak najszybciej. Mam też parę modułów dodatkowych i muszę to jeszcze wszystko poobliczać.

dispose
08-11-13, 18:16
Wątpię, czy komukolwiek udałoby się założyć własny sklep internetowy w tego typu schematach ;)

Dorota_@
15-11-13, 13:11
Coś o zmianach w prawie, do których będą musieli dostosować się właściciele sklepów internetowych:
http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/6001/prowadzisz_e-sklep_przygotuj_sie_wazne_zmiany_w_prawie

nicehome
15-11-13, 15:59
Lepiej spróbować coś samemu. Jeśli nie "wyjdzie" wtedy sprawdzić czy to się opłaca. Ale życzę powodzenia.:D

anecz
17-11-13, 12:32
Zawsze warto jest spróbować jeżeli ma się jakiś oryginalny pomysł.

kika1985
18-11-13, 08:32
Tylko nie zapominajmy o tym, że "każde próbowanie" wiąże się z poniesieniem kosztów, jeśli nie mamy pewności, że jesteśmy stworzeni do prowadzenia e - biznesu, nie ryzykujmy (i nie "pakujmy się" w długi)

Ekoconsultant
12-12-13, 08:06
Koszty prowadzenia sklepu internetowego wcale nie są takie wysokie, tym bardziej jeśli prowadzimy działalność w prywatnym mieszkaniu. Dzięki temu osoba, która prowadzi działalność gospodarczą może ujmować w kosztach firmowych część wydatków mieszkaniowych, które i tak ponosi. W konsekwencji, płaci się niższy podatek dochodowy w związku z działalnością.

kinga21
26-02-14, 09:17
Ja takze długo szukałam adekwatnych informacji aż rwreszcie odkryłam tą stronę. Wszystko jest jasno i klarowanie napisane, na pewno wyjaśnisz sobie to co cię interesuje.

BartekMazak
03-05-14, 19:35
a coś wiecej w tym temacie?

szczeart
17-05-14, 16:25
Aby sklep internetowy przynosił zyski, musi być widoczny w sieci. A więc po jego stworzeniu trzeba wypozycjonować w wyszukiwarkach (w Polsce ponad 80% rynku ma Google).

mezo
18-06-14, 06:13
Bardzo ważne jest zainwestowanie w profesjonalną reklamę, która jest w zasadzie podstawą sukcesu każdego sklepu internetowego. Korzystnie jest skorzystać z usług dobrego copywritera, którzy przygotuje dla nas teksty reklamowe wysokiej jakości.
Jeśli chcecie mogę Wam polecić dobrego specjalistę w tym zakresie. Wielokrotnie korzystałem z usług pani Karoliny Kijewicz i za każdym razem byłem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam.

Anaa14
18-06-14, 09:23
Najważniejsza jest reklama; pozycjonowania, fb, adwords ....

AptusShop.pl
06-08-14, 13:55
Jeśli działać to na własny rachunek, wtedy mamy szanse, że zapamiętają nas klienci. Wszelkie działania wykonujemy pod własnym szyldem.

Piotrek
26-08-14, 09:26
Właśnie powstał poradnik dla Kobiet, który mówi jak założyć sklep internetowy. Książka jest unikalna w swej konstrukcji. Wypowiadają się w niej też inne kobiety, które założyły sklep i odniosły sukces.
Dziennik Internautów jest patronem medialnym "Kobieta wkracza w ecommerce" - www.KobietaWeCommerce.pl (http://kobietawecommerce.pl/)

hukumuku
17-09-14, 18:09
pierwsze słysze a trochę lat w tym robię

Whitek
09-10-14, 12:12
Witajcie, czy aktualnie trzeba prowadzić działalność gospodarczą, aby móc prowadzić sklep internetowy?

Konsultant IFI
14-10-14, 13:51
Witajcie, czy aktualnie trzeba prowadzić działalność gospodarczą, aby móc prowadzić sklep internetowy?

Witam,
Działalnością gospodarczą jest zarobkowa działalność wytwórcza, budowlana, handlowa, usługowa oraz poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywanie kopalin ze złóż, a także działalność zawodowa, wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły. (art 2 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej).

Sklep internetowy kwalifikuję się do powyższego opisu, w związku z czym działalność należy założyć.
Etapy:
1. Złożenie wniosku CEIDG-1 do dowolnego Urzędu Miasta/Gminy.
2. ZUS - formularz zus zua(rejestracja do składek społecznych i składki zdrowotnej) lub zus zza (rejestracja tylko do składki zdrowotnej)- składamy w przeciągu 7 dni od daty rozpoczęcia działalności.
3.VAT- jeśli będziemy rejestrować się do VAT należy złożyć VAT-R do właściwego US. ds VAT.

W przypadku, gdy posiadamy inny tytuł do ubezpieczenia np. umowa o pracę, wówczas z działalności opłacamy tylko składkę zdrowotną 270,40zł.

Pozdrawiam,
Ania

Waler
22-12-14, 10:37
Przy tego typu działalności internetowej dobrze sprawdza się zarządzanie przy pomocy oprogramowania online typu Offigo, np do rozliczeń i spraw finansowych

porter
17-02-15, 14:41
moza to ominac, np. na aukcjoner.pl masz rozne narzedzia, ktore umozliwiaja chociazby tworzenie bezplatnej galerii albo paneli aukcyjnych. do tego jeszcze pare innych ktore ulatwiaja prowadzenie aukcji

carolajn
28-02-15, 08:15
Ja mam zamiar zacząć sprzedawać na allegro :)

iwka
25-03-15, 21:51
A myśleliście jak rozliczyć ciężko zarobione pieniądze ; ) Ja osobiście korzystam z systemu eksperckiego. Nie jest to typowy program księgowy, lecz system wspierający pracę księgowych. Ja na co dzień korzystam z jego modułów: podatek dochodowy, leasing finansowy. gdy mam problemy z trudniejszymi wyliczeniami i z doświadczenia wiem, że naprawdę ułatwia pracę.

Bartek Michalski
23-06-15, 02:37
zastanawiam się nad dropshippingiem - w jakiej branży warto?

aksyn
15-09-15, 21:44
Też myslę, że to nie ma sensu. Jsk starowac to z czymś swoim - firma, sklep i działania na allegro. opisane przez ciebie metody mają ogromne prowizje i nic na tym prawie nie można zarobic. lepiej sobie odpuścić

szamanka
29-09-15, 20:38
Jeśli zastanawiasz się nad sklepem z dropshipingiem to sprawdź po czyjej stronie jest obsługa zwrotów. Jeśli hurtownia nie obsługuje zwrotów a w tej branży jest ich dużo np. odzież damska czy buty to po roku możesz mieć u siebie spory magazyn. Możesz ewentualnie odsprzedać te zapasy na allegro po cenie hurtowej.

Luk
30-09-15, 16:45
Nie trzeba zakładać działalności, aby uruchomić sklep. Nawet nie polecam! Działalność założysz wówczas, gdy otrzymasz pierwsze zlecenia i będziesz miał pewność, że pomysł chwyci. To podstawowa zasada, o której mało kto pamięta.

rysiekk
01-10-15, 08:43
Nie trzeba zakładać działalności, aby uruchomić sklep. Nawet nie polecam! Działalność założysz wówczas, gdy otrzymasz pierwsze zlecenia i będziesz miał pewność, że pomysł chwyci. To podstawowa zasada, o której mało kto pamięta.

OK, może nie trzeba spieszyć się z zakładaniem działalności, ale... jeśli chcesz coś sprzedawać, to musisz to wytworzyć lub kupić od producenta lub w hurtowni. Jeśli zaś coś kupujesz, ów dostawca chce widzieć ciebie jako firmę, a nie osobę fizyczną. Często cenniki udostępnia się dopiero, gdy pokażesz dane rejestrowe firmy. Na tej podstawie ustalasz ceny dla swoich klientów. Jak zatem chcesz przeskoczyć ten moment? Zdaje się, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. Chyba że masz jakiś złoty środek.

Luk
01-10-15, 20:14
Pewnie Ryśku, żeby bawic sie w handel na poważnie trzeba miec dzialalność. Natomiast pisałem o przetestowaniu pomysłu. Jesli chcę sprzedawac herbate to dzwonie do hurtowni i mowie wprost ze otwieram sklep i przygogowuje biznesplan, chce znac podstawową cenę hurtową produktów. Na pewno ktoraś zdradzi Ci ceny. Podstawowe rabaty hurtowe rzadko kiedy są tajemnicą. Jesli jednak
nie udaloby Ci się zdobyc cen hurtowych, to ceny na sklepie mozesz przeciez ustalic na podstawie cen konkurencji.

antonis
13-10-15, 13:29
zawsze pozostaje allegro i inne aukcyjne strony :)

sandor
20-10-15, 21:10
Alternatywą dla allegro (chociaż nie dla wszystkich rodzajów działalności) może być korzystanie z istniejących platform, na których można sprzedawać swoje rękodzieła. Za granicą dobrze działa Etsy, chociaż nie wiem czy można z Polski przez tą stronkę sprzedawać. Na pewno jakby poszukać to by się znalazły alternatywy polskie. Odpada nam wtedy spory koszt jeśli chodzi o promocję i reklamę ale na minus jest konieczność opłacania prowizji (no i fakt, że nie sprzedajemy pod swoją marką i na własnej stronie).

Wiktor
30-10-15, 13:31
Obecnie jest mnóstwo e-sklepów z różnego rodzaju asortymentem. Jeśli Twoja firma (e-sklep) się rozwija, warto pomyśleć o poszerzeniu asortymentu lub inwestować w marketing, reklamę. A siedziba e-sklepu? nie musi być chyba bardzo reprezentacyjnym miejscem.
To prawda, dlatego warto znaleźć sobie jakąś niszę, czyli taki asortyment, którego nie mają inni albo jakoś go "ubarwić", czy uczynić wyjątkowym np. znany przykład sklepu, który sprzedaje koszulki, ale nie takie zwykłe, tylko takie, które można zamówić pod indywidualny wzór :).

mwoleyko
03-11-15, 08:57
Jeśli prowadzi się sklep internetowy, to warto pamiętać, by były dobre opisy na stronach produktów, dzięki temu sklep dobrze się pozycjonuje i wszyscy mogą nas znaleźć w sieci na pierwszych miejscach.

Wiktor
03-11-15, 13:53
Jeśli prowadzi się sklep internetowy, to warto pamiętać, by były dobre opisy na stronach produktów, dzięki temu sklep dobrze się pozycjonuje i wszyscy mogą nas znaleźć w sieci na pierwszych miejscach.
Żeby to było takie proste... :). No ale z pewnością unikalne opisy produktów pomogą :).

johnnowak
23-11-15, 23:02
Żeby to było takie proste... :). No ale z pewnością unikalne opisy produktów pomogą :).

Unikalne opisy to minimum, ale warto rozszerzyć to o unikalne opisy kategorii i producentów. A do tego mnóstwo innej zabawy od podstaw (page title) po najczęściej popełniane błędy (duplikująca wyszukiwarka w sklepie). Dużo, dużo tego...i same cudeńka:-)

mmarketer
29-11-15, 15:23

Sklep sam się nie wypozycjonuje nawet z unikalnymi opisami. Promocja w wyszukiwarce nie jest tak prosta.

BazyLiszaj
09-10-19, 15:45
Halo halo, a kto sam wystawia faktury będąc właścicielem? Potrzebuję oprogramowania do obsługi dla dwóch sprzedających u mnie mało trybiących technikę gości. Any suggestions?

jarekcda
13-10-19, 15:03
Sklep sam się nie wypozycjonuje nawet z unikalnymi opisami. Promocja w wyszukiwarce nie jest tak prosta.
To prawda. Dobrze działają artykuły gościnne na innych stronach powiązanych tematycznie. Warto zapłacić i podwyższyć naszą pozycję w wyszukiwarce.

corner
26-10-19, 19:52
Halo halo, a kto sam wystawia faktury będąc właścicielem? Potrzebuję oprogramowania do obsługi dla dwóch sprzedających u mnie mało trybiących technikę gości. Any suggestions?

prosty w obsłudze i przejrzysty jest bizin. nie wiem jak abonament cenowo wygląda na tle innych bo nie porownywalem juz dawno nic. ale jeśli o działanie chodzi to bez zarzutu

kasan
20-04-20, 10:48
Jest wiele rozwiązań do projektowania sklepu internetowego (https://refix.pl). Mnie przekonuje prestashop. To całkiem intuicyjne i nawet nie skomplikowanie oprogramowanie. Wiele na nim stoi sklepów tych nawet całkiem dużych.

Klaudya
25-04-20, 13:25
Jeśli chodzi o działalność ecommerce, to nie musisz specjalnie wynajmować piętra w biurowcu, gdy to się przekłada na zawyżające koszty Twojej firmy. Oczywiście dobra lokalizacja jest równie ważna dla pracowników oraz klientów.